Besplatne karte za Cineplexx i u Novoj godini! (repertoar)

    Mi kažemo „mladi za mlade“, i zaista jeste tako kada se trudimo da svake nedelje po četvoro vas, najspretnijih i najsrećnijih naših vršnjaka i vršnjakinja odvedemo u CINEPLEXX bioskope, jer imamo za vas besplatne karte. Za svaki ponedeljak 2 x 2! 😀 I u novoj, 2016. godini!

    Naravno, nastavljamo da radimo isto i dalje, jer dobijamo sjajne povratne pozitivne komentare od vas. Pratite našu Fejsbuk stranicu (kao i obično 😉), jer za vikend opet delimo karte za bioskop.

    Opklada vekaNa programu se od ove nedelje nalaze tri nova naslova:

    1. „Viktor Frankenštajn“  – Džejms Mekavoj kao Viktor Frankeštajn i Danijel Redklif kao Igor u jedinstvenom ostvarenju snimljenom na osnovu književnog klasika 19. veka Meri Šeli;
    2.  „Opklada veka“  – istinita priča koja na veliko platno donosi fenomenalnu glumačku ekipu koju predvode Kristijan Bejl, Stiv Karel, Rajan Gosling i Bred Pit;
    3. „Zločin na talasima“  – priča koja podseća na modernu verziju Robina Huda, a na velika nam platna donosi neverovatne poduhvate najboljih svetskih sportista ekstremnih sportova;

    Viktor_FrankenstajnCineplexx Delta City

    Bioskopski program od 31. decembra do 06. januara

    ČETVRTAK 31. decembar

    Viktor Frankenštajn – 16:20

    Opklada veka – 16:00

    Zločin na talasima – 16:10

    Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano)– 11:00, 11:50, 13:00, 13:50, 15:00

    Star Wars – Buđenje sile 3D – 12:00, 14:40

    Mali princ (sinhronizovano) 3D – 12:40, 14:50

    Most špijuna – 13:30

    Snupi i Čarli Braun – Film o Klinjama (sinhronizovano) – 11:30

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D – 12:20

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) – 14:20

    Zlocin_na_talasimaPETAK 01. januar / SREDA 06. januar

    Viktor Frankenštajn – 16:20, 20:40, 22:50

    Opklada veka – 17:00, 19:45, 22:15

    Zločin na talasima – 18:00, 20:15, 22:30

    Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano)– 16:00, 16:50, 17:50

    Sestre – 19:30, 21:50

    Star Wars – Buđenje sile 3D – 17:20, 20:00, 21:20, 22:40

    Star Wars – Buđenje sile – 18:45

    Božić kod Kuperovih – 18:30

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D – 16:10

    SestreSUBOTA 02. januar / NEDELJA 03. januar / PONEDELJAK 04. januar / UTORAK 05. januar

    Viktor Frankenštajn – 16:20, 20:40, 22:50

    Opklada veka – 17:00, 19:45, 22:15

    Zločin na talasima – 18:00, 20:15, 22:30

    Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano)– 11:00, 11:50, 13:00, 13:50, 15:00, 16:00, 16:50, 17:50

    Sestre – 19:30, 21:50

    Star Wars – Buđenje sile 3D – 12:00, 17:20, 20:00, 21:20, 22:40

    Star Wars – Buđenje sile – 14:40, 18:45

    Božić kod Kuperovih – 18:30

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D – 14:20, 16:10

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) – 12:20

    Most špijuna – 13:30

    Mali princ (sinhronizovano) 3D – 12:40, 14:50

    Snupi i Čarli Braun – Film o Klinjama (sinhronizovano) – 11:30

    Cineplexx UŠĆE Shopping Center

    Bioskopski program od 31. decembra do 06. januara

    ČETVRTAK 31. decembar / SREDA 06. januar

    Viktor Frankenštajn – 16:20

    Opklada veka – 15:10

    Zločin na talasima – 11:20, 13:45

    Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano) – 12:10, 12:50, 14:00, 15:00, 15:50

    Star Wars – Buđenje sile 3D – 12:00, 13:20, 14:40, 16:00

    Star Wars – Buđenje sile – 12:40, 15:20

    Božić kod Kuperovih – 13:00, 16:00

    U srcu mora – 15:30

    Mali princ (sinhronizovano) 3D – 11:50, 14:10

    Igre gladi: Sjaj slobode 2.deo – 11:40, 14:20

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D – 12:30, 14:30, 16:30

    Snupi i Čarli Braun – Film o Klinjama (sinhronizovano) – 11:30, 13:30

    Alvin-plakatPETAK 01. januar

    Viktor Frankenštajn – 18:10, 20:20, 22:35

    Opklada veka – 15:10, 17:40, 19:30, 22:00

    Zločin na talasima – 18:20, 20:35, 22:50

    Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano) – 15:00, 15:50, 17:00, 17:45, 18:45

    Sestre – 18:30, 19:50, 22:10

    Star Wars – Buđenje sile 3D – 16:00, 17:20, 18:40, 20:00, 21:20, 22:40

    Star Wars – Buđenje sile – 15:20, 18:00, 20:40

    Božić kod Kuperovih – 16:00, 20:30, 22:45

    U srcu mora – 15:30, 22:50

    Smrdljiva bajka – 16:45

    Mali princ (sinhronizovano) 3D – 16:20

    Most špijuna – 20:10

    Igre gladi: Sjaj slobode 2.deo – 21:40

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D – 16:30, 17:50

    Spektra – 18:50, 20:50

    Star Wars plakatSUBOTA 02. januar / NEDELJA 03. januar / PONEDELJAK 04. januar / UTORAK 05. januar

    Viktor Frankenštajn – 18:10, 20:20, 22:35

    Opklada veka – 15:10, 17:40, 19:30, 22:00

    Zločin na talasima – 11:20, 13:45, 18:20, 20:35, 22:50

    Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano) – 12:10, 12:50, 14:00, 15:00, 15:50, 17:00, 17:45, 18:45

    Sestre – 18:30, 19:50, 22:10

    Star Wars – Buđenje sile 3D – 12:00, 13:20, 14:40, 16:00, 17:20, 18:40, 20:00, 21:20, 22:40

    Star Wars – Buđenje sile – 12:40, 15:20, 18:00, 20:40

    Božić kod Kuperovih – 13:00, 16:00, 20:30, 22:45

    U srcu mora – 15:30, 22:50

    Smrdljiva bajka – 16:45

    Mali princ (sinhronizovano) 3D – 11:50, 14:10, 16:20

    Most špijuna – 20:10

    Igre gladi: Sjaj slobode 2.deo – 11:40, 14:20, 21:40

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D – 12:30, 14:30, 16:30, 17:50

    Spektra – 18:50, 20:50

    Snupi i Čarli Braun – Film o Klinjama (sinhronizovano) – 11:30, 13:30

    1 KOMENTAR

    POSTAVI ODGOVOR

    Please enter your comment!
    Please enter your name here