Samo kod nas možete naći BESPLATNE KARTE za CINEPLEXX! (repertoar)

    Mi kažemo „mladi za mlade“, i zaista jeste tako kada se trudimo da svake nedelje po četvoro vas, najspretnijih i najsrećnijih naših vršnjaka i vršnjakinja odvedemo u CINEPLEXX bioskope!

    Naravno, nastavljamo da radimo isto i dalje, jer dobijamo sjajne povratne pozitivne komentare od vas. Pratite našu Fejsbuk stranicu (kao i obično 😉 ) STALNO, jer za vikend opet delimo karte za bioskop.

    Za predstojeći ponedeljak delićemo besplatne karte za jedan dugoočekivani inovativni nastavak…

    Na programu od ove nedelje se nalazi filmovi:

    1. „Svet iz doba Jure“ – dugoočekivani nastavak inovativnog „Parka iz doba jure“ u produkciji Stivena Spilberga.
    2. „Svita“ – bioskopska verzija nagrađivane televizijske serije sa originalnom glumačkom postavom.

    Svečana premijera animiranog filma “U mojoj glavi” 3D zakazana je za nedelju, 14. jun u bioskopu Cineplexx Delta City, sa početkom u 18 časova uz prisustvo glumačke ekipe koja je radila sinhronizaciju filma.

    U okviru prikazivanja filmova sa Beldocs festivala, ove nedelje se na repertoaru bioskopa Cineplexx UŠĆE Shopping Center nalazi film “Poseta”, priča o filozofskom ispitivanju ljudskog straha od postojanja života i van naše planete.

    Cineplexx Delta City

    Bioskopski program od 11. do 17. juna

    ČETVRTAK 11. jun / PETAK 12. jun / PONEDELJAK 15. jun / UTORAK 16. jun / SREDA 10. jun

    Svet iz doba Jure – 15:00, 17:30, 20:00, 21:15, 22:30

    Svita – 16:00, 18:20, 20:30, 22:40

    Špijuni – 14:40, 19:45, 22:15

    Off – 18:45

    San Andreas 3D – 19:00

    San Andreas – 20:20, 22:40

    Zemlja budućnosti – 17:15

    Pitch Perfect 2 – Na putu do zvezda –  16:30

    Poltergajst: Kućni duh 3D – 17:00

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  – 19:20, 21:45

    Pobesneli Maks: Autoput besa – 16:45

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  14:50

    Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –  15:10

    SUBOTA 13. jun

    Svet iz doba Jure – 12:30, 15:00, 17:30, 20:00, 21:15, 22:30

    Svita – 16:00, 18:20, 20:30, 22:40

    Špijuni – 14:40, 19:45, 22:15

    Off – 18:45

    San Andreas 3D – 19:00

    San Andreas – 20:20, 22:40

    Zemlja budućnosti – 17:15

    Pitch Perfect 2 – Na putu do zvezda – 14:15, 16:30

    Poltergajst: Kućni duh 3D – 17:00

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  – 19:20, 21:45

    Pobesneli Maks: Autoput besa – 16:45

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  11:00, 12:50, 14:50

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –  12:00, 14:00

    Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –  11:20, 13:15, 15:10

    Kod kuće (sinhronizovano)  –  12:20

    Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano)  – 11:30, 13:00

    NEDELJA 14. jun

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano) – premijera – 18:00

    Svet iz doba Jure – 12:30, 15:00, 17:30, 20:00, 21:15, 22:30

    Svita – 16:00, 18:15, 20:30, 22:40

    Špijuni – 14:40, 19:45, 22:15

    San Andreas 3D – 19:00

    San Andreas – 20:20, 22:40

    Zemlja budućnosti – 17:15

    Pitch Perfect 2 – Na putu do zvezda – 13:40, 16:00

    Poltergajst: Kućni duh 3D – 17:00

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  – 19:20, 21:45

    Pobesneli Maks: Autoput besa – 16:45

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  11:00, 12:50, 14:50

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –  12:00, 14:00

    Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –  11:20, 13:15, 15:10

    Kod kuće (sinhronizovano)  –  11:45

    Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano)  – 11:30, 13:00

    Cineplexx UŠĆE Shopping Center

    Bioskopski program od 11. do 17. juna

    ČETVRTAK 11. jun

    Svet iz doba Jure – 15:15, 17:45, 19:00, 20:15, 21:30, 22:40

    Svita –16:20, 18:30, 20:40, 22:50

    Poseta –21:30

    Špijuni – 15:20, 17:40, 19:40, 20:00, 21:10, 22:20

    San Andreas 3D – 15:00, 19:15, 22:00

    San Andreas – 17:15

    Zemlja budućnosti –15:45, 21:00

    Pitch Perfect 2 – Na putu do zvezda – 16:30

    Poltergajst: Kućni duh 3D –20:30, 22:30

    Poltergajst: Kućni duh  – 16:10

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  – 15:40, 18:00, 20:20, 22:45

    Pobesneli Maks: Autoput besa –19:20, 21:40

    Osvetnici – Era Altrona 3D  –16:15, 18:15

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –16:40, 18:40

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –15:30, 17:25

    PETAK 12. jun/ PONEDELJAK 15. jun / UTORAK 16. jun / SREDA 10. jun

    Svet iz doba Jure – 15:15, 17:45, 19:00, 20:15, 21:30, 22:40

    Svita –16:20, 18:30, 20:40, 22:50

    Poseta –21:30

    Špijuni – 15:20, 17:40, 18:50, 20:00, 21:10, 22:20

    San Andreas 3D – 15:00, 19:40, 22:00

    San Andreas – 17:15

    Sunčanica – 18:10

    Zemlja budućnosti –15:45, 21:00

    Pitch Perfect 2 – Na putu do zvezda – 16:30

    Poltergajst: Kućni duh 3D –20:30, 22:30

    Poltergajst: Kućni duh  – 16:10

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  – 15:40, 18:00, 20:20, 22:45

    Pobesneli Maks: Autoput besa –19:20, 21:40

    Osvetnici – Era Altrona 3D  –16:15, 18:15

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –16:40, 18:40

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –15:30, 17:25

    SUBOTA 13. jun / NEDELJA 14. jun

    Svet iz doba Jure –12:45, 15:15, 17:45, 19:00, 20:15, 21:30

    Svita –12:10, 14:15, 16:20, 18:30, 20:40, 22:50

    Poseta –21:30

    Špijuni –13:00, 15:20, 17:40, 18:50, 20:00, 21:10, 22:20

    Off – 12:50, 14:30

    San Andreas 3D – 15:00, 19:40, 22:00

    San Andreas – 12:20, 17:15

    Sunčanica – 18:10

    Zemlja budućnosti –15:45, 21:00

    Pitch Perfect 2 – Na putu do zvezda – 14:10, 16:30

    Poltergajst: Kućni duh 3D –20:30, 22:30

    Poltergajst: Kućni duh  – 16:10

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  –13:20, 15:40, 18:00, 20:20, 22:45

    Pobesneli Maks: Autoput besa –19:20, 21:40

    Osvetnici – Era Altrona 3D  –13:30, 16:15, 18:15

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –12:40, 14:40, 16:40, 18:40

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –13:35, 15:30, 17:25

    Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano)  –12:00, 14:00

    Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –12:15

    PODELI
    Portal Mladi
    Portal Mladi je servis koji je nastao kao potreba da se na jednom mestu svakodnevno objavljuju informacije i konkursi sa idejom da se mladi informišu, edukuju i motivišu.

    POSTAVI ODGOVOR

    Please enter your comment!
    Please enter your name here