NE VADITE NOVČANIKE! Dajemo vam 2×2 besplatne karte za Cineplexx! (repertoar)

    Beše to još „davni“ 15. april kada smo počeli da vas vodimo svakog ponedeljka u Cineplexx bioskope! Do sada je vas 40 mladih, pogledalo 20 filmova, i nema nikakvog razloga da se na tom broju zaustavimo! 😀

    Malo duže od dva meseca PORTALMLADI svake nedelje po četvoro najspretnijih i najsrećnijih naših vršnjaka i vršnjakinja vodi u CINEPLEXX bioskope! 

    Naravno, nastavljamo da radimo isto i dalje, jer dobijamo sjajne povratne pozitivne komentare od vas. Pratite našu Fejsbuk stranicu (kao i obično 😉) jer u subotu opet delimo karte za bioskoooop. 

    Terminator Genesis, Cineplexx

    Na programu se od ove nedelje nalazi peti nastavak franšize „Terminator – Genesis“, sa Arnoldom Švarcenegerom u glavnoj ulozi, dok mu se u ovom delu pridružuju i Džejson Klark, Džej Kortni, Emilija Klark, Džej Kej Simons i mnogi drugi.

    Premijera animiranog sinhronizovanog filma „Malci“, zakazana je za sredu, 08. jul, sa početkom u 19h, na velikom platnu bioskopa Cineplexx Delta City i UŠĆE Shopping Center.

    Cineplexx Delta City

    Bioskopski program od 02. do 08. jula

    ČETVRTAK 2. jul / PETAK 3. jul / PONEDELJAK 6. jul / UTORAK 7. jul

    Terminator: Genesis 3D  – 14:45, 17:30, 20:00, 22:30

    Terminator: Genesis – 18:45, 21:15

    Ted 2  – 13:30, 15:45, 18:15, 20:30, 21:30, 22:40

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano)  – 13:00, 15:00, 17:00, 19:00

    U mojoj glavi (sinhronizovano)  – 14:00, 16:00

    Svet iz doba Jure – 13:45, 16:15, 18:00, 20:20

    Špijuni – 17:10, 19:30, 22:45

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  – 22:00

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  13:20, 15:20

    TED 2, Cineplexx

    SUBOTA 4. jul / NEDELJA 5. jul

    Terminator: Genesis 3D  – 14:45, 17:30, 20:00, 22:30

    Terminator: Genesis – 18:45, 21:15

    Ted 2  – 13:30, 15:45, 18:15, 20:30, 21:30, 22:40

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano)  – 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00

    U mojoj glavi (sinhronizovano)  – 12:40, 14:00, 16:00

    Svet iz doba Jure – 11:20, 13:45, 16:15, 18:00, 20:20

    Špijuni – 17:10, 19:30, 22:45

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  – 22:00

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  11:20, 13:20, 15:20

    Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –  12:40

    Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano)  – 11:40

    Malci, Minioni - Cineplexx

    SREDA 8. jul

    Malci (premijera)  – 19:30

    Terminator: Genesis 3D  – 14:45, 17:30, 20:00, 22:30

    Terminator: Genesis – 18:45, 21:15

    Ted 2  – 13:30, 15:45, 18:15, 20:30, 21:30, 22:40

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano)  – 13:00, 15:00, 17:00, 19:00

    U mojoj glavi (sinhronizovano)  – 14:00, 16:00

    Svet iz doba Jure – 13:45, 16:15, 18:00, 20:20

    Špijuni – 17:10, 22:45

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  – 22:00

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  13:20, 15:20

    Cineplexx UŠĆE Shopping Center

    Bioskopski program od 02. do 08. jula

    ČETVRTAK 2. jul / PETAK 3. jul / PONEDELJAK 6. jul / UTORAK 7. jul

    Terminator: Genesis 3D  – 15:00, 17:30, 20:00, 22:30

    Terminator: Genesis – 16:20, 18:40, 21:15

    Ted 2  – 13:30, 14:20, 15:45, 16:30, 18:00, 18:50, 20:10, 21:00, 22:20

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano)  – 15:10, 17:10, 19:15

    U mojoj glavi (sinhronizovano)  – 14:00, 16:00, 18:10

    Svet iz doba Jure – 15:20, 17:45, 20:15, 21:30, 22:40

    Svita – 14:10, 16:15, 18:20, 20:40, 22:45

    Špijuni – 13:50, 17:20, 20:30, 22:00

    San Andreas 3D – 19:30, 22:10

    Poltergajst: Kućni duh  3D – 20:20, 22:50

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  – 19:40, 21:45

    Osvetnici – Era Altrona 3D  – 13:15, 16:10

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  14:30, 16:40, 18:30

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –  13:40, 15:30

    Svita film, Cineplexx

    SUBOTA 4. jul / NEDELJA 5. jul

    Terminator: Genesis 3D  – 12:30, 15:00, 17:30, 20:00, 22:30

    Terminator: Genesis – 16:20, 18:40, 21:15

    Ted 2  – 112:10, 13:30, 14:20, 15:45, 16:30, 18:00, 18:50, 20:10, 21:00, 22:20

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano)  – 13:00, 15:10, 17:10, 19:15

    U mojoj glavi (sinhronizovano)  – 12:00, 14:00, 16:00, 18:10

    Svet iz doba Jure – 12:40, 15:20, 17:45, 20:15, 21:30, 22:40

    Svita – 14:10, 16:15, 18:20, 20:40, 22:45

    Špijuni – 13:50, 17:20, 20:30, 22:00

    San Andreas 3D – 19:30, 22:10

    Poltergajst: Kućni duh  3D – 20:20, 22:50

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  – 19:40, 21:45

    Osvetnici – Era Altrona 3D  – 13:15, 16:10

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  12:20, 14:30, 16:40, 18:30

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –  13:40, 15:30

    Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano)  –  12:00

    Pobesneli Maks,  Cineplexx bioskop

    SREDA 08. jul

    Malci (premijera)  – 19:00

    Terminator: Genesis 3D  – 15:00, 17:30, 20:00, 22:30

    Terminator: Genesis – 16:20, 18:40, 21:15

    Ted 2  – 13:30, 14:20, 15:45, 16:30, 18:00, 18:50, 20:10, 21:00, 22:20

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano)  – 14:45, 16:50, 19:15

    U mojoj glavi (sinhronizovano)  – 14:00, 16:00, 18:10

    Svet iz doba Jure – 15:20, 17:45, 20:15, 21:30, 22:40

    Svita – 14:10, 16:15, 18:20, 20:40, 22:45

    Špijuni – 13:50, 17:20, 20:30, 22:00

    San Andreas 3D – 22:10

    Poltergajst: Kućni duh  3D – 20:20, 22:50

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  – 19:40, 21:45

    Osvetnici – Era Altrona 3D  – 13:15, 16:10

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  14:30, 16:40, 18:30

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –  13:40, 15:30

    POSTAVI ODGOVOR

    Please enter your comment!
    Please enter your name here