Vodimo vas u Cineplexx! Svake subote 2×2 besplatne karte za bioskop (repertoar)

    Malo duže od tri meseca (a evo skoro i četiri) PORTALMLADI svake nedelje po četvoro najspretnijih i najsrećnijih naših vršnjaka i vršnjakinja vodi u CINEPLEXX bioskope! 

    Naravno, nastavljamo da radimo isto i dalje, jer dobijamo sjajne povratne pozitivne komentare od vas. Pratite našu Fejsbuk stranicu (kao i obično 😉 ) STALNO, naravno, jer za vikend opet delimo karte za bioskop.

    Na programu se od ove nedelje nalaze dva nova naslova:

    1. Haosu u najavi“ – nova zvezda komedije, Ejmi Šumer, koja je napisala i scenario za ovaj film, tumači lik žene koja živi život po svojim pravilima i nikome se ne pravda zbog toga;
    2. „Poklon“ –  Priča se fokusira na Sajmona i Robin, mladi bračni par čiji život teče po planu sve do slučajnog susreta sa Sajmonovim poznanikom iz srednje škole, koji sve menja.

    F4

    Cineplexx Delta City

    Bioskopski program od 13. do 19. avgusta

    ČETVRTAK 13. avgust / PETAK 14. avgust / PONEDELJAK 17. avgust / UTORAK 18. avgust / SREDA 19. avgust

    Haos u najavi – 14:45, 17:15, 19:45, 21:45

    Poklon – 16:30, 19:30, 22:15

    Fantastična četvorka – 18:40, 20:40, 22:40

    Nemoguća misija: Otpadnička nacija – 15:15, 17:45, 20:15, 21:20, 22:45

    Pikseli – 13:10, 17:20

    Gradovi na papiru – 15:15, 22:00

    Antmen 3D – 19:00

    Malci 3D (sinhronizovano) – 14:00, 16:00, 18:00

    Malci (sinhronizovano) – 13:00, 15:00, 17:00

    Malci 3D (titlovano) – 20:00

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano) – 14:30

    Poklon, Cineplexx

    SUBOTA 15. avgust / NEDELJA 16. avgust

    Haos u najavi – 12:15, 14:45, 17:15, 19:45, 21:45

    Poklon – 16:30, 19:30, 22:15

    Fantastična četvorka – 18:40, 20:40, 22:40

    Nemoguća misija: Otpadnička nacija – 12:45, 15:15, 17:45, 20:15, 21:20, 22:45

    Pikseli – 13:10, 17:20

    Gradovi na papiru – 15:15, 22:00

    Antmen 3D – 19:00

    Malci 3D (sinhronizovano) – 12:00, 14:00, 16:00, 18:00

    Malci (sinhronizovano) – 11:00, 13:00, 15:00, 17:00

    Malci 3D (titlovano) – 20:00

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano) – 12:30, 14:30Nemoguća misija, Cineplexx

    Cineplexx UŠĆE Shopping Center

    Bioskopski program od 13. do 19. avgusta

    ČETVRTAK 13. avgust /PETAK 14. avgust/ PONEDELJAK 17. avgust / UTORAK 18. avgust /SREDA 19. avgust

    Haos u najavi – 14:45, 17:10, 19:45, 21:00, 22:15

    Poklon – 14:30, 16:45, 19:00, 21:30

    Fantastična četvorka – 14:00, 16:00, 18:00, 20:10, 21:10, 22:20

    Nemoguća misija:Otpadnička nacija – 13:45, 15:00, 16:15, 17:30, 18:45, 20:00, 21:20, 22:30

    Tajne Vatikana – 21:45, 22:50

    Pikseli – 14:20, 16:30, 18:40, 20:45

    Gradovi na papiru – 15:10, 17:20, 19:30

    Antmen 3D–17:00, 18:30

    Malci 3D (sinhronizovano) –13:30, 15:20, 17:15, 19:10

    Malci (sinhronizovano) –14:15, 16:20, 18:15

    Malci 3D (titlovano) –20:20, 22:10

    Terminator: Genesis 3D –22:00

    Ted 2 –19:20

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano) –13:15

    Svet iz doba Jure –14:40

    Špijuni –15:45

    Haos u najavi, Cineplexx

    SUBOTA 15. avgust/ NEDELJA 16. avgust

    Haos u najavi – 12:15, 14:45, 17:10, 19:45, 21:00, 22:15

    Poklon – 14:30, 16:45, 19:00, 21:30

    Fantastična četvorka – 12:00, 14:00, 16:00, 18:00, 20:10, 21:10, 22:20

    Nemoguća misija:Otpadnička nacija – 12:30, 13:45, 15:00, 16:15, 17:30, 18:45, 20:00, 21:20, 22:30

    Tajne Vatikana – 21:45, 22:50

    Pikseli –12:10, 14:20, 16:30, 18:40, 20:45

    Gradovi na papiru –12:45, 15:10, 17:20, 19:30

    Antmen 3D–17:00, 18:30

    Malci 3D (sinhronizovano) –13:30, 15:20, 17:15, 19:10

    Malci (sinhronizovano) –12:20, 14:15, 16:20, 18:15

    Malci 3D (titlovano) –20:20, 22:10

    Terminator: Genesis 3D –22:00

    Ted 2 –19:20

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano) – 13:15

    Svet iz doba Jure – 14:40

    Špijuni – 15:45

    POSTAVI ODGOVOR

    Please enter your comment!
    Please enter your name here