Cineplexx je bioskop za mlade: Besplatne karte za najnovije filmove(repertoar)

    Besplatne karte za bioskope, pozorišta, izložbe i razne druge kulturne manifestacije su nešto na šta smo vas navikli u prethodnih godinu dana. Uvek kada je nešto novo, tu smo i mi. Nakon proslave godišnjice saradnje Cineplexx-a i našeg mladalačkog sajta PortalMladi.com u kojem dobijate samo vi, naši čitaoci, nastavljamo i u ovoj godini da vas vodimo u bioskop!

    Naravno, nastavljamo da radimo isto i dalje, jer dobijamo sjajne povratne pozitivne komentare od vas. Pratite našu Fejsbuk stranicu jer za vikend opet delimo karte za bioskop.

    Ovog vikenda i ponedeljka vas vodimo, kao i do sada, u Delta city da pogledate novi deo filma o Džeku Ričeru, sa Tomom Kruzom u glavnoj ulozi – “Džek Ričer – Bez povratka”, u 19.40h. Naravno, najsrećnije očekuju 2 x 2 karte. 😉

    dzek_ricer, Cineplexx

    Na programu se od ove nedelje nalaze se četiri nova naslova:

    1. Džek Ričer – Bez povratka“ – nastavak akcione avanture sa Tomom Kruzom u glavnoj ulozi koji ovog puta pokušava da otkrije istinu koja stoji iza ogromne vladine zavere;  

    1. Genijalci“ – sinonim za urnebesnis meh, Zak Galifianakis, glumi običnog čoveka koji živi dosadnim životom sve dok ne ukrade 17 miliona dolara;

    1. ZG80“ – ZG80 nije samo jedan navijački film već je priča o nostalgiji u kojoj glavne uloge tumače Rene Bitorajac, Marko Janketiš, Miloš Timotijević, Nikola Rakočević i mnogi drugi;  

    1. Maks Stil“ – Maks Stil je priča o tinejdžeru Maksvelu MekGratu i njegovom drugu vanzemaljcu Stilu, koji spajanjem svojih specijalno turbo-energičnih moći mogu da stvore osećajnog superheroja Maksa Stila;

    Nastavak filma iz 2012. godine sa Tomom Kruzom u glavnoj ulozi biće prikazan u okviru još jednog Men’s night događaja u bioskopu Cineplexx Kragujevac Plaza sutra, 27. oktobra, sa početkom u 20 časova.

    CINEMAFEST – revija filmova poznatih autorskih imena i sa jakim holivudskim naslovima održaće se u bioskopu Cineplexx Delta Cityu periodu od 29. oktobra do 2. novembra. Program festivala možete pogledati OVDE.

    *** Saznajte prvi informacije koje se tiču nas, mladih! Šta je to novo u gradu, festivali, studentska obaveštenja…

    *** Laguna i PM imaju poklon(e) za vas: Dve knjige svake dve nedelje za naše čitaoce!

    cinemafest, Cineplexx

    KIDS FEST – 12. dečiji filmski festival pod sloganom “Filmujmo u ritmu sreće” održaće se u bioskopu Cineplexx Kragujevac Plaza u periodu od 24. do 30. oktobra. Tokom trajanja festivala, mališani će imati priliku da uživaju u mnogobrojnim animiranim avanturama sinhronizovanim na srpski jezik, a poseban program filmova očekuje i tinejdžere ove godine. Program festivala možete pogledati OVDE

    Premijera dugoočekivanog Marvelovog ostvarenja Doktor Strejndž”, sa Benediktom Kamberbačem u glavnoj ulozi, održaće se u sredu, 2. novembra, u bioskopu Cineplexx UŠĆE Shopping Center, sa početkom u 20 časova.

    Svim posetiocima bioskopa Cineplexx, u periodu od 1. oktobra do 30. novembra, uz sakupljenih4.000 bodova na Cineplexx bonus kartici poklanjamo još 4.000 bodova gratis!

    premijera_doktor_strejnz, Cineplexx

    Cineplexx Delta City

    Bioskopski program od 27. oktobra do 2. novembra

    ČETVRTAK 27. oktobar

    Džek Ričer – Bez povratka – 17:40, 20:00, 22:20

    Genijalci – 19:30, 21:30

    Pakao na horizontu – 18:20, 22:30

    Ustav Republike Hrvatske – 20:30

    Rode – 14:20

    Inferno – 19:40, 22:00

    Devojka iz voza – 16:10

    Jesen samuraja – 17:00, 19:20, 20:45, 21:45

    Ko se boji vuka još (sinhronizovano) 3D – 15:00

    Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D – 15:40

    KIDS FEST

    Sa vrha sveta – 13:30

    Naš svet – 15:30

    Solan i Ludvig: Velika trka za sirom – 17:30

    Kung Fu Panda 3 3D – 13:15

    Alvin i veverice: Velika avantura – 15:15

    Ledeno doba: Veliki udar 3D – 17:15

    Snupi i Čarli Braun: Film o klinjama 3D – 14:00

    Odiseja – 16:00

    Avril i neverovatni svet – 18:15

    maks_stil, Cineplexx

    PETAK 28. oktobar

    Džek Ričer – Bez povratka – 17:40, 20:00, 22:20

    Genijalci – 19:30, 21:30

    Pakao na horizontu – 18:20, 22:30

    Ustav Republike Hrvatske – 20:30

    Rode – 14:20

    Inferno – 19:40, 22:00

    Devojka iz voza – 16:10

    Jesen samuraja – 17:00, 19:20, 20:45, 21:45

    Ko se boji vuka još (sinhronizovano) 3D – 15:00

    Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D – 15:40

    KIDS FEST

    Čudovištance Moli – 13:30

    Čovečuljak  – 15:30

    Kung Fu Panda 3 3D – 17:30

    Ledeno doba: Veliki udar 3D – 13:15

    Trolovi 3D– 15:15

    Plovidba kroz vreme: Put života – 17:15

    Ptice selice – 14:00

    Bela i Sebastijan: Avantura se nastavlja – 16:00

    Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D – 18:15

    genijalci_plakat, Cineplexx

    SUBOTA 29. oktobar

    Džek Ričer – Bez povratka – 17:40, 20:00, 22:20

    Genijalci – 19:30, 21:30

    Pakao na horizontu – 18:20, 22:30

    Ustav Republike Hrvatske – 20:30

    Rode – 12:20, 14:20

    Inferno – 19:40, 22:00

    Devojka iz voza – 16:10

    Jesen samuraja – 17:00, 19:20, 20:45, 21:45

    Ko se boji vuka još (sinhronizovano) 3D – 11:00, 15:00

    Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D – 11:40, 15:40

    Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) – 13:40

    Hrabri vitez Trenk (sinhronizovano) – 13:00

    KIDS FEST

    Solan i Ludvig: Velika trka za sirom – 11:30

    Sa vrha sveta – 13:30

    Čudovištance Moli – 15:30

    Ledeno doba: Veliki udar 3D – 13:15, 17:30

    Plovidba kroz vreme: Put života – 11:15

    Kung Fu Panda 3 3D – 15:15

    Trolovi 3D – 17:15

    Naš svet – 12:00

    Mali traktor Fergi – 14:00

    Leto za velike stvari – 16:00

    Bela i Sebastijan: Avantura se nastavlja – 18:15

    kids_fest, Cineplexx

    NEDELJA 30. oktobar

    Džek Ričer – Bez povratka – 17:40, 20:00, 22:20

    Genijalci – 19:30, 21:30

    Pakao na horizontu – 14:50, 22:40

    Ustav Republike Hrvatske – 20:45

    Rode – 12:20, 14:20

    Inferno – 19:40, 22:00

    Devojka iz voza – 16:10

    Jesen samuraja – 17:00, 19:20, 21:45

    Ko se boji vuka još (sinhronizovano) 3D – 12:50

    Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D – 11:40, 15:40

    Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) – 13:40

    Hrabri vitez Trenk (sinhronizovano) – 13:00

    CINEMA FEST

    Visoko društvo – 19:00

    Svi putevi vode u Rim – 21:30

    KIDS FEST

    Snupi i Čarli Braun: Film o klinjama 3D – 11:30

    Alvin i veverice: Velika avantura – 13:30

    Ledeno doba: Veliki udar 3D – 11:15, 15:30

    Plovidba kroz vreme: Put života – 17:30

    Kung Fu Panda 3 3D – 13:15

    Trolovi 3D – 15:15

    Sa vrha sveta – 17:15

    Mali traktor Fergi – 12:00

    Gospodin Žaba – 14:00

    Odiseja – 16:00

    Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D – 18:15

    dzek-ricer, Cineplexx

    PONEDELJAK 31. oktobar  

    Džek Ričer – Bez povratka – 17:40, 20:00, 22:20

    Genijalci – 17:30, 19:30, 21:30

    Pakao na horizontu – 14:50, 18:30, 22:30

    Ustav Republike Hrvatske – 20:30

    Rode – 15:40

    Inferno – 17:20, 19:40, 22:00

    Devojka iz voza – 16:10

    Jesen samuraja – 15:20, 17:00, 19:20, 21:45

    Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D – 15:30

    CINEMA FEST

    Računovođa – 19:00

    Devet života – 19:00

    Altamira – 21:30

    Colonia, Cineplexx

    UTORAK 1. novembar

    Džek Ričer – Bez povratka – 17:40, 20:00, 22:20

    Genijalci – 17:30, 19:30, 21:30

    Pakao na horizontu – 18:30, 22:30

    Ustav Republike Hrvatske – 20:30

    Rode – 15:40

    Inferno – 17:20, 19:40, 22:00

    Devojka iz voza – 16:10

    Jesen samuraja – 15:20, 17:00, 19:20, 21:45

    Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D – 15:30

    Ko se boji vuka još (sinhronizovano) 3D – 15:00

    Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D – 16:30

    CINEMA FEST

    Hulieta – 19:00

    Sa zemlje Meseca – 21:30

    rode-poster, Cineplexx

    SREDA 2. novembar

    Doktor Strejndž (premijera) – 20:00

    Džek Ričer – Bez povratka – 17:40, 19:30, 22:20

    Genijalci – 17:30, 21:50

    Pakao na horizontu – 18:30, 22:30

    Ustav Republike Hrvatske – 20:30

    Rode – 15:40

    Inferno – 17:20, 19:40, 22:00

    Devojka iz voza – 16:10

    Jesen samuraja – 15:20, 17:00, 19:20, 21:45

    Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D – 15:30

    Ko se boji vuka još (sinhronizovano) 3D – 15:00

    Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D – 16:30

    CINEMA FEST

    Genije – 19:00

    Zbogom…Berlin – 21:30

     ustav-republike-hrvatske, Cineplexx

    Cineplexx UŠĆE Shopping Center

    Bioskopski program od 27. oktobra do 2. novembra

    ČETVRTAK 27. oktobar

    Džek Ričer – Bez povratka – 15:40, 18:00, 20:00, 22:40

    Genijalci – 17:35, 21:05, 23:00

    ZG80 – 16:00, 20:30 (premijera)

    Maks Stil – 17:30, 21:15

    Pakao na horizontu – 19:30, 21:40

    Ustav Republike Hrvatske – 15:30, 19:20

    Kolonija – 15:30

    Rode – 12:00, 13:50

    Inferno – 15:00, 17:25, 19:50, 22:15

    Devojka iz voza –17:55, 20:10, 22:30

    Devojka sa fotografija – 22:35

    Jesen samuraja – 15:20, 16:30, 17:40, 19:00, 20:20, 21:20, 22:20

    Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D –17:50

    Snouden –22:25

    Sedmorica veličanstvenih –19:55

    Beba Bridžit Džons –20:05, 22:35

    KIDS FEST

    Čovečuljak – 12:15

    Čudovištance Moli – 16:15

    Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D – 16:30

    Kung Fu Panda 3 3D – 18:00

    Ledeno doba: Veliki udar 3D – 16:00

    Leto za velike stvari – 18:50

    Mali traktor Fergi – 12:30

    Pat i Mat – 14:30

    Plovidba kroz vreme: Put života – 15:45, 18:15

    Ptice selice – 14:15

    Snupi i Čarli Braun: Film o klinjama 3D – 14:00

    Trolovi 3D – 12:00

    devojka-sa-fotografije, Cineplexx

    PETAK 28. oktobar

    Džek Ričer – Bez povratka – 15:40, 18:00, 20:20, 22:40

    Genijalci – 17:35, 20:50, 22:45

    ZG80 – 16:00, 19:30

    Maks Stil – 17:30, 21:15

    Pakao na horizontu – 19:40, 21:50

    Ustav Republike Hrvatske – 15:30, 19:20

    Kolonija – 14:55

    Rode – 12:00, 13:50

    Inferno – 15:00, 17:25, 19:50, 22:15

    Devojka iz voza – 17:55, 20:10, 22:30

    Devojka sa fotografija – 22:50

    Jesen samuraja – 15:20, 16:30, 17:40, 18:50, 20:00, 21:10, 22:20

    Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D – 17:10

    Snouden –21:20

    Sedmorica veličanstvenih –20:15

    Beba Bridžit Džons – 20:05, 22:35

    KIDS FEST

    Bela i Sebastijan: Avantura se nastavlja – 16:00

    Čudovištance Moli – 12:30

    Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D – 18:30

    Gospodin Žaba – 14:15

    Kung Fu Panda 3 3D – 12:00

    Ledeno doba: Veliki udar 3D – 14:00, 18:15

    Mali traktor Fergi – 14:30

    Odiseja – 18:00

    Sa vrha sveta – 12:15

    Solan i Ludvig: Velika trka za sirom – 16:30

    Trolovi 3D – 16:15

    Plovidba kroz vreme: Put života – 15:45

    devojka_iz_voza, Cineplexx

    SUBOTA 29. oktobar

    Džek Ričer – Bez povratka – 15:40, 18:00, 20:20, 22:40

    Genijalci – 17:35, 20:50, 22:45

    ZG80 – 16:00, 19:30

    Maks Stil – 17:30, 21:15

    Pakao na horizontu – 19:40, 21:50

    Ustav Republike Hrvatske – 15:30, 19:20

    Kolonija – 14:55

    Rode – 12:00, 13:50

    Inferno – 12:35, 15:00, 17:25, 19:50, 22:15

    Devojka iz voza – 17:55, 20:10, 22:30

    Devojka sa fotografija – 22:35

    Jesen samuraja – 13:00, 15:20, 16:30, 17:40, 18:50, 20:00, 21:10, 22:20

    Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D – 12:10, 17:10

    Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu – 13:15

    Snouden –21:20

    Sedmorica veličanstvenih –19:45

    Beba Bridžit Džons –19:55, 22:25

    Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D –12:15, 14:10

    Dva ortaka i jazavac (sinhronizovano) –12:20, 13:55

    KIDS FEST

    Avril i neverovatni svet – 16:30

    Čudovištance Moli – 12:30

    Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D – 18:30

    Kung Fu Panda 3 3D – 12:00

    Ledeno doba: Veliki udar 3D – 12:15, 18:00

    Mali traktor Fergi – 16:15

    Naš svet – 14:15

    Plovidba kroz vreme: Put života – 15:45, 16:00

    Sa vrha sveta – 18:15

    Solan i Ludvig: Velika trka za sirom – 14:30

    Trolovi 3D – 12:30, 14:00, 14:30

    pokradi-lopova, Cineplexx

    NEDELJA 30. oktobar

    Džek Ričer – Bez povratka – 15:40, 18:00, 20:20, 22:40

    Genijalci – 17:35, 20:40, 21:40

    ZG80 – 16:00, 19:30

    Maks Stil – 17:30, 21:15

    Pakao na horizontu – 19:40, 21:50

    Ustav Republike Hrvatske – 15:30, 19:20

    Kolonija – 14:55

    Rode – 12:00, 13:50

    Inferno – 12:35, 15:00, 17:25, 19:50, 22:15

    Devojka iz voza – 17:55, 20:10, 22:30

    Devojka sa fotografija – 21:35

    Jesen samuraja – 13:00, 15:20, 16:30, 17:40, 18:50, 20:00, 21:10, 22:20

    Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D – 12:10, 17:10

    Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu – 13:15

    Snouden –21:20

    Sedmorica veličanstvenih – 19:00

    Beba Bridžit Džons – 19:15, 21:40

    Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D –12:15, 14:10

    Dva ortaka i jazavac (sinhronizovano) –12:20, 13:55

    KIDS FEST

    Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano) – 11:15

    Bela i Sebastijan: Avantura se nastavlja – 16:00

    Čudovištance Moli – 13:30

    Gospodin Žaba – 11:30, 14:00

    Kung Fu Panda 3 3D – 15:15

    Ledeno doba: Veliki udar 3D – 13:15, 15:30

    Mali traktor Fergi – 12:00

    Odiseja – 18:15

    Plovidba kroz vreme: Put života – 15:45, 17:30

    Trolovi 3D – 12:30, 14:00, 17:15

    rode, Cineplexx

    PONEDELJAK 31. oktobar / UTORAK 1. novembar

    Džek Ričer – Bez povratka – 15:40, 18:00, 20:20, 22:40

    Genijalci – 18:45, 20:45, 22:45

    ZG80 – 16:00, 19:30

    Maks Stil – 17:30, 21:15

    Pakao na horizontu – 19:40, 21:50

    Ustav Republike Hrvatske – 15:25, 19:20

    Kolonija – 14:55

    Rode – 15:05, 16:55

    Inferno – 15:00, 17:25, 19:50, 22:15

    Devojka iz voza – 17:55, 20:10, 22:30

    Devojka sa fotografija – 21:45

    Jesen samuraja – 15:20, 16:30, 17:40, 18:50, 20:00, 21:10, 22:20

    Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D –17:10, 19:15

    Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu – 15:00

    Snouden –21:20

    Sedmorica veličanstvenih – 19:05

    Beba Bridžit Džons –16:40, 21:40

    Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D –15:45

    Čudo sa Hadsona–17:20

    mesec-mladih-2

    SREDA 2. novembar

    Doktor Strejndž (premijera) – 18:45, 20:45, 22:45

    Džek Ričer – Bez povratka – 15:40, 18:00, 20:20, 22:40

    Genijalci – 18:45, 20:45, 22:45

    ZG80 – 16:00, 19:30

    Maks Stil – 17:30, 21:15

    Pakao na horizontu – 19:40, 21:50

    Ustav Republike Hrvatske – 15:55, 19:20

    Kolonija – 14:55

    Rode – 15:05, 16:55

    Inferno – 15:00, 17:25, 19:50, 22:15

    Devojka iz voza – 17:55, 20:10, 22:30

    Devojka sa fotografija – 22:05

    Jesen samuraja – 15:20, 16:30, 17:40, 18:50, 19:45, 21:10, 22:20

    Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D – 17:10

    Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu – 15:00

    Snouden –21:20

    Sedmorica veličanstvenih – 19:05

    Beba Bridžit Džons – 16:40, 21:40

    Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D –15:45

    Čudo sa Hadsona –17:50

    PODELI
    Portal Mladi
    Portal Mladi je servis koji je nastao kao potreba da se na jednom mestu svakodnevno objavljuju informacije i konkursi sa idejom da se mladi informišu, edukuju i motivišu.

    POSTAVI ODGOVOR

    Please enter your comment!
    Please enter your name here