Bioskop je mesto za mlade, a uz PM idete tamo besplatno

    BESPLATNO – Karte za bioskop, pozorišta, izložbe i razne druge kulturne manifestacije su nešto na šta smo vas navikli u prethodnih godinu i po dana. Uvek kada je nešto novo, tu smo i mi. Bliži nam se dvogodišnjica saradnje Cineplexx-a i našeg mladalačkog sajta PortalMladi.com u kojem dobijate samo vi, naši čitaoci, te nastavljamo i u 2017. godini da vas vodimo u bioskop!

    Naravno, nastavljamo da radimo isto i dalje, jer dobijamo sjajne povratne pozitivne komentare od vas. Pratite našu Fejsbuk stranicu jer za vikend opet delimo karte za bioskop.

    Ove nedelje vas vodimo u Delta city da gledate novi film sa repertoara Cineplexx-a – „Biser Bojane“, za projekciju u ponedeljak, 27. februara, u 20.30h u Delta city-ju.

    Na programu se ove nedelje nalaze tri nova naslova:

    • “Balerina I Viktor” – Sinhronizovana animacija o Felisi, jedanaestogodišnjoj devojčici, koja ima jednu strast: plesanje.

    • “John Wick 2” – Nastavak akcionog hita iz 2014. godine. Kijano Rivs se vraća u novom nastavku filma John Wick, I dalje izgleda sjajno u odelu, ima novog psa, nepogrešivo pogađa metu i još pokušava da se penzioniše.

    • “Na mlečnom putu” – Najnoviji film Emira Kusturice sa njim i Monikom Beluči u glavnim ulogama. Ratno je proleće…svakog dana mlekadžija prelazi borbenu liniju na magarcu kako bi preneo svoj dragoceni tovar vojnicima. Na tom putu, prati ga sreća, voli ga prelepa seljanka i pred njima je mirna budućnost…I sve biva baš tako do dolaska misteriozne Italijanke koja će preokrenuti njegov život naopačke…

    Od subote, 25.februara, u bioskopu Cineplexx UŠĆE Shopping Center počinje ovogodišnji FEST, repertoar možete isto naći u prilogu.

    Takođe, u subotu, sa početkom od 19 časova, u direktnom prenosu iz Njujorka biće prikazana opera „Rusalka“ u bioskopu Cineplexx UŠĆE Shopping Center.

    Cineplexx Delta City

    Bioskopski program od 23. februara do 1.marta

    ČETVRTAK 23. februar / PETAK 24. februar

    Džon Vik 2 – 15:40, 20:20, 22:50

    Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D – 15:00, 17:10

    Biser Bojane – 16:15, 18:20, 20:00, 22:15

    Podeljen – 19:00, 21:15

    T2:Trejnspoting – 16:30, 22:20

    Pedeset nijansi mračnije – 17:00, 18:00, 19:45, 22:00

    Lego Betmen film 3D – 14:50

    La la land – 18:45, 21:40

    Zona Zamfirova drugi deo – 14:40, 20:30

    Pevajmo (sinhronizovano) 3D – 17:45

    Pevajmo (sinhronizovano) – 15:30

    SUBOTA 25. februar / NEDELJA 26.februar

    Na mlečnom putu – 17:00, 19:00, 20:00, 21:40, 22:40

    Džon Vik 2 – 17:40, 20:20, 22:50

    Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D – 11:00, 13:00, 15:00, 17:10

    Biser Bojane – 16:15, 18:20, 20:30, 22:20

    Podeljen – 21:15

    T2:Trejnspoting – 14:35

    Pedeset nijansi mračnije – 18:00, 19:45, 22:00

    Lego Betmen film 3D – 12:45, 14:50

    Lego Betmen film  – 11:10

    La la land – 18:45

    Zona Zamfirova drugi deo – 16:50

    Snežna kraljica 3: Vatra i led (sinhronizovano) 3D – 12:00

    Snežna kraljica 3: Vatra i led (sinhronizovano) – 13:45

    Pevajmo (sinhronizovano) 3D – 13:20, 17:45

    Pevajmo (sinhronizovano) – 11:15, 15:30

    Maša i medved (sinhronizovano)  – 13:15

    Trolovi 3D (sinhronizovano)  – 10:50

    Vajana 3D (sinhronizovano) – 11:45

    Vajana (sinhronizovano) – 14:00

    PONEDELJAK 27. februar / UTORAK 28.februar / SREDA 1. mart

    Na mlečnom putu – 17:00, 19:00, 20:00, 21:40

    Džon Vik 2 – 15:40, 20:20, 22:50

    Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D – 15:00, 17:10

    Biser Bojane – 16:15, 18:20, 20:30, 22:20

    Podeljen – 21:15

    T2:Trejnspoting – 14:35, 22:40

    Pedeset nijansi mračnije – 18:00, 19:45, 22:00

    Lego Betmen film 3D – 14:50

    La la land – 18:45

    Zona Zamfirova drugi deo – 16:50

    Pevajmo (sinhronizovano) 3D – 17:45

    Pevajmo (sinhronizovano) – 15:30

    Cineplexx UŠĆE Shopping Center

    Bioskopski program od 23. februara do 1.marta

    ČETVRTAK 23. februar

    Džon Vik 2 – 17:50, 20:15, 22:40

    Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D – 14:30, 16:00

    Biser Bojane – 15:30, 17:45, 20:00, 22:20

    Podeljen – 17:40, 18:45, 21:05

    T2: Trejnspoting – 18:00, 20:20, 22:45

    Pedeset nijansi mračnije – 15:10, 17:30, 18:40, 19:50, 21:00, 22:10

    Lego Betmen film 3D – 16:20

    Lego Betmen film  – 14:15

    Zlato – 15:20, 22:05

    Krugovi – 15:20

    La la land – 19:30, 22:00

    xXx – Povratak Zendera Kejdža – 22:50

    Zona Zamfirova drugi deo – 14:45, 16:40, 18:50, 20:50

    Veliki kineski zid 3D – 17:25, 20:30, 22:35

    Veliki kineski zid 2D – 18:25

    Lav – 16:20

    Snežna kraljica 3: Vatra i led (sinhronizovano) 3D – 14:55

    Zašto baš on? – 17:00

    Pevajmo (sinhronizovano) 3D – 15:50

    Santa Maria della Salute –14:40

    Stado – 16:50, 21:50

    PETAK 24. februar

    Džon Vik 2 – 17:50, 20:15, 22:40

    Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D – 14:30, 16:00

    Biser Bojane – 15:30, 17:45, 20:00, 22:20

    Podeljen – 16:40, 18:45, 21:05

    T2:Trejnspoting – 18:00, 20:20, 22:45

    Pedeset nijansi mračnije – 15:10, 17:30, 18:40, 19:50, 21:00, 22:10

    Lego Betmen film 3D – 16:20

    Lego Betmen film  – 14:15

    Zlato –14:20, 21:20

    Krugovi – 15:20, 17:25

    La la land – 19:30, 22:00

    xXx – Povratak Zendera Kejdža – 22:50

    Zona Zamfirova drugi deo – 14:45, 16:40, 18:50, 20:50

    Veliki kineski zid 3D – 20:30, 22:35

    Veliki kineski zid 2D –18:25

    Lav – 16:20

    Snežna kraljica 3: Vatra i led (sinhronizovano) 3D – 14:55

    Zašto baš on? – 17:00

    Pevajmo (sinhronizovano) 3D – 15:50

    Santa Maria della Salute – 14:40, 19:00

    Stado – 16:50, 19:10, 21:10

    SUBOTA 25. februar

    Rusalka (direktan prenos iz Metropoliten opere) – 18:55

    Na mlečnom putu – 13:05, 15:45, 17:20, 20:00, 21:20, 22:40

    Džon Vik 2 – 18:30, 21:00, 22:25

    Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D – 12:05, 14:00, 16:00

    Biser Bojane – 12:45, 15:00, 17:50, 20:10, 22:40

    Podeljen – 16:40, 19:00

    T2:Trejnspoting – 18:00, 20:20

    Pedeset nijansi mračnije – 12:50, 15:10, 17:30, 19:50, 22:10

    Lego Betmen film 3D – 12:10, 16:20

    Lego Betmen film  – 14:15

    Zlato –14:20

    Krugovi – 13:15, 15:20

    La la land – 19:10, 21:40

    Zona Zamfirova drugi deo – 12:30, 18:50, 20:50

    Veliki kineski zid 3D – 22:45

    Veliki kineski zid 2D –17:00

    Lav – 12:20

    Snežna kraljica 3: Vatra i led (sinhronizovano) 3D – 12:55, 14:55

    Pevajmo (sinhronizovano) 3D – 11:30, 15:50

    Pevajmo (sinhronizovano) – 13:40

    Santa Maria della Salute – 14:40

    Stado – 14:30, 16:50

    Maša i medved (sinhronizovano) – 11:40, 13:00

    NEDELJA 26.februar

    Na mlečnom putu – 12:00, 14:40, 17:20, 20:00, 21:20, 22:40

    Džon Vik 2 – 17:50, 20:15, 22:40

    Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D – 12:05, 14:00, 16:00

    Biser Bojane – 12:45, 15:00, 17:15, 19:30, 21:50

    Podeljen – 16:40, 19:00, 22:35

    T2:Trejnspoting – 18:00, 20:20, 22:45

    Pedeset nijansi mračnije – 12:50, 15:10, 17:30, 19:50, 22:10

    Lego Betmen film 3D – 12:10, 16:20

    Lego Betmen film  – 14:15

    Zlato – 14:20

    Krugovi – 13:15, 15:20

    La la land – 19:10, 21:40

    xXx – Povratak Zendera Kejdža – 22:50

    Zona Zamfirova drugi deo – 12:30, 18:50, 20:50

    Veliki kineski zid 3D – 20:30

    Veliki kineski zid 2D –18:25

    Lav – 12:20

    Snežna kraljica 3: Vatra i led (sinhronizovano) 3D – 12:55, 14:55

    Zašto baš on? – 17:00

    Pevajmo (sinhronizovano) 3D – 11:30, 15:50

    Pevajmo (sinhronizovano) – 13:40

    Santa Maria della Salute – 14:40

    Stado – 14:30, 16:50

    Maša i medved (sinhronizovano) – 11:40, 13:00

    PONEDELJAK 27. februar / UTORAK 28.februar / SREDA 1. mart

    Na mlečnom putu – 14:40, 17:20, 20:00, 21:20, 22:40

    Džon Vik 2 – 17:50, 20:15, 22:40

    Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D  – 14:30, 16:00

    Biser Bojane – 15:00, 17:15, 19:30, 21:50

    Podeljen – 16:40, 19:00, 22:35

    T2:Trejnspoting – 18:00, 20:20, 22:45

    Pedeset nijansi mračnije – 15:10, 17:30, 19:50, 22:10

    Lego Betmen film 3D – 16:20

    Lego Betmen film  – 14:15

    Zlato – 14:20

    Krugovi – 15:20

    La la land – 19:10, 21:40

    xXx – Povratak Zendera Kejdža – 22:50

    Zona Zamfirova drugi deo – 18:50, 20:50

    Veliki kineski zid 3D – 20:30

    Veliki kineski zid 2D – 18:25

    Snežna kraljica 3: Vatra i led (sinhronizovano) 3D – 14:55

    Zašto baš on? – 17:00

    Pevajmo (sinhronizovano) 3D – 15:50

    Santa Maria della Salute – 14:40

    Stado – 16:50

    POSTAVI ODGOVOR

    Please enter your comment!
    Please enter your name here