Ide vam se u CINEPLEXX bioskope? Mi vas vodimo za džabe!

    Evo, malo duže od mesec dana PORTALMLADI svake nedelje po četvoro najspretnijih i najsrećnijih naših vršnjaka i vršnjakinja vodi u CINEPLEXX bioskope! 😀

    Naravno, nastavljamo da radimo isto i dalje, jer dobijamo sjajne povratne pozitivne komentare od vas. Pratite našu Fesjsbuk stranicu (kao i obično :D) ovih dana jer ćemo deliti karte za film „Pobesneli Maks: Autoput besa“. 

    Pobesneli Maks,  Cineplexx bioskop

    Na programu ove nedelje se nalaze dva nova filmska naslova, a ispod možete pogledati i čitav repertoar za Delta city i Ušće od 14. do 20. maja.

    1. Pobesneli Maks: Autoput besa 3D – četvrti nastavak apokaliptične avanture sa Tomom Hardijem i Šarliz Teron u glavnim ulogama;
    2. Pako de Lusija: Putovanje – živa hronika karijere sjajnog andalužanskog gitariste Paka de Lusije, pokriva 60 godina muzičkog istraživanja i ličnog razvoja – od vremena kada je po prvi put uzeo gitaru u do stvaranja njegovog poslednjeg albuma ‘Canción Andaluza’ (‘Andaluzijska pesma’);

    Cineplexx Delta City

    Bioskopski program od 14. do 20. maja

    ČETVRTAK 14. maj / PETAK 15. maj / PONEDELJAK 18. maj / UTORAK 19. maj / SREDA 20. maj

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D – 15:20, 17:40, 20:00, 22:15

    Pobesneli Maks: Autoput besa – 18:40, 21:00

    Dete 44 – 19:00, 21:40

    Vruća potera – 20:40, 22:40

    Osvetnici – Era Altrona 3D – 19:40, 22:20

    Osvetnici – Era Altrona – 17:00

    Bezvremenska Adaline – 16:40, 20:20, 22:30

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano) – 15:00, 16:50, 18:20

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano) – 16:00

    Paklene ulice 7 – 18:00

    Kod kuće 3D (sinhronizovano) – 15:10, 16:20

    Dete 44, Cineplexx bioskop

    SUBOTA 16. maj / NEDELJA 17. maj

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D – 13:00, 15:20, 17:40, 20:00, 22:15

    Pobesneli Maks: Autoput besa – 18:40, 21:00

    Dete 44 – 19:00, 21:40

    Vruća potera – 20:40, 22:40

    Osvetnici – Era Altrona 3D – 19:40, 22:20

    Osvetnici – Era Altrona – 17:00

    Bezvremenska Adaline – 16:40, 20:20, 22:30

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano) – 11:00, 12:50, 15:00, 16:50, 18:20

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano) – 12:00, 14:00, 16:00

    Paklene ulice 7 – 18:00

    Kod kuće 3D (sinhronizovano) – 11:20, 13:20, 15:10, 16:20

    Kod kuće (sinhronizovano) – 12:20, 14:20

    Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano) – 11:30, 12:40, 14:40

    P1.43 (AFTER_004D_G - Payoff Poster (ONLINE DEBUT FEBRUARY 24 @ 9AM PST])
    P1.43 (AFTER_004D_G – Payoff Poster (ONLINE DEBUT FEBRUARY 24 @ 9AM PST])

    Cineplexx USĆE Shopping Center

    Bioskopski program od 14. do 20. maja

    ČETVRTAK 14. maj

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D – 15:20, 17:40, 20:00, 22:20

    Pobesneli Maks: Autoput besa – 16:40, 19:00, 21:20

    Pako de Lusija: Putovanje – 21:00

    Dete 44 – 16:10, 19:30, 22:10

    Vruća potera – 15:20, 18:50, 20:40, 22:30

    Osvetnici – Era Altrona 3D – 17:45, 20:00, 21:30, 22:45

    Osvetnici – Era Altrona – 15:00, 18:45

    Bezvremenska Adaline – 15:15, 17:30, 19:45, 22:00

    Eskobar: Izgubljeni raj – 20:30, 22:50

    Best Exotic Marigold Hotel 2 – 18:30

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano) – 16:00, 18:05, 19:20

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano) – 15:00, 16:50

    Noćna potera – 21:15

    Bezdušni 2 – 17:10

    Paklene ulice 7 – 16:30, 19:10, 21:50

    Kod kuće 3D (sinhronizovano) – 15:30, 17:30

    Kod kuće (sinhronizovano) – 16:30

    Pako de Lusija Putovanje, Cineplexx bioskop

    PETAK 15. maj / PONEDELJAK 18. maj / UTORAK 19. maj / SREDA 20. maj

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D – 15:40, 18:00, 20:20, 22:40

    Pobesneli Maks: Autoput besa – 16:40, 19:00, 21:20

    Pako de Lusija: Putovanje – 21:00

    Dete 44 – 16:10, 19:30, 22:10

    Vruća potera – 15:20, 18:50, 20:40, 22:30

    Osvetnici – Era Altrona 3D – 17:45, 20:00, 21:30, 22:45

    Osvetnici – Era Altrona – 15:00, 18:45

    Bezvremenska Adaline – 15:15, 17:30, 19:45, 22:00

    Eskobar: Izgubljeni raj – 20:30, 22:50

    Best Exotic Marigold Hotel 2 – 18:30

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano) – 16:00, 18:05, 19:20

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano) – 15:00, 16:50

    Noćna potera – 21:15

    Bezdušni 2 – 17:10

    Paklene ulice 7 – 16:30, 19:10, 21:50

    Kod kuće 3D (sinhronizovano) – 15:30, 17:30

    Kod kuće (sinhronizovano) – 16:30

     

    SUBOTA 16. maj / NEDELJA 17. maj

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D – 13:20, 15:40, 18:00, 20:20, 22:40

    Pobesneli Maks: Autoput besa – 12:00, 14:20, 16:40, 19:00, 21:20

    Pako de Lusija: Putovanje – 21:00

    Dete 44 – 16:10, 19:30, 22:10

    Vruća potera – 15:20, 18:50, 20:40, 22:30

    Osvetnici – Era Altrona 3D – 12:15, 17:45, 20:00, 21:30, 22:45

    Osvetnici – Era Altrona – 15:00, 18:45

    Bezvremenska Adaline – 15:15, 17:30, 19:45, 22:00

    Eskobar: Izgubljeni raj – 20:30, 22:50

    Best Exotic Marigold Hotel 2 – 18:30

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano) – 12:10, 14:05, 16:00, 18:05, 19:20

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano) – 13:00, 15:00, 16:50

    Noćna potera – 21:15

    PODELI
    Portal Mladi
    Portal Mladi je servis koji je nastao kao potreba da se na jednom mestu svakodnevno objavljuju informacije i konkursi sa idejom da se mladi informišu, edukuju i motivišu.

    POSTAVI ODGOVOR

    Please enter your comment!
    Please enter your name here