Magija! I to uz karte… Besplatne karte za Cineplexx!

    Besplatne karte za bioskope, pozorišta, izložbe i razne druge kulturne manifestacije su nešto na šta smo vas navikli u prethodnih godinu dana. Uvek kada je nešto novo, tu smo i mi. Nakon proslave godišnjice saradnje Cineplexx-a i našeg mladalačkog sajta PortalMladi.com u kojem dobijate samo vi, naši čitaoci, nastavljamo i u ovoj godini da vas vodimo u bioskop!

    Naravno, nastavljamo da radimo isto i dalje, jer dobijamo sjajne povratne pozitivne komentare od vas. Pratite našu Fejsbuk stranicu jer za vikend opet delimo karte za bioskop.

    Velika_iluzija_2Na programu se od ove nedelje nalazi pet novih naslova:

    1.       Nindža kornjače – Izvan senke 3D“ Donatelo, Leonardo, Rafaelo I Mikelanđelo se vraćaju na veliko platno u novoj avanturi uz prelepu Megan Foks kao Ejpril Onil

    2.       „Prizivanje zla 2“ nastavak horora koji je zasnovan na istinitim događajima koji su se u periodu od 1977. do 1979. dešavali u jednoj kući u engleskom gradu Brimsdownu;

    3.       „Čuvari Oza (sinhronizovano) 3D“   spremite se za animiranu avanturu u koju vas vode Doroti, Lav, Limenko i Strašilo;

    4.       „Posetioci 3: Revolucija“  popularni dvojac Žan Reno i Kristian Klavier ponovno stižu na bioskopska platna u nastavku urnebesne komedije;

    5.       „Zbog tebe promeniću prezime, opet“  u prvom delu Rafa je bio spreman da promeni prezime nekoliko puta, ali se njegove muke nastavljaju i u nastavku ove simpatične španske komedije.

    Lose komsijeDokumentarni film “Palio” koji donosi priču o jednoj od najstarijih konjičkih trka u svetu, biće prikazan sutra, 9. juna, u bioskopu Cineplexx UŠĆE Shopping Center u okviru BELDOSC festivala, sa početkom u 20  časova.

    *** Saznajte prvi informacije koje se tiču nas, mladih!Šta je to novo u gradu, festivali, studentska obaveštenja…

    Premijera dugoočekivane animirane avanture “U potrazi za Dori” zakazana je za sredu, 15. jun, u bioskopu Cineplexx Delta City, sa početkom u 18:30  časova, uz prisustvo glumačke ekipe koja je učestvovala u sinhronizaciji filma na srpski jezik.

    *** Laguna i PM imaju poklon(e) za vas: Dve knjige svake dve nedelje za naše čitaoce!

    U potrazi za DoriCineplexx Delta City

    Bioskopski program od 09. do 15. juna

    ČETVRTAK 09. jun / PETAK 10. jun / PONEDELJAK 13. jun / UTORAK 14. jun  

    Nindža kornjače – Izvan senke 3D  – 14:30, 19:30, 21:45

    Nindža kornjače – Izvan senke – 15:40

    Prizivanje zla 2  – 17:00, 20:15, 22:50

    Čuvari Oza (sinhronizovano) 3D  – 16:20

    Posetioci 3: Revolucija  – 19:00, 22:00

    Zbog tebe promeniću prezime, opet  – 20:30, 22:40

    Warcraft: Početak 3D  – 17:15, 19:45, 22:15

    Warcraft: Početak  – 14:45, 21:15

    Igra novca – 20:00

    Alisa iza ogledala 3D – 16:45

    Dobri momci – 18:10

    Loše komšije 2 – 18:20

    Angry birds film (sinhronizovano) 3D – 16:00, 18:00

    Angry birds film (sinhronizovano) – 15:00

    Posetioci 3 RevolucijaSUBOTA 11. jun / NEDELJA 12. jun

    Nindža kornjače – Izvan senke 3D  – 14:30, 19:30, 21:45

    Nindža kornjače – Izvan senke – 11:50, 15:40

    Prizivanje zla 2  – 17:00, 20:15, 22:50

    Čuvari Oza (sinhronizovano) 3D  – 12:30, 14:20, 16:20

    Posetioci 3: Revolucija  – 19:00, 22:00

    Zbog tebe promeniću prezime, opet  – 20:30, 22:40

    Warcraft: Početak 3D  – 17:15, 19:45, 22:15

    Warcraft: Početak  – 14:45, 21:15

    Igra novca – 20:00

    Alisa iza ogledala 3D – 16:45

    Dobri momci – 18:10

    Loše komšije 2 – 18:20

    Angry birds film (sinhronizovano) 3D – 12:00, 14:00, 16:00, 18:00

    Angry birds film (sinhronizovano) – 11:00, 13:00, 15:00

    Rachet i Clank (sinhronizovano) 3D – 12:40

    Knjiga o džungli – 13:30

    Zootropolis – Grad Životinja (sinhronizovano) – 11:20

    Zbog tebe promenicu prezime opetSREDA 15. jun

    U potrazi za Dori (sinhronizovano) 3D – premijera – 18:30

    Nindža kornjače – Izvan senke 3D  – 14:30, 19:30, 21:45

    Nindža kornjače – Izvan senke – 15:40

    Prizivanje zla 2  – 17:00, 20:15, 22:50

    Čuvari Oza (sinhronizovano) 3D  – 16:20

    Posetioci 3: Revolucija  – 19:00, 22:40

    Zbog tebe promeniću prezime, opet  – 20:30, 22:40

    Warcraft: Početak 3D  – 17:15, 19:45, 22:15

    Warcraft: Početak  – 14:45, 21:15

    Igra novca – 20:40

    Alisa iza ogledala 3D – 16:45

    Dobri momci – 18:10

    Loše komšije 2 – 18:20

    Angry birds film (sinhronizovano) 3D – 16:00

    Angry birds film (sinhronizovano) – 15:00

    PalioCineplexx UŠĆE Shopping Center

    Bioskopski program od 09. do 15. juna

    ČETVRTAK 09. jun

    Palio (BELDOCS FESTIVAL) – 20:00

    Nindža kornjače – Izvan senke 3D  – 15:15, 19:45, 22:00

    Nindža kornjače – Izvan senke – 17:30, 21:00

    Prizivanje zla 2  – 17:00, 19:35, 22:10

    Čuvari Oza (sinhronizovano) 3D  – 14:40, 16:30

    Posetioci 3: Revolucija  – 15:50, 20:20

    Zbog tebe promeniću prezime, opet  – 19:20, 22:20

    Warcraft: Početak 3D  – 15:00, 16:25, 17:25, 20:00, 21:15

    Warcraft: Početak  – 18:50, 22:25

    Igra novca – 18:00, 22:30

    Alisa iza ogledala 3D – 16:50, 21:30

    Alisa iza ogledala – 14:35, 19:15

    Dobri momci – 18:30, 21:40

    Rachet i Clank (sinhronizovano) 3D – 14:30

    X-men: Apokalipsa 3D – 19:00, 21:50

    X-men: Apokalipsa – 16:15

    Loše komšije 2 – 20:45, 22:40

    Angry birds film (sinhronizovano) 3D – 14:20, 16:20, 18:20

    Angry birds film (sinhronizovano) – 15:20, 17:20

    Kapetan Amerika – Gradjanski rat 3D – 18:15

    Kapetan Amerika – Gradjanski rat – 15:40

    Knjiga o džungli 3D – 14:50

    Cuvari-OzaPETAK 10. jun / PONEDELJAK 13. jun / UTORAK 14. jun / SREDA 15. jun

    Nindža kornjače – Izvan senke 3D  – 15:15, 19:45, 22:00

    Nindža kornjače – Izvan senke – 17:30, 21:00

    Prizivanje zla 2  – 17:00, 19:35, 22:10

    Čuvari Oza (sinhronizovano) 3D  – 14:40, 16:30

    Posetioci 3: Revolucija  – 16:00, 20:10

    Zbog tebe promeniću prezime, opet  – 19:20, 22:30

    Warcraft: Početak 3D  – 15:00, 16:25, 17:25, 20:00, 21:15

    Warcraft: Početak  – 18:50, 22:25

    Igra novca – 18:10, 20:20, 22:20

    Alisa iza ogledala 3D – 16:50, 21:30

    Alisa iza ogledala – 14:35, 19:15

    Dobri momci – 18:30, 21:40

    Rachet i Clank (sinhronizovano) 3D – 14:30

    X-men: Apokalipsa 3D – 19:00, 21:50

    X-men: Apokalipsa – 16:15

    Loše komšije 2 – 20:45, 22:40

    Angry birds film (sinhronizovano) 3D – 14:20, 16:20, 18:20

    Angry birds film (sinhronizovano) – 15:20, 17:20

    Kapetan Amerika – Gradjanski rat 3D – 18:15

    Kapetan Amerika – Gradjanski rat – 15:40

    Knjiga o džungli 3D – 14:50

    Nindza_kornace_Izvan_senkeSUBOTA 11. jun / NEDELJA 12. jun

    Nindža kornjače – Izvan senke 3D  – 13:00, 15:15, 19:45, 22:00

    Nindža kornjače – Izvan senke – 17:30, 21:00

    Prizivanje zla 2  – 17:00, 19:35, 22:10

    Čuvari Oza (sinhronizovano) 3D  – 12:45, 14:40, 16:30

    Čuvari Oza (sinhronizovano) – 12:00, 13:50

    Posetioci 3: Revolucija  – 16:00, 20:10

    Zbog tebe promeniću prezime, opet  – 19:20, 22:30

    Warcraft: Početak 3D  – 12:35, 15:00, 16:25, 17:25, 20:00, 21:15

    Warcraft: Početak  – 18:50, 22:25

    Igra novca – 18:10, 20:20, 22:20

    Alisa iza ogledala 3D – 12:15, 16:50, 21:30

    Alisa iza ogledala – 14:35, 19:15

    Dobri momci – 18:30, 21:40

    Rachet i Clank (sinhronizovano) 3D – 12:30, 14:30

    X-men: Apokalipsa 3D – 13:30, 19:00, 21:50

    X-men: Apokalipsa – 16:15

    Loše komšije 2 – 20:45, 22:40

    Angry birds film (sinhronizovano) 3D – 12:20, 14:20, 16:20, 18:20

    Angry birds film (sinhronizovano) – 13:20, 15:20, 17:20

    Kapetan Amerika – Gradjanski rat 3D – 18:15

    Kapetan Amerika – Gradjanski rat – 15:40

    Knjiga o džungli 3D – 14:50

    Izdajnik po nasem ukusu – 13:40

    Zootropolis – Grad Životinja (sinhronizovano) 3D  – 12:40

    POSTAVI ODGOVOR

    Please enter your comment!
    Please enter your name here