Idemo u CINEPLEXX, za DŽ! Samo uz PORTALMLADI! (repertoar)

    PORTALMLADI nastavlja da svake subote po četvoro najspretnijih i najsrećnijih naših vršnjaka i vršnjakinja vodi u CINEPLEXX bioskope! 😀

    Naravno, nastavljamo da radimo isto i dalje, jer dobijamo sjajne povratne pozitivne komentare od vas. Pratite našu Fejsbuk stranicu (kao i obično 😉) jer za vikend opet delimo karte za bioskop.

    Cineplexx  i PortalMladi bioskop

    Na programu od ove nedelje se nalazi filmovi:

    1. „Špijuni“ – urnebesna komedija sa Melisom Mekarti, Džejsonom Stetamom i Džud Louom u glavnim ulogama.
    2. „Off“ – domaće ostvarenje reditelja Predraga Stojića, sa Nikolom Đuričkom i Ljubomirom Bandovićem u glavnim ulogama.

    Premijera filma “Svet iz doba Jure”, dugo očekivane epske akcione avanture, zakazana je za sredu, 10. jun u bioskopima Cineplexx, sa početkom u 20 časova.

    U okviru prikazivanja filmova sa Beldocs festivala, i ove nedelje se na repertoaru bioskopa Cineplexx UŠĆE Shopping Center nalazi film “Citizenfour: Dosije Snouden, priča o aferi prisluškivanja koja je uzburkala svetsku javnost.

    Svet iz doba Jure, Cineplexx

    Cineplexx Delta City

    Bioskopski program od 04. do 10. juna

    ČETVRTAK 04. jun / PETAK 05. jun / PONEDELJAK 08. jun / UTORAK 09. jun

    Špijuni – 15:00, 17:30, 20:00, 22:20

    Off – 20:30, 22:10

    San Andreas 3D – 18:00, 20:15, 22:30

    San Andreas – 15:50, 21:30

    Sunčanica – 21:15

    Zemlja budućnosti – 16:15, 18:45

    Pitch Perfect 2 – Na putu do zvezda –  18:15

    Poltergajst: Kućni duh 3D – 17:40, 19:40

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  – 19:20, 21:40

    Pobesneli Maks: Autoput besa – 17:00

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  16:00

    Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –  15:30

    SUBOTA 06. jun / NEDELJA 07. jun

    Špijuni – 15:00, 17:30, 20:00, 22:20

    Off – 20:30, 22:10

    San Andreas 3D – 18:00, 20:15, 22:30

    San Andreas – 15:50, 21:30

    Sunčanica – 21:15

    Zemlja budućnosti – 16:15, 18:45

    Pitch Perfect 2 – Na putu do zvezda –  18:15

    Poltergajst: Kućni duh 3D – 17:40, 19:40

    Poltergajst: Kućni duh – 14:20

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  – 14:40, 19:20, 21:40

    Pobesneli Maks: Autoput besa – 12:20, 17:00

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  12:00, 14:00, 16:00

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –  11:10, 13:00

    Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –  11:40, 13:40, 15:30

    Kod kuće (sinhronizovano)  –  12:10

    Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano)  – 11:30

    Pobesneli Maks,  Cineplexx bioskop

    SREDA 10. jun

    Svet iz doba Jure (premijera) – 20:00

    Špijuni – 15:00, 17:30, 20:15, 22:20

    Off – 20:30, 22:10

    San Andreas 3D – 18:00, 21:30

    San Andreas – 15:50, 22:40

    Sunčanica – 21:15

    Zemlja budućnosti – 16:15, 18:45

    Pitch Perfect 2 – Na putu do zvezda –  18:15

    Poltergajst: Kućni duh 3D – 17:40, 19:40

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  – 19:20, 21:40

    Pobesneli Maks: Autoput besa – 17:00

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  16:00

    Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –  15:30

    Dete 44, Cineplexx bioskop

    Cineplexx UŠĆE Shopping Center

    Bioskopski program od 04. do 10. juna

    ČETVRTAK 04. jun

    Špijuni – 15:20, 17:40, 18:50, 20:00, 21:10, 22:20

    Off – 15:30, 17:10, 20:00, 21:45

    San Andreas 3D – 15:00, 17:20, 19:40, 22:00

    San Andreas – 18:30, 20:45

    Sunčanica – 17:45, 21:00

    Citizenfour: Dosije Snouden  – 21:30

    Zemlja budućnosti –15:10, 21:30

    Pitch Perfect 2 – Na putu do zvezda – 19:15

    Poltergajst: Kućni duh 3D – 16:45, 20:30, 23:00

    Poltergajst: Kućni duh  – 18:40

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  – 15:40, 18:00, 20:20, 22:40

    Pobesneli Maks: Autoput besa – 16:50, 19:10, 21:40

    Dete 44  – 22:30

    Osvetnici – Era Altrona 3D  – 17:20

    Bezvremenska Adaline  –  17:00

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  15:30, 17:30, 19:30

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –  16:30

    Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano)  –  15:15

    PETAK 05. jun / PONEDELJAK 08. jun / UTORAK 09. jun

    Špijuni – 15:20, 17:40, 18:50, 20:00, 21:10, 22:20

    Off – 15:30, 17:10, 21:45

    San Andreas 3D – 15:00, 17:20, 19:40, 22:00

    San Andreas – 18:30, 20:45

    Sunčanica – 17:45, 21:00

    Citizenfour: Dosije Snouden  – 21:30

    Zemlja budućnosti –15:10, 21:30

    Pitch Perfect 2 – Na putu do zvezda – 19:15

    Poltergajst: Kućni duh 3D – 16:45, 20:30, 23:00

    Poltergajst: Kućni duh  – 18:40

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  – 15:40, 18:00, 20:20, 22:40

    Pobesneli Maks: Autoput besa – 16:50, 19:10, 21:40

    Dete 44  – 22:30

    Osvetnici – Era Altrona 3D  – 16:20, 19:00

    Bezvremenska Adaline  –  17:00

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  15:30, 17:30, 19:30

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –  16:30

    Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano)  –  15:15

    P1.43 (AFTER_004D_G - Payoff Poster (ONLINE DEBUT FEBRUARY 24 @ 9AM PST])
    P1.43 (AFTER_004D_G – Payoff Poster (ONLINE DEBUT FEBRUARY 24 @ 9AM PST])

    SUBOTA 06. jun / NEDELJA 07. jun

    Špijuni – 13:00, 15:20, 17:40, 18:50, 20:00, 21:10, 22:20

    Off – 15:30, 17:10, 21:45

    San Andreas 3D – 12:20, 15:00, 17:20, 19:40, 22:00

    San Andreas – 18:30, 20:45

    Sunčanica – 17:45, 21:00

    Citizenfour: Dosije Snouden  – 21:30

    Zemlja budućnosti – 12:40, 15:10, 21:30

    Pitch Perfect 2 – Na putu do zvezda – 12:10, 14:40, 19:15

    Poltergajst: Kućni duh 3D – 16:45, 20:30, 23:00

    Poltergajst: Kućni duh  – 18:40

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  – 13:20, 15:40, 18:00, 20:20, 22:40

    Pobesneli Maks: Autoput besa – 16:50, 19:10, 21:40

    Dete 44  – 22:30

    Osvetnici – Era Altrona 3D  – 13:40, 16:20, 19:00

    Bezvremenska Adaline  –  17:00

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  13:30, 15:30, 17:30, 19:30

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –  12:30, 14:30, 16:30

    Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano)  –  13:15, 15:15

    Paklene ulice 7  –  12:50

    Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –  12:45, 14:45

    SREDA 10. jun

    Svet iz doba Jure (premijera) – 20:00

    Špijuni – 15:20, 17:40, 18:50, 19:30, 21:10, 22:25

    Off – 15:30, 17:10, 21:45

    San Andreas 3D – 15:00, 17:20, 19:40, 22:00

    San Andreas – 18:30, 20:45

    Sunčanica – 17:45, 21:00

    Citizenfour: Dosije Snouden  – 21:30

    Zemlja budućnosti –15:10, 21:50

    Pitch Perfect 2 – Na putu do zvezda – 19:15

    Poltergajst: Kućni duh 3D – 16:45, 20:30, 23:00

    Poltergajst: Kućni duh  – 18:40

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  – 15:40, 18:00, 20:20, 22:40

    Pobesneli Maks: Autoput besa – 16:50, 19:10, 21:40

    Dete 44  – 22:30

    Osvetnici – Era Altrona 3D  – 16:20, 19:00

    Bezvremenska Adaline  –  17:00

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  15:30, 17:30

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –  16:30

    Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano)  –  15:15

    PODELI
    Portal Mladi
    Portal Mladi je servis koji je nastao kao potreba da se na jednom mestu svakodnevno objavljuju informacije i konkursi sa idejom da se mladi informišu, edukuju i motivišu.

    POSTAVI ODGOVOR

    Please enter your comment!
    Please enter your name here