Nedeljni repertoar CINEPLEXX Ušće i Delta city: 30. april – 6. maj

    Kao što ste već mogli da vidite, PORTALMLADI je pokrenuo akciju za vas i od sada svake nedelje po četvoro najspretnijih i najsrećnijih naših vršnjaka i vršnjakinja vodimo u CINEPLEXX bioskope! 😀

    Na programu ove nedelje se nalaze tri nova filmska naslova:

    1. Osvetnici – Era Altrona 3D –studio Marvel predstavlja dugo očekivani epski nastavak najuspešnijeg filma o superherojima svih vremena;
    2. Bezvremenska Adaline – inspirativna i dirljiva ljubavna priča sa Blejk Lajvli, Harisonom Fordom i Mikelom Hjuzmanom u glavnim ulogama;
    3. Eskobar: Izgubljeni raj – priča ispričana iz perspektive mladog surfera Nika o poslednjim godinama vladavine Pabla Eskobara, koga igra Benisio del Toro

    Cineplexx  i PortalMladi bioskop

    Cineplexx Delta City

    Bioskopski program od 30. aprila do 06. maja

    ČETVRTAK 30. april

    Osvetnici – Era Altrona 3D  – 16:40, 19:40, 21:10, 22:20

    Osvetnici – Era Altrona –  18:30

    Bezvremenska Adaline  –  16:10, 20:00, 22:00

    Eskobar: Izgubljeni raj –  20:30, 22:45

    Best Exotic Marigold Hotel 2 –  20:15

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  15:50, 16:40, 17:50

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –  14:50

    Noćna potera  –  22:30

    Bezdušni 2  –  17:40

    Ničije dete  –  18:20

    Paklene ulice 7  –  18:00, 19:20, 22:40

    DUFF – Dežurna neugledna drugarica  –  16:00

    Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –  15:30

    PETAK 01. maj / SUBOTA 02. maj / NEDELJA 03. maj

    Osvetnici – Era Altrona 3D  – 11:20, 16:40, 19:40, 21:10, 22:20

    Osvetnici – Era Altrona –  14:00, 18:30

    Bezvremenska Adaline  –  16:10, 19:20, 21:30

    Eskobar: Izgubljeni raj –  20:30, 22:45

    Best Exotic Marigold Hotel 2 –  14:30, 20:15

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  12:00, 13:50, 15:50, 16:40, 17:50

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –  11:00, 13:00, 14:50

    Noćna potera  –  22:30

    Bezdušni 2  –  17:40

    Ničije dete  –  18:20

    Paklene ulice 7  –  18:00, 20:00, 22:40

    DUFF – Dežurna neugledna drugarica  –  16:00

    Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –  11:40, 13:30, 15:30

    Kod kuće (sinhronizovano)  –  12:20, 14:10

    Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano)  – 12:40

    PONEDELJAK 04. maj / UTORAK 05. maj / SREDA 06. maj

    Osvetnici – Era Altrona 3D  – 16:40, 19:40, 21:10, 22:20

    Osvetnici – Era Altrona –  18:30

    Bezvremenska Adaline  –  16:10, 19:20, 21:30

    Eskobar: Izgubljeni raj –  20:30, 22:45

    Best Exotic Marigold Hotel 2 –  20:15

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  15:50, 16:40, 17:50

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –  14:50

    Noćna potera  –  22:30

    Bezdušni 2  –  17:40

    Ničije dete  –  18:20

    Paklene ulice 7  –  18:00, 20:00, 22:40

    DUFF – Dežurna neugledna drugarica  –  16:00

    Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –  15:30

    Cineplexx USĆE Shopping Center

    Bioskopski program od 30. aprila do 06. maja

    ČETVRTAK 30. april

    Osvetnici – Era Altrona 3D  – 14:30, 17:15, 18:15, 20:00, 21:00, 22:45

    Osvetnici – Era Altrona –  16:15, 19:00, 21:45

    Bezvremenska Adaline  –  15:30, 17:45, 20:00, 22:15

    Eskobar: Izgubljeni raj –  20:30, 22:50

    Best Exotic Marigold Hotel 2 –  15:00, 20:45

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  15:20, 17:20, 19:20

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –  16:20, 18:35

    Noćna potera  –  20:20, 22:40

    Bezdušni 2  –  19:45, 22:00

    Nepokoren  –  16:00

    Ničije dete  –  19:35

    Najduže putovanje  –  21:30

    Paklene ulice 7  –  17:00, 19:40, 21:15, 22:20

    DUFF – Dežurna neugledna drugarica  –  17:30

    Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –  15:45, 17:40

    Kod kuće (sinhronizovano) –  14:45, 16:40

    Pepeljuga  – 15:30

    Fokus –  18:40

    Bićemo prvaci sveta  – 17:50

    Eskobar Izgubljeni Raj, Cineplexx

    PETAK 01. maj / SUBOTA 02. maj / NEDELJA 03. maj

    Osvetnici – Era Altrona 3D  – 11:45, 14:30, 17:15, 18:15, 20:00, 21:00, 22:45

    Osvetnici – Era Altrona –  13:30, 16:15, 19:00, 21:45

    Bezvremenska Adaline  –  15:45, 18:00, 20:15, 22:30

    Eskobar: Izgubljeni raj –  20:30, 22:50

    Best Exotic Marigold Hotel 2 –  15:00, 20:45

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  13:20, 15:20, 17:20, 19:20

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –  12:20, 14:20, 16:20, 18:35

    Noćna potera  –  20:20, 22:40

    Bezdušni 2  –  13:30, 19:45, 22:00

    Nepokoren  –  16:00

    Ničije dete  –  19:35

    Najduže putovanje  –  21:30

    Zašto nisam pojeo svog tatu 3D (sinhronizovano)  –  12:40

    Paklene ulice 7  –  14:10, 17:00, 19:40, 21:15, 22:20

    DUFF – Dežurna neugledna drugarica  –  17:30

    Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –  11:50, 13:50, 15:45, 17:40

    Kod kuće (sinhronizovano) –  12:50, 14:45, 16:40

    Pepeljuga  – 13:00, 15:30

    Fokus –  13:40, 18:40

    Bićemo prvaci sveta  – 17:50

    Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano)  – 12:30

    Bezvremenska Adaline, Cinplexx

    PONEDELJAK 04. maj / UTORAK 05. maj / SREDA 06. maj

    Osvetnici – Era Altrona 3D  – 14:30, 17:15, 18:15, 20:00, 21:00, 22:45

    Osvetnici – Era Altrona –  16:15, 19:00, 21:45

    Bezvremenska Adaline  –  15:45, 18:00, 20:15, 22:30

    Eskobar: Izgubljeni raj –  20:30, 22:50

    Best Exotic Marigold Hotel 2 –  15:00, 20:45

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  15:20, 17:20, 19:20

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –  16:20, 18:35

    Noćna potera  –  20:20, 22:40

    Bezdušni 2  –  19:45, 22:00

    Nepokoren  –  16:00

    Ničije dete  –  19:35

    Najduže putovanje  –  21:30

    Paklene ulice 7  –  17:00, 19:40, 21:15, 22:20

    DUFF – Dežurna neugledna drugarica  –  17:30

    Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –  15:45, 17:40

    Kod kuće (sinhronizovano) –  14:45, 16:40

    Pepeljuga  – 15:30

    Fokus –  18:40

    Bićemo prvaci sveta  – 17:50

    PODELI
    Portal Mladi
    Portal Mladi je servis koji je nastao kao potreba da se na jednom mestu svakodnevno objavljuju informacije i konkursi sa idejom da se mladi informišu, edukuju i motivišu.

    POSTAVI ODGOVOR

    Please enter your comment!
    Please enter your name here