Pravac bioskop! 2 x 2 BESPLATNE KARTE za Cineplexx! (repertoar)

    Ovih vrelih letnjih dana možete da se rashladite na više načina: idite na Adu i igrajte „za dž“ stoni tenis, badminton, veslajte ili igrajte odbojku, uzmite i jednostavno odradite sami jedan „ice bucket challenge“ ili uz PORTALMLADI idite u Cineplexx bioskope i uživajte uz neki od vaših omiljenih filmova. 😀

    Pratite našu Fejsbuk stranicu (kao i obično 😉 ) STALNO, jer za vikend opet delimo 2 x 2 besplatne karte za jedan od najnovijih filmova sa repertoara, za jednu romantičnu avanturu…

    Gradovi na papiru, Cineplexx

    Na programu se od ove nedelje nalaze tri nova naslova:

    – „Pikseli“ – naučno-fantastična komedija sa Adamom Sendlerom i Džošom Gadom u glavnim ulogama;

    – „Gradovi na papiru“ – priča u čije je središte smešten Kventin, maturant koji je zaljubljen u zagonentnu Margo još od kada je bio dete;

    Premijera filma „Nemoguća misija – Otpadnička nacija“, peti nastavak čuvene franšize, zakazana je za sredu, 29. jul, sa početkom u 20 časova.

    U nastavku programa Metropoliten na bis, biće prikazana živahna opereta Franca Lehara, Vesela udovica“ u sredu, 29. jula, sa početkom u 19 časova, u bioskopu Cineplexx UŠĆE Shopping Center.

    Džoker Wild Card, Cineplexx

    Cineplexx Delta City

    Bioskopski program od 23. do 29. jula

    ČETVRTAK 23. jul

    Pikseli – 14:10, 16:15, 18:20, 20:10, 22:10

    Gradovi na papiru – 13:30, 15:40, 17:20, 19:30

    Antmen 3D – 19:50, 22:00

    Antmen – 17:50

    Džoker – Wild Card – 17:20, 22:30

    Čarobni Mike XXL  – 19:15

    Malci 3D (sinhronizovano)  – 13:00, 15:00, 17:00, 18:50

    Malci (sinhronizovano)  – 14:00, 16:00, 18:00

    Malci 3D (titlovano)  – 20:40

    Terminator: Genesis 3D  – 21:30

    Ted 2  – 20:30, 22:40

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano)  – 13:20, 15:20

    Svet iz doba Jure – 14:50, 22:20

    PETAK 24. jul / PONEDELJAK 27. jul / UTORAK 28. jul

    Pikseli – 14:10, 16:15, 18:20, 20:00, 22:10

    Gradovi na papiru – 13:30, 15:40, 17:30, 20:10

    Antmen 3D – 19:40, 22:00

    Antmen – 17:50

    Džoker – Wild Card – 17:20, 22:30

    Čarobni Mike XXL  – 19:15

    Malci 3D (sinhronizovano)  – 13:00, 15:00, 17:00, 18:50

    Malci (sinhronizovano)  – 14:00, 16:00, 18:00

    Malci 3D (titlovano)  – 20:40

    Terminator: Genesis 3D  – 21:30

    Ted 2  – 20:30, 22:40

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano)  – 13:20, 15:20

    Svet iz doba Jure – 14:50, 22:20

    Antmen, Cineplexx

    SUBOTA 25. jul / NEDELJA 26. jul

    Pikseli – 11:50, 14:10, 16:15, 18:20, 20:00, 22:10

    Gradovi na papiru – 11:15, 13:30, 15:40, 17:30, 20:10

    Antmen 3D – 19:40, 22:00

    Antmen – 17:50

    Džoker – Wild Card – 17:20, 22:30

    Čarobni Mike XXL  – 19:15

    Malci 3D (sinhronizovano)  – 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 18:50

    Malci (sinhronizovano)  – 12:00, 14:00, 16:00, 18:00

    Malci 3D (titlovano)  – 20:40

    Terminator: Genesis 3D  – 21:30

    Ted 2  – 20:30, 22:40

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano)  – 11:20, 13:20, 15:20

    Svet iz doba Jure – 14:50, 22:20

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  12:40

    SREDA 29. jul

    Nemoguća misija – Otpadnička nacija (premijera) – 20:00

    Pikseli – 14:10, 16:15, 18:20, 20:30, 22:10

    Gradovi na papiru – 13:30, 15:40, 17:30, 20:10

    Antmen 3D – 19:40, 22:00

    Antmen – 17:50

    Džoker – Wild Card – 17:20, 22:30

    Čarobni Mike XXL  – 19:15

    Malci 3D (sinhronizovano)  – 13:00, 15:00, 17:00, 18:50

    Malci (sinhronizovano)  – 14:00, 16:00, 18:00

    Malci 3D (titlovano)  – 20:40

    Terminator: Genesis 3D  – 21:30

    Ted 2  – 22:40

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano)  – 13:20, 15:20

    Svet iz doba Jure – 14:50, 22:20

    TED 2 plakat, Cineplexx bioskop

    Cineplexx UŠĆE Shopping Center

    Bioskopski program od 23. do 29. jula

    ČETVRTAK 23. jul / PETAK 24. jul / PONEDELJAK 27. jul

    Pikseli – 13:50, 14:45, 16:00, 18:10, 20:15, 21:15, 22:20

    Gradovi na papiru – 15:10, 17:20, 19:30, 21:40

    Antmen 3D – 13:20, 15:40, 18:00, 20:20, 22:40

    Antmen – 16:50, 19:10, 21:30

    Džoker – Wild Card – 18:30, 20:30

    Čarobni Mike XXL  – 18:45, 22:30

    Malci 3D (sinhronizovano)  – 13:30, 15:20, 17:15, 19:20

    Malci (sinhronizovano)  – 14:15, 16:15, 18:15

    Malci 3D (titlovano)  – 20:10, 22:00

    Terminator: Genesis 3D  – 14:40, 19:45, 22:10

    Terminator: Genesis –  17:10

    Ted 2  – 15:30, 17:45, 20:00, 22:15

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano)  – 14:30, 16:30

    U mojoj glavi (sinhronizovano)  – 15:00

    Svet iz doba Jure – 13:40, 16:20, 21:00

    Špijuni – 19:25, 21:45

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  – 17:00

    Malci, Minioni - Cineplexx

    SUBOTA 25. jul / NEDELJA 26. jul

    Pikseli – 12:40, 13:50, 14:45, 16:00, 18:10, 20:15, 21:15, 22:20

    Gradovi na papiru – 12:50, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40

    Antmen 3D – 13:20, 15:40, 18:00, 20:20, 22:40

    Antmen – 16:50, 19:10, 21:30

    Džoker – Wild Card – 18:30, 20:30

    Čarobni Mike XXL  – 18:45, 22:30

    Malci 3D (sinhronizovano)  – 13:30, 15:20, 17:15, 19:20

    Malci (sinhronizovano)  – 12:20, 14:15, 16:15, 18:15

    Malci 3D (titlovano)  – 20:10, 22:00

    Terminator: Genesis 3D  – 14:40, 19:45, 22:10

    Terminator: Genesis –  12:10, 17:10

    Ted 2  – 13:15, 15:30, 17:45, 20:00, 22:15

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano)  – 12:30, 14:30, 16:30

    U mojoj glavi (sinhronizovano)  – 13:00, 15:00

    Svet iz doba Jure – 13:40, 16:20, 21:00

    Špijuni – 19:25, 21:45

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  – 17:00

    UTORAK 28. jul

    All work all Play: The Pursuit of eSports Glory LIVE (dokumentarni film o najvećem gejmerskom turniru) – 20:00

    Pikseli – 13:50, 14:45, 16:00, 18:10, 20:15, 21:15, 22:20

    Gradovi na papiru – 15:10, 17:20, 19:30, 21:40

    Antmen 3D – 13:20, 15:40, 18:00, 20:20, 22:40

    Antmen – 16:50, 19:10, 21:30

    Džoker – Wild Card – 18:30, 20:30

    Čarobni Mike XXL  – 18:45, 22:30

    Malci 3D (sinhronizovano)  – 13:30, 15:20, 17:15, 19:20

    Malci (sinhronizovano)  – 14:15, 16:15, 18:15

    Malci 3D (titlovano)  – 20:10, 22:00

    Terminator: Genesis 3D  – 14:40, 19:45, 22:10

    Terminator: Genesis –  17:10

    Ted 2  – 15:30, 17:45, 22:45

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano)  – 14:30, 16:30

    U mojoj glavi (sinhronizovano)  – 15:00

    Svet iz doba Jure – 13:40, 16:20, 21:00

    Špijuni – 19:25, 21:45

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  – 17:00

    Terminator Genesis, Cineplexx

    SREDA 29. jul

    Nemoguća misija – Otpadnička nacija (premijera) – 20:00

    Vesela udovica (snimak opere u okviru programa Metropoliten na bis)  – 19:00

    Pikseli – 13:50, 14:45, 16:00, 18:10, 20:15, 21:15, 22:20

    Gradovi na papiru – 15:10, 17:20, 19:30, 21:40

    Antmen 3D – 13:20, 15:40, 18:00, 20:20, 22:40

    Antmen – 16:50, 19:10, 21:30

    Džoker – Wild Card – 18:30

    Čarobni Mike XXL  – 22:45

    Malci 3D (sinhronizovano)  – 13:30, 15:20, 17:15, 19:20

    Malci (sinhronizovano)  – 14:15, 16:15, 18:10

    Malci 3D (titlovano)  – 20:10, 22:00

    Terminator: Genesis 3D  – 14:40, 19:45, 22:10

    Terminator: Genesis –  17:10

    Ted 2  – 15:30, 17:45, 20:30, 22:35

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano)  – 14:30, 16:30

    U mojoj glavi (sinhronizovano)  – 15:00

    Svet iz doba Jure – 13:40, 16:20, 22:00

    Špijuni – 19:25, 21:45

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  – 17:00

    POSTAVI ODGOVOR

    Please enter your comment!
    Please enter your name here