Idemo u CINEPLEXX! 2 x 2 besplatne karte svakog vikenda! (repertoar)

    Mi kažemo „mladi za mlade“, i zaista jeste tako kada se trudimo da svake nedelje po četvoro vas, najspretnijih i najsrećnijih naših vršnjaka i vršnjakinja odvedemo u CINEPLEXX bioskope, jer imamo za vas besplatne karte. Svake nedelje 2 x2! 😀

    Naravno, nastavljamo da radimo isto i dalje, jer dobijamo sjajne povratne pozitivne komentare od vas. Pratite našu Fejsbuk stranicu (kao i obično 😉), jer za vikend opet delimo karte za bioskop.

    Cineplexx  i PortalMladi bioskopNa programu se od ove nedelje nalaze četiri nova naslova:

    1. „Hotel Transilvanija 2“ – omiljena Drakulina družina vraća se u potpuno novoj zanimljivoj humorističnoj avanturi u animiranom hitu sinhronizovanom na srpski jezik;
    2. „Grimizni vrh“  – iz mašte reditelja Giljerma del Tora stiže misterija sa natprirodnim elementima, u kojoj glume Tom Hidlston, Džesika Častejn, Mia Vašikovska i Čarli Hanam;
    3. „Ljubav na engleski način“  –  Romantična komedija reditelja Toma Vona o profesoru poezije sa univerziteta Kebridž, koji preispituje svoj haotični život prepun ljubavnih vrtloga;
    4. „Amanet“  –  priča o Todoru, ambicioznom studentu koji živi sa majkom u čijem životu se pojavljuje Višnja, trudna devojka kojoj je očajnički potrebna Todorova pomoć i zaštita;

    Marsovac_Spasila¦Źka_misijaDirektan prenos opere „Otelo“  iz Metropolitena zakazan je za subotu, 17. oktobar, u bioskopu Cineplexx UŠĆE Shopping Center, sa početkom u 19 časova.

    Specijalna projekcija filmova „Povratak u budućnost 1 & 2“, u čast 30-ogodišnjice od izlaska, održaće se u sredu, 21. oktobra, u bioskopima Cineplexx Delta City i UŠĆE Shopping Center, sa početkom u 19 časova.

    Najveći dečiji filmski festival, Kids Fest održaće se u bioskopima Cineplexx od 19. do 25. oktobra pod sloganom „Koje je boje tvoj film?“

    Cineplexx Delta City

    Bioskopski program od 15. do 21. oktobra

    ČETVRTAK 15. oktobar / PETAK 16. oktobar

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D – 15:30, 17:30, 19:20

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) – 16:20

    Hotel Transilvanija 2 (titlovano) – 21:30

    Grimizni vrh – 20:00, 22:20

    Ljubav na engleski način – 18:20, 22:40

    Amanet – 20:30, 22:30

    Put do slave 3D – 19:00

    Put do slave – 15:40

    Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju 3D – 14:30, 18:15

    Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju – 16:40

    Marsovac: Spasilačka misija 3D – 16:50, 19:30, 22:10

    Marsovac: Spasilačka misija – 21:15

    Mun: Čuvar meseca (sinhronizovano) 3D – 15:00

    Pored mene – 18:00

    Mlađi referent – 20:20

    Letnja avantura: Nova generacija – 16:10

    Pored mene_plakatSUBOTA 17. oktobar / NEDELJA 18. oktobar

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D – 11:30, 13:30, 15:30, 17:30, 19:20

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) – 12:30, 14:30, 16:20

    Hotel Transilvanija 2 (titlovano) – 21:30

    Grimizni vrh – 20:00, 22:20

    Ljubav na engleski način – 18:20, 22:40

    Amanet – 20:30, 22:30

    Put do slave 3D – 19:00

    Put do slave – 15:40

    Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju 3D – 14:00, 18:15

    Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju – 11:20, 16:40

    Marsovac: Spasilačka misija 3D – 16:50, 19:30, 22:10

    Marsovac: Spasilačka misija – 21:15

    Mun: Čuvar meseca (sinhronizovano) 3D – 11:00, 13:00, 15:00

    Pored mene – 18:00

    Mlađi referent – 20:20

    Letnja avantura: Nova generacija – 16:10

    Malci 3D (sinhronizovano) – 12:40, 14:40

    Malci (sinhronizovano) – 13:40

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano) – 12:00

    Mla¦Ĺi_referentPONEDELJAK 19. oktobar

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D – 15:30, 17:30, 19:20

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) – 16:20

    Hotel Transilvanija 2 (titlovano) – 21:30

    Grimizni vrh – 20:00, 22:20

    Ljubav na engleski način – 18:20, 22:40

    Amanet – 20:30, 22:30

    Put do slave 3D – 19:00

    Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju 3D – 14:20

    Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju – 13:20, 16:40

    Marsovac: Spasilačka misija 3D – 19:30, 22:10

    Marsovac: Spasilačka misija – 21:15

    Mlađi referent – 20:20

    KIDS FEST:

    Bamzi i grad lopova (sinhronizovano) – 13:30

    Jedan život (sinhronizovano) – 15:15

    Kapetan Sabljozubi – 17:00

    Zmajeva kugla: Bitka bogova – 14:00

    Zorzonci u zemlji vetra 3D (sinhronizovano)   – 15:45

    Smotako i Trapavko: Neverovatna misija 3D (sinhronizovano) – 17:30

    Grudvica – 13:45

    Prdoprah doktora Proktora (sinhronizovano) – 15:30

    Zmajeva kugla: Uskrsnuće 3D – 17:15

    Hotel-Transilvanija-2UTORAK 20. oktobar

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D – 15:30, 17:30, 19:20

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) – 16:20

    Hotel Transilvanija 2 (titlovano) – 21:30

    Grimizni vrh – 20:00, 22:20

    Ljubav na engleski način – 18:20, 22:40

    Amanet – 20:30, 22:30

    Put do slave 3D – 19:00

    Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju 3D – 14:20

    Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju – 13:20, 16:40

    Marsovac: Spasilačka misija 3D – 19:30, 22:10

    Marsovac: Spasilačka misija – 21:15

    Mlađi referent – 20:20

    KIDS FEST:

    Mumini na rivijeri (sinhronizovano) – 13:30

    Knjiga čini – 15:15

    Uloga za Emu – 17:00

    Zorzonci u zemlji vetra 3D (sinhronizovano)   – 14:00

    Smotako i Trapavko: Neverovatna misija 3D (sinhronizovano) – 15:45

    Zmajeva kugla: Uskrsnuće 3D – 17:30

    Pingvini sa Madagaskara 3D (sinhronizovano) – 13:45

    Kasper i Ema na safariju (sinhronizovano) – 15:30

    Kod kuće 3D (sinhronizovano) – 17:15

    Amanet-poster-B1SREDA 21. oktobar

    Povratak u budućnost 1 i 2 (specijalna projekcija) – 19:00

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D – 15:30, 17:30, 19:20

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) – 17:00

    Hotel Transilvanija 2 (titlovano) – 21:30

    Grimizni vrh – 20:00, 22:20

    Ljubav na engleski način – 15:00, 22:10

    Amanet – 20:30, 22:30

    Put do slave 3D – 19:00

    Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju 3D – 14:20

    Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju – 13:20, 16:40

    Marsovac: Spasilačka misija 3D – 19:30

    Marsovac: Spasilačka misija – 21:15

    KIDS FEST:

    Hokus pokus Alfi Atkins (sinhronizovano) – 12:00

    Kapetan Sabljozubi – 15:15

    Kasper i Ema na safariju (sinhronizovano) – 17:00

    Smotako i Trapavko: Neverovatna misija 3D (sinhronizovano) – 14:00

    Zmajeva kugla: Bitka bogova – 15:45

    Pingvini sa Madagaskara 3D (sinhronizovano) – 17:30

    Jedan život (sinhronizovano) – 13:45

    Zmajevo gnezdo: Zora ratnika 3D (sinhronizovano)   – 15:30

    Zorzonci u zemlji vetra 3D (sinhronizovano)   – 17:15

    Cineplexx UŠĆE Shopping Center

    Bioskopski program od 15. do 21. oktobra

    ČETVRTAK 15. oktobar / PETAK 16. oktobar

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D – 15:10, 16:10, 17:40, 18:40, 19:30

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) – 16:50

    Hotel Transilvanija 2 (titlovano) – 20:30

    Grimizni vrh – 15:50, 18:20, 20:40, 23:00

    Ljubav na engleski način – 17:30, 19:40, 21:50

    Amanet – 20:50, 22:20

    Put do slave 3D – 19:50, 22:15

    Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju 3D – 16:00, 18:30

    Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju – 14:40, 16:50

    Jedan savršen dan – 14:50

    Marsovac: Spasilačka misija 3D – 17:20, 20:00, 21:20

    Marsovac: Spasilačka misija – 14:40, 22:40

    U krevetu sa drugima – 22:50

    Mun: Čuvar meseca (sinhronizovano) 3D – 15:40, 17:50

    Pored mene – 16:10, 18:10, 20:10, 22:05

    Mlađi referent – 17:00, 21:10

    Everest – 18:00, 20:20, 22:45

    Hiljadarka – 19:20

    Smotako i Trapavko: Neverovatna misija 3D (sinhronizovano) – 15:30

    Lavirint: Beg kroz Zgarište – 19:00, 21:30

    Grimizni vrhSUBOTA 17. oktobar

    Otelo (Direktan prenos opere iz Metropolitena) – 18:55

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D – 13:20, 15:10, 16:10, 17:00, 18:40

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) – 12:20, 14:20, 16:20

    Hotel Transilvanija 2 (titlovano) – 20:30

    Grimizni vrh – 13:00, 15:50, 18:20, 20:40, 23:00

    Ljubav na engleski način – 17:30, 19:40, 21:50

    Amanet – 18:30, 22:20

    Put do slave 3D – 19:50, 22:15

    Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju 3D – 13:40, 16:00

    Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju – 12:30, 14:20, 16:40

    Jedan savršen dan – 14:50

    Marsovac: Spasilačka misija 3D – 12:00, 17:20, 20:00, 21:00

    Marsovac: Spasilačka misija – 14:40, 22:40

    U krevetu sa drugima – 22:50

    Mun: Čuvar meseca (sinhronizovano) 3D – 13:50, 15:40, 17:50

    Pored mene – 12:10, 14:10, 16:10, 18:10, 20:10, 22:05

    Mlađi referent – 17:00, 21:10

    Everest – 18:00, 20:20, 22:45

    Hiljadarka – 19:20

    Smotako i Trapavko: Neverovatna misija 3D (sinhronizovano) – 13:30, 15:30

    Lavirint: Beg kroz Zgarište – 19:00, 21:30

    Letnja avantura: Nova generacija – 14:20

    Malci 3D (sinhronizovano) – 12:30

    Toma Palčić i čarobno ogledalce (sinhronizovano) – 12:00

    NEDELJA 18. oktobar

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D – 13:20, 15:10, 16:10, 17:40, 18:40, 19:30

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) – 12:20, 14:20, 16:50

    Hotel Transilvanija 2 (titlovano) – 20:30

    Grimizni vrh – 13:00, 15:50, 18:20, 20:40, 23:00

    Ljubav na engleski način – 17:30, 19:40, 21:50

    Amanet – 20:50, 22:20

    Put do slave 3D – 19:50, 22:15

    Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju 3D – 13:50, 16:00, 18:30

    Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju – 12:30, 14:20, 16:40

    Jedan savršen dan – 14:50

    Marsovac: Spasilačka misija 3D – 12:00, 17:20, 20:00, 21:20

    Marsovac: Spasilačka misija – 14:40, 22:40

    U krevetu sa drugima – 22:50

    Mun: Čuvar meseca (sinhronizovano) 3D – 13:40, 15:40, 17:50

    Pored mene – 12:10, 14:10, 16:10, 18:10, 20:10, 22:05

    Mlađi referent – 17:00, 21:10

    Everest – 18:00, 20:20, 22:45

    Hiljadarka – 19:20

    Smotako i Trapavko: Neverovatna misija 3D (sinhronizovano) – 13:30, 15:30

    Lavirint: Beg kroz Zgarište – 19:00, 21:30

    Letnja avantura: Nova generacija – 14:30

    Malci 3D (sinhronizovano) – 12:40

    Toma Palčić i čarobno ogledalce (sinhronizovano) – 12:00

    Smotanko-i-trapavkoPONEDELJAK 19. oktobar

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D – 13:20, 15:10, 16:10, 17:40, 18:40, 19:30

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) – 12:20, 14:20, 16:50

    Hotel Transilvanija 2 (titlovano) – 20:30

    Grimizni vrh – 13:00, 15:50, 18:20, 20:40, 23:00

    Ljubav na engleski način – 17:50, 20:00, 22:00

    Amanet – 20:50, 22:20

    Put do slave 3D – 19:50, 22:15

    Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju 3D – 14:10, 18:30

    Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju – 12:00, 16:20

    Jedan savršen dan – 14:30

    Marsovac: Spasilačka misija 3D – 17:20, 20:00, 21:20

    Marsovac: Spasilačka misija – 14:40, 22:40

    U krevetu sa drugima – 22:50

    Mun: Čuvar meseca (sinhronizovano) 3D – 15:40

    Pored mene – 16:10, 18:10, 20:10, 22:05

    Mlađi referent – 21:10

    Everest – 18:00, 20:20, 22:45

    Lavirint: Beg kroz Zgarište – 20:10, 22:40

    KIDS FEST:

    Grudvica – 12:00

    Bamzi i grad lopova (sinhronizovano) – 14:00

    Jedan život (sinhronizovano) – 16:00

    Kapetan Sabljozubi – 18:00

    Zmajeva kugla: Bitka bogova – 12:15

    Zorzonci u zemlji vetra 3D (sinhronizovano) – 14:15

    Prdoprah doktora Proktora (sinhronizovano) – 16:15

    Uloga za Emu – 18:15

    Kod kuće 3D (sinhronizovano) – 12:30

    Zmajevo gnezdo: Zora ratnika 3D (sinhronizovano) – 14:30

    Smotako i Trapavko: Neverovatna misija 3D (sinhronizovano) – 16:30

    Zmajeva kugla: Uskrsnuće 3D – 18:30

    Everest_plakatUTORAK 20. oktobar

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D – 13:20, 15:10, 16:10, 17:40, 18:40, 19:30

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) – 12:20, 14:20, 16:50

    Hotel Transilvanija 2 (titlovano) – 20:30

    Grimizni vrh – 15:50, 18:20, 20:40, 23:00

    Ljubav na engleski način – 17:50, 20:00, 22:00

    Amanet – 20:50, 22:20

    Put do slave 3D – 19:50, 22:15

    Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju 3D – 14:10, 18:30

    Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju – 12:00, 16:20

    Jedan savršen dan – 14:30

    Marsovac: Spasilačka misija 3D – 17:20, 20:00, 21:20

    Marsovac: Spasilačka misija – 14:40, 22:40

    U krevetu sa drugima – 22:50

    Mun: Čuvar meseca (sinhronizovano) 3D – 15:40

    Pored mene – 16:10, 18:10, 20:10, 22:05

    Mlađi referent – 21:10

    Everest – 18:00, 20:20, 22:45

    Lavirint: Beg kroz Zgarište – 19:55, 22:30

    KIDS FEST:

    Hokus pokus Alfi Atkins (sinhronizovano) – 12:00

    Kasper i Ema na safariju (sinhronizovano) – 14:00

    Kapetan Sabljozubi – 16:00

    Uloga za Emu – 18:00

    Mumini na rivijeri (sinhronizovano) – 12:15

    Zmajevo gnezdo: Zora ratnika 3D (sinhronizovano)   – 14:15

    Prdoprah doktora Proktora (sinhronizovano) – 16:15

    Zorzonci u zemlji vetra 3D (sinhronizovano)   – 14:30, 18:15

    Pingvini sa Madagaskara 3D (sinhronizovano) – 12:30

    Smotako i Trapavko: Neverovatna misija 3D (sinhronizovano) – 16:30

    Zmajeva kugla: Bitka bogova – 18:30

    Everest_plakatSREDA 21. oktobar

    Povratak u budućnost 1 i 2 (specijalna projekcija) – 19:00

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D – 13:20, 15:10, 16:10, 17:40, 18:40, 19:30

    Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) – 12:20, 14:20, 16:50

    Hotel Transilvanija 2 (titlovano) – 20:30

    Grimizni vrh – 15:50, 18:00, 22:50

    Ljubav na engleski način – 16:10, 19:40, 21:50

    Amanet – 20:50, 22:20

    Put do slave 3D – 19:50, 22:15

    Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju 3D – 14:10, 18:30

    Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju – 12:00, 16:20

    Jedan savršen dan – 14:30

    Marsovac: Spasilačka misija 3D – 17:20, 20:00, 21:20

    Marsovac: Spasilačka misija – 14:40, 22:40

    Pored mene – 16:10, 18:10, 20:10, 22:05

    Mlađi referent – 21:10

    Everest – 20:20, 22:45

    Lavirint: Beg kroz Zgarište – 20:10, 22:40

    KIDS FEST:

    Mumini na rivijeri (sinhronizovano) – 12:00

    Knjiga čini – 14:00

    Uloga za Emu – 16:00

    Bamzi i grad lopova (sinhronizovano) – 18:00

    Pingvini sa Madagaskara 3D (sinhronizovano) – 12:15

    Kasper i Ema na safariju (sinhronizovano) – 14:15

    Kod kuće 3D (sinhronizovano) – 16:15

    Kapetan Sabljozubi – 18:15

    Zorzonci u zemlji vetra 3D (sinhronizovano)   – 12:30, 18:30

    Smotako i Trapavko: Neverovatna misija 3D (sinhronizovano) – 14:30

    Zmajeva kugla: Uskrsnuće 3D – 16:30

    POSTAVI ODGOVOR

    Please enter your comment!
    Please enter your name here