BIOSKOP JE ZAKON: Svake nedelje 2×2 besplatne karte za CINEPLEXX! (repertoar)

    Evo, malo duže od dva meseca PORTALMLADI svake nedelje po četvoro najspretnijih i najsrećnijih naših vršnjaka i vršnjakinja vodi u CINEPLEXX bioskope! 😀

    Naravno, nastavljamo da radimo isto i dalje, jer dobijamo sjajne povratne pozitivne komentare od vas. Pratite našu Fejsbuk stranicu (kao i obično 😉 ) STALNO, naravno, jer za vikend opet delimo karte za bioskop.

    U mojoj glavi, Cineplexx bioskop

    Na programu od ove nedelje se nalazi animirani sinhronizovani film „U mojoj glavi“ 3D, koji daje odogvor na pitanje šta se dešava u našim glavama i kako emocije utiču na ponašanje u određenim situacijama.

    Premijera filma „Ted 2“, nastavka najveće hit komedije za odrasle, zakazana je za sredu, 24. jun, sa početkom u 20 časova.

    Cineplexx Delta City

    Bioskopski program od 18. do 24. juna

    ČETVRTAK 18. jun / PETAK 19. jun / PONEDELJAK 22. jun / UTORAK 23. jun

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano)  – 12:20, 14:30, 16:40, 18:45

    U mojoj glavi (sinhronizovano)  – 13:30, 15:40, 17:45

    Svet iz doba Jure – 12:30, 15:00, 17:30, 20:00, 21:20, 22:30

    Svita – 17:15, 20:45, 22:50

    Špijuni – 15:40, 18:00, 19:45, 22:10

    San Andreas 3D – 16:40

    San Andreas – 22:50

    Zemlja budućnosti – 20:20

    Poltergajst: Kućni duh 3D – 19:30

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  – 19:00, 21:30

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  12:40, 14:40

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –  13:40

    Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –  13:20, 15:20

    Cineplexx  i PortalMladi bioskop

    SUBOTA 20. jun / NEDELJA 21. jun

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano)  – 12:20, 14:30, 16:40, 18:45

    U mojoj glavi (sinhronizovano)  – 11:20, 13:30, 15:40, 17:45

    Svet iz doba Jure – 12:30, 15:00, 17:30, 20:00, 21:20, 22:30

    Svita – 17:15, 20:45, 22:50

    Špijuni – 15:40, 18:00, 19:45, 22:10

    San Andreas 3D – 16:40

    San Andreas – 22:50

    Zemlja budućnosti – 20:20

    Poltergajst: Kućni duh 3D – 19:30

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  – 19:00, 21:30

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  12:40, 14:40

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –  11:40, 13:40

    Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –  13:20, 15:20

    Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano)  – 11:20

    SREDA 24. jun

    Ted 2 (premijera)  – 20:00

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano)  – 12:20, 14:30, 16:40, 18:45

    U mojoj glavi (sinhronizovano)  – 13:30, 15:40, 17:45

    Svet iz doba Jure – 12:30, 15:00, 17:30, 19:45, 21:20, 22:30

    Svita – 17:15, 20:45, 22:50

    Špijuni – 15:40, 18:00, 22:10

    San Andreas 3D – 16:40

    San Andreas – 22:50

    Zemlja budućnosti – 20:20

    Poltergajst: Kućni duh 3D – 19:30

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  – 19:00, 21:30

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  12:40, 14:40

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –  13:40

    Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –  13:20, 15:20

    TED 2 plakat, Cineplexx bioskop

    Cineplexx UŠĆE Shopping Center

    Bioskopski program od 18. do 24. juna

    ČETVRTAK 18. jun

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano)  – 15:00, 17:10, 19:15

    U mojoj glavi (sinhronizovano)  – 16:10, 18:15

    Svet iz doba Jure – 15:00, 17:30, 18:45, 20:15, 21:20, 22:40

    Svita –16:25, 18:40, 20:45, 22:50

    Špijuni –16:20, 20:00, 21:10, 22:20

    San Andreas 3D –19:40, 22:00

    San Andreas – 17:15

    Sunčanica – 21:00

    Zemlja budućnosti –19:20

    Poltergajst: Kućni duh 3D –20:30, 22:30

    Poltergajst: Kućni duh  – 17:10

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  – 15:40, 18:00, 20:20, 22:45

    Pobesneli Maks: Autoput besa –21:40

    Osvetnici – Era Altrona 3D  –17:00, 19:00, 21:50

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –16:30, 18:30

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –15:20, 17:25

    PETAK 19. jun/ PONEDELJAK 22. jun / UTORAK 23. jun

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano)  – 15:00, 17:10, 19:15

    U mojoj glavi (sinhronizovano)  – 16:10, 18:15

    Svet iz doba Jure – 15:00, 17:30, 18:45, 20:15, 21:20, 22:40

    Svita –16:25, 18:40, 20:45, 22:50

    Špijuni –16:20, 18:30, 20:00, 21:10, 22:20

    San Andreas 3D –19:40, 22:00

    San Andreas – 17:15

    Sunčanica – 21:00

    Zemlja budućnosti –19:20

    Poltergajst: Kućni duh  3D – 20:30, 22:30

    Poltergajst: Kućni duh  – 17:10

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  – 15:40, 18:00, 20:20, 22:45

    Pobesneli Maks: Autoput besa –21:40

    Osvetnici – Era Altrona 3D  –15:45, 19:00, 21:50

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –16:30, 18:30

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –15:20, 17:25

    Svita film, Cineplexx

    SUBOTA 20. jun / NEDELJA 21. jun

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano)  – 13:00, 15:00, 17:10, 19:15

    U mojoj glavi (sinhronizovano)  – 12:00, 14:00, 16:10, 18:15

    Svet iz doba Jure –12:30, 15:00, 17:30, 18:45, 20:15, 21:20, 22:40

    Svita –12:15, 14:20, 16:25, 18:40, 20:45, 22:50

    Špijuni –13:50, 16:20, 18:30, 20:00, 21:10, 22:20

    San Andreas 3D –14:50, 19:40, 22:00

    San Andreas – 12:20, 17:15

    Sunčanica – 21:00

    Zemlja budućnosti –14:45, 19:20

    Poltergajst: Kućni duh  3D – 20:30, 22:30

    Poltergajst: Kućni duh  – 17:10

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  –13:20, 15:40, 18:00, 20:20, 22:45

    Pobesneli Maks: Autoput besa –21:40

    Osvetnici – Era Altrona 3D  –12:00, 15:45, 19:00, 21:50

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –12:40, 14:30, 16:30, 18:30

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –13:30, 15:20, 17:25

    Pitch Perfect 2 – Na putu do zvezda – 13:10

    Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano)  –12:10

    SREDA 24. jun

    Ted 2 (premijera)  – 20:00

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano)  – 15:00, 17:10, 19:15

    U mojoj glavi (sinhronizovano)  – 16:10, 18:15

    Svet iz doba Jure – 15:00, 17:30, 18:45, 20:15, 21:20, 22:40

    Svita –16:25, 18:40, 20:45, 22:50

    Špijuni –16:20, 18:30, 21:10, 22:20

    San Andreas 3D –19:40, 22:00

    San Andreas – 17:15

    Sunčanica – 21:00

    Zemlja budućnosti –19:20

    Poltergajst: Kućni duh  3D – 20:30, 22:30

    Poltergajst: Kućni duh  – 17:10

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  – 15:40, 18:00, 20:20, 22:45

    Pobesneli Maks: Autoput besa –21:40

    Osvetnici – Era Altrona 3D  –15:45, 19:00, 21:50

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –16:30, 18:30

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –15:20, 17:25

    PODELI
    Portal Mladi
    Portal Mladi je servis koji je nastao kao potreba da se na jednom mestu svakodnevno objavljuju informacije i konkursi sa idejom da se mladi informišu, edukuju i motivišu.

    POSTAVI ODGOVOR

    Please enter your comment!
    Please enter your name here