Nedeljni repertoar CINEPLEXX Ušće i Delta city: 16. – 22. april

    Kao što ste već mogli da vidite, PORTALMLADI je pokrenuo akciju za vas i od sada svake nedelje po četvoro najspretnijih i najsrećnijih naših vršnjaka i vršnjakinja vodimo u CINEPLEXX bioskope! 😀

    Na programu ove nedelje se nalaze četiri nova filmska naslova:

    1. Noćna potera –akciona drama sa Lijamom Nisonom i Edom Harisom u glavnim ulogama;
    2. Bezdušni 2 – nastavak istoimenog hit-filma iz 2012. godine sa Milošem Bikovićem u jednoj od glavnih uloga, snimljen po bestseleru Sergeja Minajeva;
    3. Nepokoren – epska drama oskarovke Anđeline Džoli koja prati neverovatan život olimpijca i ratnog heroja Luis „Lui“ Zamperinija;
    4. Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –superherojska animirana avantura omiljenog sunđera i njegovih prijatelja, sinhronizovana na srpski jezik;

    Ivan Grozni balet Cineplexx

    Poslednji u nizu treće sezone direktnih prenosa baleta uživo iz Boljšoj teatra, „Ivan Grozni“, zakazan je ove nedelje, 19. aprila sa početkom od 17 časova u bioskopu Cineplexx UŠĆE Shopping Center.

    Cineplexx Delta City

    Bioskopski program od 16. do 22. aprila

    ČETVRTAK 16. april / PETAK 17. april

    Noćna potera  –  18:20, 20:30, 22:40

    Bezdušni 2  –  19:00, 21:30

    Nepokoren  –  20:00, 22:30

    Ničije dete  –  18:15, 20:15

    Najduže putovanje  –  22:10

    Zašto nisam pojeo svog tatu 3D (sinhronizovano)  – 16:20

    Paklene ulice 7  –  16:10, 18:45, 19:45, 21:20, 22:20

    DUFF – Dežurna neugledna drugarica  –  17:00

    Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –  16:00, 17:50

    I dalje Alis  – 17:45

    Trilogija Drugačija: Pobunjeni 3D – 15:40

    Bićemo prvaci sveta  – 15:20

    Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano)  – 15:00

     Nepokoren Cineplexx

    SUBOTA 18. april / NEDELJA 19. april

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  12:00, 14:00, 16:00, 16:50, 17:50

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –  11:00, 13:00, 15:00

    Noćna potera  –  18:20, 20:30, 22:40

    Bezdušni 2  –  19:15, 21:30

    Nepokoren  –  20:00, 22:30

    Ničije dete  –  20:15

    Najduže putovanje  –  22:10

    Zašto nisam pojeo svog tatu 3D (sinhronizovano)  – 13:40

    Paklene ulice 7  –  15:40, 18:45, 19:45, 21:20, 22:20

    DUFF – Dežurna neugledna drugarica  –  18:15

    Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –  12:30, 14:30, 16:30, 17:20

    Kod kuće (sinhronizovano)  –  11:20, 13:20

    I dalje Alis  – 17:45

    Bićemo prvaci sveta  – 15:20

    Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano)  – 11:30, 13:30, 15:30

    Ovčica Šone  – 11:40

     

    PONEDELJAK 20. april / UTORAK 21. april / SREDA 22. april

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  16:00, 16:50, 17:50

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –  15:00

    Noćna potera  –  18:20, 20:30, 22:40

    Bezdušni 2  –  19:15, 21:30

    Nepokoren  –  20:00, 22:30

    Ničije dete  –  20:15

    Najduže putovanje  –  22:10

    Paklene ulice 7  –  15:40, 18:45, 19:45, 21:20, 22:20

    DUFF – Dežurna neugledna drugarica  –  18:15

    Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –  16:30, 17:20

    I dalje Alis  – 17:45

    Bićemo prvaci sveta  – 15:20

    Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano)  – 15:30

    Noćna potera Cineplexx

    Cineplexx USĆE Shopping Center

    Bioskopski program od 16. do 22. aprila

    ČETVRTAK 16. april  

    Noćna potera  –  15:45, 18:00, 20:15, 22:30

    Bezdušni 2  –  17:00, 20:00, 22:15

    Nepokoren  –  18:20, 19:30, 22:10

    Ničije dete  –  19:35, 21:30

    Najduže putovanje  –  19:00, 21:40

    Zašto nisam pojeo svog tatu 3D (sinhronizovano)  –  15:10, 17:30

    Paklene ulice 7  –  17:20, 20:00, 21:20, 22:40

    Divlje priče  –  22:50

    DUFF – Dežurna neugledna drugarica  –  18:45, 20:45

    Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –  15:55, 17:50

    Kod kuće (sinhronizovano) –  16:50

    Strelac  – 21:00

    Trilogija Drugačija: Pobunjeni 3D – 16:00

    Pepeljuga  – 16:45, 19:00

    Čepi: Robot koji je promenio svet – 15:30

    Fokus –  17:50, 22:20

    Čovek ptica – 21:50

    Bićemo prvaci sveta  – 17:10, 19:15

    Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano)  – 15:15, 17:15

    PETAK 17. april

    Noćna potera  –  15:45, 18:00, 20:15, 22:30

    Bezdušni 2  –  17:00, 19:45, 22:00

    Nepokoren  –  18:20, 19:30, 22:10

    Ničije dete  –  19:35, 21:30

    Najduže putovanje  –  19:00, 21:40

    Zašto nisam pojeo svog tatu 3D (sinhronizovano)  –  15:10, 17:30

    Paklene ulice 7  –  17:20, 20:00, 21:20, 22:40

    Divlje priče  –  22:50

    DUFF – Dežurna neugledna drugarica  –  18:45, 20:45

    Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –  15:55, 17:50

    Kod kuće (sinhronizovano) –  16:50

    Strelac  – 21:00

    Trilogija Drugačija: Pobunjeni 3D – 16:00

    Pepeljuga  – 16:45, 19:00

    Čepi: Robot koji je promenio svet – 15:30

    Fokus –  18:10, 20:30, 22:35

    Čovek ptica – 21:50

    Bićemo prvaci sveta  – 17:10, 19:15

    Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano)  – 15:15, 17:15

    Sunđer Bob Kockalone Cineplexx

    SUBOTA 18. april

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  12:30, 14:25, 16:30, 18:30

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –  13:30, 15:30, 17:30

    Noćna potera  –  13:20, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30

    Bezdušni 2  –  17:00, 19:45, 22:00

    Nepokoren  –  18:20, 19:30, 22:10

    Ničije dete  –  19:35, 21:30

    Najduže putovanje  –  19:00, 21:40

    Zašto nisam pojeo svog tatu 3D (sinhronizovano)  –  13:10, 15:10

    Paklene ulice 7  –  12:00, 14:40, 17:20, 20:00, 21:20, 22:40

    Divlje priče  –  22:50

    DUFF – Dežurna neugledna drugarica  –  18:45, 20:45

    Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –  12:00, 14:00, 15:55, 17:50

    Kod kuće (sinhronizovano) –  13:00, 14:55, 16:50

    Strelac  – 21:00

    Trilogija Drugačija: Pobunjeni 3D – 16:00

    Pepeljuga  – 12:15, 14:30, 16:45, 19:00

    Čepi: Robot koji je promenio svet – 14:40

    Fokus –  20:30, 22:35

    Čovek ptica – 21:50

    Bićemo prvaci sveta  – 17:10, 19:15

    Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano)  – 13:15, 15:15, 17:15

    Ovčica Šone – 12:20, 14:10

    NEDELJA 19. april

    Ivan Grozni (direktan prenos baleta iz Boljšoj teatra) – 17:00

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  12:30, 14:25, 16:30, 18:30

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –  13:30, 15:30, 17:30

    Noćna potera  –  13:20, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30

    Bezdušni 2  –  17:00, 19:45, 22:00

    Nepokoren  –  18:20, 19:30, 22:10

    Ničije dete  –  19:35, 21:30

    Najduže putovanje  –  19:00, 21:40

    Zašto nisam pojeo svog tatu 3D (sinhronizovano)  –  13:00, 15:00

    Paklene ulice 7  –  12:00, 14:40, 17:20, 20:00, 21:20, 22:40

    Divlje priče  –  22:50

    DUFF – Dežurna neugledna drugarica  –  18:45, 20:45

    Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –  12:00, 14:00, 15:55, 17:50

    Kod kuće (sinhronizovano) –  13:00, 14:55, 16:50

    Strelac  – 21:00

    Trilogija Drugačija: Pobunjeni 3D – 16:00

    Pepeljuga  – 12:15, 14:30, 16:45, 19:00

    Čepi: Robot koji je promenio svet – 14:40

    Fokus –  20:30, 22:35

    Čovek ptica – 21:50

    Bićemo prvaci sveta  – 19:15

    Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano)  – 13:15, 15:15, 17:15

    Ovčica Šone – 12:20, 14:10

    PONEDELJAK 20. april / UTORAK 21. april / SREDA 22. april

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  16:30, 18:30

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –  15:30, 17:30

    Noćna potera  –  15:45, 18:00, 20:15, 22:30

    Bezdušni 2  –  17:00, 19:45, 22:00

    Nepokoren  –  18:20, 19:30, 22:10

    Ničije dete  –  19:35, 21:30

    Najduže putovanje  –  19:00, 21:40

    Zašto nisam pojeo svog tatu 3D (sinhronizovano)  –  15:10

    Paklene ulice 7  –  17:20, 20:00, 21:20, 22:40

    Divlje priče  –  22:50

    DUFF – Dežurna neugledna drugarica  –  18:45, 20:45

    Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –  15:55, 17:50

    Kod kuće (sinhronizovano) –  16:50

    Strelac  – 21:00

    Trilogija Drugačija: Pobunjeni 3D – 16:00

    Pepeljuga  – 16:45, 19:00

    Fokus –  20:30, 22:35

    Čovek ptica – 21:50

    Bićemo prvaci sveta  – 17:10, 19:15

    Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano)  – 15:15, 17:15

    POSTAVI ODGOVOR

    Please enter your comment!
    Please enter your name here