Bioskop Cineplexx i PM – besplatne karte za najnovije filmove sa repertoara

    Karte za bioskop, i odlazak u pozorišta, na izložbe i razne druge kulturne manifestacije su nešto na šta smo vas navikli u prethodnih skoro dve godine, pa i ove nedelje bioskop Cineplexx vam daje besplatne karte. Uvek kada je nešto novo, tu smo i mi. Bliži nam se dvogodišnjica saradnje Cineplexx-a i našeg mladalačkog sajta PortalMladi.com u kojem dobijate samo vi, naši čitaoci, te nastavljamo i u 2017. godini da vas vodimo u bioskop, da pogledate neki film!

    Naravno, nastavljamo da radimo isto i dalje, jer dobijamo sjajne povratne pozitivne komentare od vas. Pratite našu Fejsbuk stranicu jer za vikend opet delimo karte za bioskop.

    Ove nedelje vas vodimo u Delta city da gledate film sa repertoara Cineplexx-a – „DUH U OKLOPU”, za projekciju u ponedeljak, 3. aprila, u 20.00h u Delta city-ju.

    Na programu se ove nedelje nalazi četiri novih filmova i jedna premijera:

    „Štrumpfovi: skriveno selo“ 2D i 3D – U trećem nastavku ovog popularnog animiranog serijala, Štrumpfeta će se uz pomoć tajanstvene karte i u pratnji svojih najboljih prijatelja (Trapa, Kefalo i Gruber) upustiti u uzbudljivu avanturu kroz Zabranjenu šumu ispunjenu magičnim stvorenjima kako bi pronašla misteriozno skriveno selo pre nego što to učini zločesti čarobnjak Gargamel.Sinhronizovano!

    Mesečina– Dobitnik Oskara za najbolji film, najbolju mušku ulogu i najbolji adaptirani scenario, govori nam o bezvremenskoj ljudskoj povezanosti i samootkrivanju. Priča prati život mladog crnca od detinjstva do sazrevanja i njegove borbe kako bi pronašao svoje mesto u svetu dok istovremeno odrasta u opasnom kvartu u Majamiju.

    *** Saznajte prvi informacije koje se tiču nas, mladih! Šta je to novo u gradu, festivali, studentska obaveštenja…

    *** Laguna i PM imaju poklon(e) za vas: Dve knjige svake dve nedelje za naše čitaoce!

    Duh u oklopu 2D i 3D – Film baziran na međunarodno priznatom SF japanskom animiranom filmu iz 1995. godine, koji je režirao Mamorou Oshii prema istoimenoj mangi iz 1991. godine. Radnja filma prati Major (Skarlet Johanson) koja vodi elitnu jedinicu pod nazivom Sektor 9 zaduženu za najopasnije kriminalce. Njihov zadatak je da ih zaustaviti pa će morati da se suoči sa neprijateljem čijij je jedini cilj da uništi napredak tehnologije Hank Robotic’s-a.            

    „Američka draga“ – Tinejdžerka (Saša Lejn) koja nema ništa da izgubi pridružuje se ekipi putujućih prodavaca novina, odjednom se zatičući u vihoru žurki, izvrdavanja pred zakonom i mladalačke ljubavi, dok sa bandom buntovnika putuje američkim srednjim zapadom.

    PREMIJERNO

    „Koliba” – Film zasnovan na istoimenom bestseleru koji je prodat u više od 5 miliona primeraka i preveden na više od 40 jezika. Koliba je priča o ocu čiju je ćerka Misi oteta i ubijena tokom porodičnog izleta. Jedino što je ostalo, policija nalazi u napuštenoj kolibi u divljini Oregona. Četri godina kasnije, ožalošćeni Mak prima čudnu poruku, poziv da poseti onu istu kolibu… Glavne uloge u filmu tumače Sem Vortington, Rada Mičel, Tim Makgrao i oskarovka Oktavija Spenser.

    Cineplexx Delta City

    Bioskopski program od 30. marta do 5. aprila

    ČETVRTAK 30.mart / PETAK 31. mart / PONEDELJAK 3.april / UTORAK 4. april

    Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) –15:00, 17:00

    Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) 3D –16:00, 18:00

    Mesečina – 20:30, 22:40

    Duh u oklopu 3D –18:45, 20:00, 22:20

    Duh u oklopu – 21:15

    Viking – 19:15, 22:00

    Trag života – 19:45, 21:45

    Moćni rendžeri – 18:10

    Noćne zveri – 14:45, 15:45

    Lepotica i zver (sinhronizovano) –17:15

    Lepotica i zver (sinhronizovano) 3D –16:15

    Lepotica i zver 3D –19:00, 21:30

    Kong: Ostrvo lobanja 3D –16:45

     

    SUBOTA 1. april / NEDELJA 2. april

    Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) – 11:00, 13:00, 15:00, 17:00

    Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) 3D – 12:00, 14:00, 16:00, 18:00

    Mesečina – 20:30, 22:40

    Duh u oklopu 3D – 14:20, 18:45, 20:00, 22:20

    Duh u oklopu – 21:15

    Viking – 19:15, 22:00

    Trag života – 19:45, 21:45

    Moćni rendžeri – 18:10

    Noćne zveri – 15:45

    Lepotica i zver (sinhronizovano) –12:15, 14:45, 17:15

    Lepotica i zver (sinhronizovano) 3D –11:15, 13:45, 16:15

    Lepotica i zver 3D –19:00, 21:30

    Kong: Ostrvo lobanja 3D –16:45

    Uskršnji zeka (sinhronizovano) –11:45

    Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D –12:30

    Ričard roda (sinhronizovano) – 13:30

    SREDA 5. april

    PREMIJERNO Koliba – 20:00

    Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) –15:00, 17:00

    Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) 3D –16:00, 18:00

    Mesečina – 20:30, 22:40

    Duh u oklopu 3D –18:45, 19:30, 22:30

    Duh u oklopu – 21:15

    Viking – 19:15, 22:00

    Trag života – 16:15, 21:50

    Moćni rendžeri – 18:10

    Noćne zveri – 14:45, 15:45

    Lepotica i zver (sinhronizovano) –17:00

    Lepotica i zver 3D –19:00, 21:30

    Kong: Ostrvo lobanja 3D –16:45

    Cineplexx UŠĆE Shopping Center

    Bioskopski program od 30. marta do 5. aprila

    ČETVRTAK 30. mart

    Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) –15:30, 17:30

    Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) 3D –14:30, 16:30, 18:30

    Mesečina – 20:40, 22:50

    Duh u oklopu – 19:10, 21:20

    Duh u oklopu 3D –17:00, 20:20, 22:30

    Američka draga – 16:40, 22:05

    Viking – 19:00, 21:45

    Američka pastorala – 14:50

    Trag života – 18:00, 20:10, 22:20

    Moćni rendžeri –17:35, 20:00

    Noćne zveri – 19:45

    Lepotica i zver (sinhronizovano) –15:40

    Lepotica i zver (sinhronizovano) 3D –14:20, 18:10

    Lepotica i zver 3D –16:50, 19.30, 22:00

    Logan – 19:20, 22:10

    Osnivač – 14:20

    Bye bye man – 16:00

    Kong: Ostrvo lobanja 2D –18:45

    Kong: Ostrvo lobanja 3D –16:25

    Uskršnji zeka (sinhronizovano) 3D –14:25

    Džon Vik 2 – 22:25

    Na mlečnom putu: – 16:15

    Biser Bojane – 15:40

    Nevidljivi svedok – 17:50, 22:40

    Pedeset nijansi mračnije – 15:15

    PETAK 31. mart / PONEDELJAK 3. april / UTORAK 4. april

    Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) –15:30, 17:30

    Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) 3D –14:30, 16:30, 18:30

    Mesečina – 20:40, 22:50

    Duh u oklopu – 19:10, 21:20

    Duh u oklopu 3D –17:00, 20:20, 22:30

    Američka draga – 16:40, 22:05

    Viking – 19:00, 21:45

    Američka pastorala – 14:50

    Trag života – 18:00, 20:10, 22:20

    Moćni rendžeri –17:35, 20:00

    Noćne zveri – 19:45

    Lepotica i zver (sinhronizovano) –15:40

    Lepotica i zver (sinhronizovano) 3D –14:20, 18:10

    Lepotica i zver 3D –16:50, 19.30, 22:00

    Logan – 19:20, 22:10

    Osnivač – 14:20

    Bye bye man – 16:00

    Kong: Ostrvo lobanja 2D –18:45

    Kong: Ostrvo lobanja 3D –16:25, 21:10

    Uskršnji zeka (sinhronizovano) 3D –14:25

    Džon Vik 2 – 22:25

    Na mlečnom putu: – 16:15

    Biser Bojane – 16:10, 20:30

    Nevidljivi svedok – 18:20, 22:40

    Pedeset nijansi mračnije – 15:15

    SUBOTA 1. april / NEDELJA 2. april

    Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) – 11:30, 13:30, 15:30, 17:30

    Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) 3D – 12:30, 14:30, 16:30, 18:30

    Mesečina – 20:40, 22:50

    Duh u oklopu – 19:10, 21:20

    Duh u oklopu 3D – 14:05, 17:00, 20:20, 22:30

    Američka draga – 16:40, 22:05

    Viking – 19:00, 21:45

    Američka pastorala – 14:50

    Trag života – 18:00, 20:10, 22:20

    Moćni rendžeri – 11:45, 17:35, 20:00

    Noćne zveri – 19:45

    Lepotica i zver (sinhronizovano) –13:10, 15:40

    Lepotica i zver (sinhronizovano) 3D –11:50, 14:20, 18:10

    Lepotica i zver 3D –16:50, 19.30, 22:00

    Logan – 19:20, 22:10

    Osnivač – 14:15

    Bye bye man – 16:00

    Kong: Ostrvo lobanja 2D –18:45

    Kong: Ostrvo lobanja 3D – 11:40, 16:25, 21:10

    Uskršnji zeka (sinhronizovano) 3D – 12:45, 14:25

    Uskršnji zeka (sinhronizovano) –12:00, 13:40

    Džon Vik 2 – 22:25

    Na mlečnom putu: – 16:15

    Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D –12:10, 14:00

    Biser Bojane – 16:10, 20:30

    Ričard roda (sinhronizovano) – 13:00

    Ričard roda (sinhronizovano) 3D –12:20, 14:10

    Nevidljivi svedok – 18:20, 22:40

    Pedeset nijansi mračnije – 15:15

    SREDA 5. april

    PREMIJERNO  Koliba – 20:00

    Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) –15:30, 17:30

    Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) 3D –14:30, 16:30, 18:30

    Mesečina – 20:40, 22:50

    Duh u oklopu – 19:10, 21:20

    Duh u oklopu 3D –17:00, 20:20, 22:30

    Američka draga – 16:40, 22:05

    Viking – 19:00, 21:45

    Američka pastorala – 14:50

    Trag života – 20:30, 22:35

    Moćni rendžeri –17:35, 20:10

    Noćne zveri – 19:45

    Lepotica i zver (sinhronizovano) –15:40

    Lepotica i zver (sinhronizovano) 3D –14:20, 18:10

    Lepotica i zver 3D –16:50, 19.30, 22:00

    Logan – 19:20, 22:15

    Osnivač – 14:25

    Bye bye man – 15:55

    Kong: Ostrvo lobanja 2D –18:45

    Kong: Ostrvo lobanja 3D –16:25, 21:10

    Uskršnji zeka (sinhronizovano) 3D –14:15

    Džon Vik 2 – 22:45

    Na mlečnom putu: – 16:15

    Biser Bojane – 16:10, 17:50

    Nevidljivi svedok – 18:20, 22:40

    Pedeset nijansi mračnije – 15:15

    PODELI
    Portal Mladi
    Portal Mladi je servis koji je nastao kao potreba da se na jednom mestu svakodnevno objavljuju informacije i konkursi sa idejom da se mladi informišu, edukuju i motivišu.

    1 KOMENTAR

    POSTAVI ODGOVOR

    Please enter your comment!
    Please enter your name here