Besplatno u Cineplexx, svake nedelje uz PM

    BESPLATNO – Karte za bioskope, pozorišta, izložbe i razne druge kulturne manifestacije su nešto na šta smo vas navikli u prethodnih godinu i po dana. Uvek kada je nešto novo, tu smo i mi. Bliži nam se dvogodišnjica saradnje Cineplexx-a i našeg mladalačkog sajta PortalMladi.com u kojem dobijate samo vi, naši čitaoci, te nastavljamo i u 2017. godini da vas vodimo u bioskop!

    Naravno, nastavljamo da radimo isto i dalje, jer dobijamo sjajne povratne pozitivne komentare od vas. Pratite našu Fejsbuk stranicu jer za vikend opet delimo karte za bioskop.

    Ove nedelje vas vodimo u Delta city da gledate novi film sa repertoara Cineplexx-a, ali dugo očekivano nastavak jednog od najboljih filmova ikada napravljenih – „T2: Trejnspoting“, za projekciju u ponedeljak, 20. februara, u 20.15h u Delta city-ju.

    Na programu se od ove nedelje nalaze tri nova naslova:

    1. Biser Bojane –   mladi lekar iz Beograda, dobija anonimni poziv da upozna oca. U tom trenutku Đorđe (Slaven Došlo) veruje da mu je otac (Milutin Karadžić)  mrtav, ali ipak odlučuje da se upusti u potragu za sopstvenim identitetom

    1. T2: Trejnspoting – Prošlo je dvadeset godina. Mnogo toga se promenilo, ali mnogo toga je ostalo potpuno isto. Mark Renton (Iven Mek Gregor) vraća se na jedino mesto koje je i kada mogao nazvati domom

    1. Podeljen – Iako je Kevin (Džejms Makavoj) iskazao 23 ličnosti svom psihijatru, dr Flečer (Beti Bakli), jedna je još uvek u senci, ali se sprema da se ispolji i nadvlada sve ostale….

    *** Saznajte prvi informacije koje se tiču nas, mladih! Šta je to novo u gradu, festivali, studentska obaveštenja…

    *** Laguna i PM imaju poklon(e) za vas: Dve knjige svake dve nedelje za naše čitaoce!

    Cineplexx Delta City

    Bioskopski program od 16. do 22. februara

    ČETVRTAK 16. februar

    T2: Trejnspoting – 12:30, 20:15, 22:30

    Podeljen – 19:00, 22:20

    Biser Bojane – 12:45, 15:00, 17:15, 19:30, 21:45

    Pedeset nijansi mračnije –  15:30, 17:45, 20:00, 22:15

    Lego Betmen film 3D – 14:30, 16:30

    Krugovi – 14:45

    La la land – 18:15, 21:15

    Zona Zamfirova drugi deo – 18:40, 20:30

    Veliki kineski zid 3D – 22:45

    Snežna kraljica 3: Vatra i led (sinhronizovano) – 13:30

    Pevajmo (sinhronizovano) 3D – 13:20, 18:00

    Pevajmo (sinhronizovano) – 15:45

    Santa Maria della Salute –16:45

    Stado – 20:45

    Vajana (sinhronizovano) 3D – 13:45

    Vajana (sinhronizovano) – 16:00

    PETAK 17. februar /  PONEDELJAK 20.februar / UTORAK 21.februar / SREDA 22. februar

    T2: Trejnspoting – 20:15, 22:30

    Podeljen – 19:00, 22:20

    Biser Bojane – 15:00, 17:15, 19:30, 21:45

    Pedeset nijansi mračnije – 15:30, 17:45, 20:00, 22:15

    Lego Betmen film 3D – 14:30, 16:30

    Krugovi – 14:45

    La la land – 18:15, 21:15

    Zona Zamfirova drugi deo – 18:40, 20:30

    Veliki kineski zid 3D –22:45

    Pevajmo (sinhronizovano) 3D –18:00

    Pevajmo (sinhronizovano) – 15:45

    Santa Maria della Salute – 16:45

    Stado – 20:45

    Vajana (sinhronizovano) – 16:00

     SUBOTA 18. februar / NEDELJA 19.februar  

    T2: Trejnspoting – 12:30, 20:15, 22:30

    Podeljen – 19:00, 22:20

    Biser Bojane – 12:45, 15:00, 17:15, 19:30, 21:45

    Pedeset nijansi mračnije – 15:30, 17:45, 20:00, 22:15

    Lego Betmen film 3D – 14:30, 16:30

    Lego Betmen film  – 12:20

    Krugovi – 14:45

    La la land – 18:15, 21:15

    Zona Zamfirova drugi deo – 18:40, 20:30

    Veliki kineski zid 3D –22:45

    Snežna kraljica 3: Vatra i led (sinhronizovano) 3D – 11:40

    Snežna kraljica 3: Vatra i led (sinhronizovano) – 13:30

    Pevajmo (sinhronizovano) 3D – 13:20, 18:00

    Pevajmo (sinhronizovano) – 11:15, 15:45

    Santa Maria della Salute – 16:45

    Stado – 20:45

    Vajana (sinhronizovano) 3D – 13:45

    Vajana (sinhronizovano) – 16:00

    Maša i Medved: Nove Avanture – 11:00

    Trolovi 3D – 11:30

     

    Cineplexx UŠĆE Shopping Center

    Bioskopski program od 16. do 22. februara

    ČETVRTAK 16. februar / SUBOTA 18. februar / NEDELJA 19.februar 

    T2: Trejnspoting – 18:10, 20:30, 22:50

    Podeljen – 17:00, 19:20, 21:50

    Biser Bojane – 11:30, 13:40, 15:50, 18:00, 20:15, 22:30

    Pedeset nijansi mračnije – 13:00, 15:20, 16:30, 17:40, 18:50, 20:00, 21:10, 22:20

    Lego Betmen film 3D – 11:50, 14:00, 16:10, 18:15

    Lego Betmen film  – 12:40, 14:45

    Zlato – 15:00, 19:45

    Krugovi – 15:15, 17:20

    La la land – 12:45, 17:10, 19:30, 22:00

    xXx – Povratak Zendera Kejdža – 14:30, 20:20

    Pritajeno zlo: Konačno poglavlje – 22:40

    Zona Zamfirova drugi deo – 12:30, 16:50, 18:45, 21:20

    Veliki kineski zid 3D –14:20, 20:40

    Veliki kineski zid 2D – 22:45

    Lav – 16:40

    Snežna kraljica 3: Vatra i led (sinhronizovano) 3D – 11:30, 15:10

    Snežna kraljica 3: Vatra i led (sinhronizovano) – 13:20

    Zašto baš on? – 17:30, 22:10

    Assassin`s Creed 3D – 12:20

    Pevajmo (sinhronizovano) 3D – 11:40, 16:00

    Pevajmo (sinhronizovano) – 13:50

    Santa Maria della Salute – 19:00

    Vajana 3D – 12:00

    Maša i medved : Nove avanture – 12:10, 13:35

    Odmetnik-1 – Star Wars priča 3D – 14:35

    Stado – 19:40, 21:40

    PETAK 17. februar / UTORAK 21.februar

    T2: Trejnspoting – 18:10, 20:30, 22:50

    Podeljen– 17:00, 19:20, 21:50

    Biser Bojane – 15:50, 18:00, 20:15, 22:30

    Pedeset nijansi mračnije –15:20, 16:30, 17:40, 18:50, 20:00, 21:10, 22:20

    Lego Betmen film  3D –16:10, 18:15

    Lego Betmen film  –14:45

    Zlato – 15:00, 19:45

    Krugovi – 15:15, 17:20

    La la land –17:10, 19:30, 22:00

    xXx – Povratak Zendera Kejdža – 14:30, 20:20

    Pritajeno zlo: Konačno poglavlje – 22:40

    Zona Zamfirova drugi deo –16:50, 18:45, 21:20

    Veliki kineski zid 3D –14:20, 20:40

    Veliki kineski zid 2D – 22:45

    Lav – 16:40

    Snežna kraljica 3: Vatra i led (sinhronizovano) 3D –15:10

    Zašto baš on? – 17:30, 22:10

    Pevajmo (sinhronizovano) 3D –16:00

    Santa Maria della Salute – 19:00

    Odmetnik-1 – Star Wars priča 3D – 14:35

    Stado – 19:40, 21:40

     

    PONEDELJAK 20. februar

    T2: Trejnspoting  – 18:10, 20:30, 22:50

    Podeljen– 17:00, 19:20, 21:50

    Biser Bojane – 15:50, 18:00, 20:15, 22:30

    Pedeset nijansi mračnije –15:20, 16:30, 17:40, 18:50, 20:00, 21:10, 22:20

    Lego Betmen film 3D –16:10, 18:15

    Lego Betmen film  –14:45

    Zlato – 15:00, 22:15

    Krugovi – 15:15, 17:20

    La la land –17:10, 19:30, 22:00

    xXx – Povratak Zendera Kejdža – 14:30, 20:20

    Pritajeno zlo: Konačno poglavlje – 22:40

    Zona Zamfirova drugi deo –16:50, 18:45, 21:20

    Veliki kineski zid 3D –14:20, 20:40

    Veliki kineski zid 2D – 22:45

    Lav – 16:40

    Snežna kraljica 3: Vatra i led (sinhronizovano) 3D –15:10

    Zašto baš on? – 17:30

    Pevajmo (sinhronizovano) 3D –16:00

    Odmetnik-1 – Star Wars priča 3D – 14:35

    Stado – 19:40, 21:40

    SREDA 22. februar

    T2: Trejnspoting – 17:30, 19:50, 21:45

    Podeljen– 17:00, 19:20, 21:50

    Biser Bojane – 15:50, 18:00, 20:15, 22:30

    Pedeset nijansi mračnije –15:20, 16:30, 17:40, 18:50, 20:00, 21:10, 22:20

    Lego Betmen film  3D – 16:10, 18:15

    Lego Betmen film  –14:45

    Zlato – 15:00

    Krugovi – 15:15, 17:20

    La la land –17:10, 19:30, 22:00

    xXx – Povratak Zendera Kejdža – 14:30

    Pritajeno zlo: Konačno poglavlje – 22:40

    Zona Zamfirova drugi deo –16:50, 18:45, 21:20

    Veliki kineski zid 3D –14:20, 20:40

    Veliki kineski zid 2D – 22:45

    Lav – 16:40

    Snežna kraljica 3: Vatra i led (sinhronizovano) 3D –15:10

    Zašto baš on? – 22:10

    Pevajmo (sinhronizovano) 3D – 15:40

    Odmetnik-1 – Star Wars priča 3D – 14:35

    Stado – 19:40, 21:40

    POSTAVI ODGOVOR

    Please enter your comment!
    Please enter your name here