Uvek tu za vas! PortalMladi i Cineplexx vam poklanjaju 2 x 2 besplatne karte za bioskop!

    Stigla nam je jesen, a sa njom i tmurnije i hladnije vreme, ali mi nećemo dozvoliti da to utiče na vaše raspoloženje već ćemo, naprotiv, da se trudimo da vam osmesi uvek budu na licima. To radimo tako što svake nedelje imamo 2 x 2 besplatne karte za jedan film sa reperotara Cineplexx bioskopa.

    PORTALMLADI svake nedelje po četvoro najspretnijih i najsrećnijih naših vršnjaka i vršnjakinja vodi u CINEPLEXX bioskope! 😀

    Naravno, nastavljamo da radimo isto i dalje, jer dobijamo sjajne povratne pozitivne komentare od vas. Pratite našu Fejsbuk stranicu (kao i obično 😉) stalno naravno, jer za vikend opet delimo karte za bioskop.

    Hotel-Transilvanija-2Na programu se od ove nedelje nalaze četiri nova naslova:

    1. „Poslednji lovac na veštice“ – akciona fantazija sa Vin Dizelom u glavnoj ulozi, koja govori o najvećoj tajni do sada čuvanoj – da veštice postoje;
    2. „Panama“  – prvo dugometražno ostvarenje reditelja Pavla Vučkovića, sa Slavenom Došlom i Jovanom Stojiljković u glavnim ulogama;
    3. „Šetnja po šumi“  – putopisac Bil Brajson (Robert Redford) ima porodicu i umesto da uživa u penziji i ljubavi supruge (Ema Tompson), kreće na put poznat kao “Apalačka staza”;
    4. „Zmajeva kugla: Uskrsnuće 3D“  –  19. film po redu u ovoj svetski popularnoj franšizi o Gokuu, Vegeti i ostalim likovima;

    Specijalna projekcija koncertnog filma „Ed Sheeran: Jumpers for Goalposts“, uz direktan prenos sa crvenog tepiha iz Londona, održaće se u četvrtak, 22. oktobra, u bioskopu Cineplexx UŠĆE Shopping Center, sa početkom u 19 časova.

    Najveći dečiji filmski festival, Kids Fest održaće se u bioskopima Cineplexx od 19. do 25. oktobra pod sloganom „Koje je boje tvoj film?“.

    Amanet-poster-B1

    Cineplexx Delta City

    Bioskopski program od 22. do 28. oktobra

    ČETVRTAK 22. oktobar

    Poslednji lovac na veštice – 20:00, 22:45

    Šetnja po šumi – 18:20, 22:30

    Panama – 20:45, 22:10

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D – 15:20, 17:20, 19:20

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) – 14:20, 16:20

    Hotel Transilvanija 2 (titlovano) – 20:30

    Grimizni vrh – 21:30

    Ljubav na engleski način – 16:00

    Amanet – 18:40

    Marsovac: Spasilačka misija 3D – 19:30, 22:20

    Marsovac: Spasilačka misija – 21:20

    Pored mene – 18:00

    Mlađi referent – 19:10

    KIDS FEST:

    Kapetan Sabljozubi – 13:30

    Jedan život (sinhronizovano) – 15:15

    Bamzi i grad lopova (sinhronizovano) – 17:00

    Zmajeva kugla: Uskrsnuće 3D – 14:00

    Smotako i Trapavko: Neverovatna misija 3D (sinhronizovano) – 15:45

    Kod kuće 3D (sinhronizovano) – 17:30

    Prdoprah doktora Proktora (sinhronizovano) – 13:45

    Zozonci u zemlji vetra 3D (sinhronizovano)   – 15:30

    Uloga za Emu – 17:15

    Grimizni vrhPETAK 23. oktobar

    Poslednji lovac na veštice – 20:00, 22:45

    Šetnja po šumi – 18:20, 22:30

    Panama – 20:45, 22:10

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D – 15:20, 17:20, 19:20

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) – 14:20, 16:20

    Hotel Transilvanija 2 (titlovano) – 20:30

    Grimizni vrh – 21:30

    Ljubav na engleski način – 16:00

    Amanet – 18:40

    Marsovac: Spasilačka misija 3D – 19:30, 22:20

    Marsovac: Spasilačka misija – 21:20

    Pored mene – 18:00

    Mlađi referent – 19:10

    KIDS FEST:

    Hokus pokus Alfi Atkins (sinhronizovano) – 13:30

    Knjiga čini – 15:15

    Prdoprah doktora Proktora (sinhronizovano) – 17:00

    Zozonci u zemlji vetra 3D (sinhronizovano)   – 14:00, 17:15

    Smotako i Trapavko: Neverovatna misija 3D (sinhronizovano) – 15:45

    Zmajeva kugla: Bitka bogova – 17:30

    Pingvini sa Madagaskara 3D (sinhronizovano) – 13:45

    Grudvica – 15:30

    SUBOTA 24. oktobar

    Poslednji lovac na veštice – 20:00, 22:45

    Šetnja po šumi – 18:20, 22:30

    Panama – 20:45, 22:10

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D – 11:20, 13:20, 15:20, 17:20, 19:20

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) – 12:20, 14:20, 16:20

    Hotel Transilvanija 2 (titlovano) – 20:30

    Grimizni vrh – 21:30

    Ljubav na engleski način – 16:00

    Amanet – 18:40

    Marsovac: Spasilačka misija 3D – 19:30, 22:20

    Marsovac: Spasilačka misija – 21:20

    Pored mene – 18:00

    Mlađi referent – 19:10

    Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju 3D – 13:10

    Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju – 11:00

    KIDS FEST:

    Grudvica – 11:30

    Bamzi i grad lopova (sinhronizovano) – 13:30

    Jedan život (sinhronizovano) – 15:00

    Kapetan Sabljozubi – 16:45

    Kod kuće 3D (sinhronizovano) – 12:00

    Zmajevo gnezdo: Zora ratnika 3D (sinhronizovano)   – 14:00

    Smotako i Trapavko: Neverovatna misija 3D (sinhronizovano) – 15:45

    Zmajeva kugla: Uskrsnuće 3D – 17:30

    Zmajeva kugla: Bitka bogova – 11:45

    Zozonci u zemlji vetra 3D (sinhronizovano)   – 13:45

    Prdoprah doktora Proktora (sinhronizovano) – 15:30

    Uloga za Emu – 17:15

    Šetnja po šumi, CineplexxNEDELJA 25. oktobar

    Poslednji lovac na veštice – 20:00, 22:45

    Šetnja po šumi – 18:20, 22:30

    Panama – 20:45, 22:10

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D – 11:20, 13:20, 15:20, 17:20, 19:20

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) – 12:20, 14:20, 16:20

    Hotel Transilvanija 2 (titlovano) – 20:30

    Grimizni vrh – 21:30

    Ljubav na engleski način – 16:00

    Amanet – 18:40

    Marsovac: Spasilačka misija 3D – 19:30, 22:20

    Marsovac: Spasilačka misija – 21:20

    Pored mene – 18:00

    Mlađi referent – 19:10

    Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju 3D – 13:10

    Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju – 11:00

    KIDS FEST:

    Hokus pokus Alfi Atkins (sinhronizovano) – 11:30

    Kasper i Ema na safariju (sinhronizovano) – 13:30

    Knjiga čini – 15:15

    Uloga za Emu – 17:00

    Pingvini sa Madagaskara 3D (sinhronizovano) – 12:00

    Zozonci u zemlji vetra 3D (sinhronizovano)   – 14:00, 17:15

    Smotako i Trapavko: Neverovatna misija 3D (sinhronizovano) – 15:45

    Zmajeva kugla: Uskrsnuće 3D – 17:30

    Mumini na rivijeri (sinhronizovano) – 11:45

    Zmajevo gnezdo: Zora ratnika 3D (sinhronizovano)   – 13:45

    Prdoprah doktora Proktora (sinhronizovano) – 15:30

    PONEDELJAK 26. oktobar / UTORAK 27. oktobar / SREDA 28. oktobar

    Poslednji lovac na veštice – 17:00, 20:00, 22:45

    Šetnja po šumi – 18:20, 22:30

    Panama – 20:45, 22:10

    Zmajeva kugla: Uskrsnuće 3D – 15:00

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D – 15:20, 17:20, 19:20

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) – 16:20

    Hotel Transilvanija 2 (titlovano) – 20:30

    Grimizni vrh – 21:30

    Ljubav na engleski način – 16:00

    Amanet – 18:40

    Marsovac: Spasilačka misija 3D – 16:45, 19:30, 22:20

    Marsovac: Spasilačka misija – 21:20

    Pored mene – 18:00

    Mlađi referent – 19:10

    Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju 3D – 14:30

    Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju – 16:30

    PANAMA, CineplexxCineplexx UŠĆE Shopping Center

    Bioskopski program od 22. do 28. oktobra

    ČETVRTAK 22. oktobar

    Ed Sheeran: Jumpers for Goalposts (koncertni film) – 19:30

    Poslednji lovac na veštice – 18:20, 20:45, 22:50

    Panama – 15:15, 19:00, 21:00

    Šetnja po šumi – 17:00, 21:40

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D –12:00, 13:50, 15:40, 17:30, 19:30

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) –13:00, 14:50, 16:40, 18:30

    Hotel Transilvanija 2 (titlovano) –20:20

    Grimizni vrh – 16:20, 20:40, 23:00

    Ljubav na engleski način –20:30, 22:30

    Amanet –16:15

    Put do slave 3D –18:45, 22:10

    Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju 3D –12:20, 16:50

    Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju – 14:45

    Marsovac: Spasilačka misija 3D –12:30, 17:20, 20:00, 22:40

    Mun: Čuvar meseca (sinhronizovano) 3D –13:10, 15:00

    Pored mene –12:10, 14:10, 18:10, 20:10, 22:05

    Mlađi referent –14:00, 21:10

    Everest –19:50, 22:15

    Hiljadarka –16:10

    Lavirint: Beg kroz Zgarište –13:40

    KIDS FEST:

    Jedan život (sinhronizovano) – 12:15

    Zmajevo gnezdo: Zora ratnika 3D (sinhronizovano)   – 14:15

    Zozonci u zemlji vetra 3D (sinhronizovano)   – 16:15

    Prdoprah doktora Proktora (sinhronizovano) – 18:15

    Hokus pokus Alfi Atkins (sinhronizovano) – 12:00

    Kapetan Sabljozubi – 14:00

    Kasper i Ema na safariju (sinhronizovano) – 16:00

    Uloga za Emu – 18:00

    Smotako i Trapavko: Neverovatna misija 3D (sinhronizovano) – 12:30

    Zmajeva kugla: Uskrsnuće 3D – 14:30

    Pingvini sa Madagaskara 3D (sinhronizovano) – 16:30

    Kod kuće 3D (sinhronizovano) – 18:30

    Marsovac_Spasila¦Źka_misijaPETAK 23. oktobar

    Poslednji lovac na veštice – 18:20, 20:45, 22:50

    Panama – 15:15, 19:00, 21:00

    Šetnja po šumi – 17:00, 21:40

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D –12:00, 13:50, 15:40, 17:30, 19:30

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) –13:00, 14:50, 16:40, 18:30

    Hotel Transilvanija 2 (titlovano) –20:20

    Grimizni vrh – 16:20, 20:40, 23:00

    Ljubav na engleski način – 20:30, 22:30

    Amanet – 16:15

    Put do slave 3D – 18:45, 22:10

    Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju 3D – 12:20, 16:50

    Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju – 14:45

    Marsovac: Spasilačka misija 3D – 12:30, 17:20, 20:00, 21:20

    Marsovac: Spasilačka misija – 22:40

    Mun: Čuvar meseca (sinhronizovano) 3D – 13:10, 15:00

    Pored mene – 12:10, 14:10, 18:10, 20:10, 22:05

    Mlađi referent – 14:00, 21:10

    Everest – 19:55, 22:15

    Hiljadarka – 16:10

    Lavirint: Beg kroz Zgarište – 13:40, 19:10

    KIDS FEST:

    Zmajeva kugla: Bitka bogova – 12:15

    Zozonci u zemlji vetra 3D (sinhronizovano)   – 14:15

    Prdoprah doktora Proktora (sinhronizovano) – 16:15

    Uloga za Emu – 18:15

    Grudvica – 12:00

    Bamzi i grad lopova (sinhronizovano) – 14:00

    Jedan život (sinhronizovano) – 16:00

    Kapetan Sabljozubi – 18:00

    Kod kuće 3D (sinhronizovano) – 12:30

    Zmajevo gnezdo: Zora ratnika 3D (sinhronizovano)   – 14:30

    Smotako i Trapavko: Neverovatna misija 3D (sinhronizovano) – 16:30

    Zmajeva kugla: Uskrsnuće 3D – 18:30

    Pored mene_plakatSUBOTA 24. oktobar

    Poslednji lovac na veštice – 18:20, 20:45, 22:50

    Panama – 15:15, 19:00, 21:00

    Šetnja po šumi – 17:00, 21:40

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D –12:00, 13:50, 15:40, 17:30, 19:30

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) –13:00, 14:50, 16:40, 18:30

    Hotel Transilvanija 2 (titlovano) –20:20

    Grimizni vrh – 16:20, 20:40, 23:00

    Ljubav na engleski način – 20:30, 22:30

    Amanet – 16:15

    Put do slave 3D – 18:45, 22:10

    Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju 3D – 12:20, 16:50

    Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju – 14:45

    Marsovac: Spasilačka misija 3D – 12:30, 17:20, 20:00, 21:20

    Marsovac: Spasilačka misija – 22:40

    Mun: Čuvar meseca (sinhronizovano) 3D – 13:10, 15:00

    Pored mene – 12:10, 14:10, 18:10, 20:10, 22:05

    Mlađi referent – 14:00, 21:10

    Everest – 19:55, 22:15

    Hiljadarka – 16:10

    Lavirint: Beg kroz Zgarište – 13:40, 19:10

    KIDS FEST:

    Pingvini sa Madagaskara 3D (sinhronizovano) – 12:15

    Kasper i Ema na safariju (sinhronizovano) – 14:15

    Kod kuće 3D (sinhronizovano) – 16:15

    Kapetan Sabljozubi – 18:15

    Mumini na rivijeri (sinhronizovano) – 12:00

    Jedan život (sinhronizovano) – 14:00

    Uloga za Emu – 16:00

    Bamzi i grad lopova (sinhronizovano) – 18:00

    Zozonci u zemlji vetra 3D (sinhronizovano)   – 12:30, 18:30

    Smotako i Trapavko: Neverovatna misija 3D (sinhronizovano) – 14:30

    Zmajeva kugla: Uskrsnuće 3D – 16:30

    NEDELJA 25. oktobar

    Poslednji lovac na veštice – 18:20, 20:45, 22:50

    Panama – 15:15, 19:00, 21:00

    Šetnja po šumi – 17:00, 21:40

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D –12:00, 13:50, 15:40, 17:30, 19:30

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) –13:00, 14:50, 16:40, 18:30

    Hotel Transilvanija 2 (titlovano) –20:20

    Grimizni vrh – 16:20, 20:40, 23:00

    Ljubav na engleski način – 20:30, 22:30

    Amanet – 16:15

    Put do slave 3D – 18:45, 22:10

    Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju 3D – 12:20, 16:50

    Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju – 14:45

    Marsovac: Spasilačka misija 3D – 12:30, 17:20, 20:00, 21:20

    Marsovac: Spasilačka misija –22:40

    Mun: Čuvar meseca (sinhronizovano) 3D – 13:10, 15:00

    Pored mene – 12:10, 14:10, 18:10, 20:10, 22:05

    Mlađi referent – 14:00, 21:10

    Everest – 19:55, 22:15

    Hiljadarka – 16:10

    Lavirint: Beg kroz Zgarište – 13:40, 19:10

    KIDS FEST:

    Mumini na rivijeri (sinhronizovano) – 12:15

    Zmajevo gnezdo: Zora ratnika 3D (sinhronizovano)   – 14:15

    Prdoprah doktora Proktora (sinhronizovano) – 16:15

    Jedan život (sinhronizovano) – 18:15

    Hokus pokus Alfi Atkins (sinhronizovano) – 12:00

    Kasper i Ema na safariju (sinhronizovano) – 14:00

    Kapetan Sabljozubi – 16:00

    Uloga za Emu – 18:00

    Pingvini sa Madagaskara 3D (sinhronizovano) – 12:30

    Zozonci u zemlji vetra 3D (sinhronizovano)   – 14:30

    Smotako i Trapavko: Neverovatna misija 3D (sinhronizovano) –16:30

    Zmajeva kugla: Uskrsnuće 3D – 18:30

    Mla¦Ĺi_referentPONEDELJAK 26. oktobar / UTORAK 27. oktobar / SREDA 28. oktobar

    Poslednji lovac na veštice – 18:35, 20:45, 22:50

    Panama –16:35, 19:00, 21:00

    Šetnja po šumi – 17:00, 21:40

    Zmajeva kugla: Uskrsnuće 3D –14:30, 16:30

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D – 15:40, 17:30, 18:30, 19:30

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) – 14:50, 16:40

    Hotel Transilvanija 2 (titlovano) –20:20

    Grimizni vrh – 16:00, 18:20, 20:40, 23:00

    Ljubav na engleski način – 20:30, 22:30

    Amanet –18:40

    Put do slave 3D – 18:45, 22:10

    Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju 3D – 16:50

    Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju – 14:45

    Marsovac: Spasilačka misija 3D –17:20, 20:00, 21:20

    Marsovac: Spasilačka misija–14:40, 22:40

    Mun: Čuvar meseca (sinhronizovano) 3D – 15:00

    Pored mene –16:10, 18:10, 20:10, 22:05

    Mlađi referent –16:20, 21:10

    Everest – 19:40, 22:00

    Hiljadarka – 17:45

    Lavirint: Beg kroz Zgarište –15:15, 19:10

    POSTAVI ODGOVOR

    Please enter your comment!
    Please enter your name here