Poklanjamo karte za CINEPLEXX (nedeljni repertoar 7. – 13. maj)

    Evo, ima već skoro mesec dana kako je PORTALMLADI pokrenuo akciju za vas i svake nedelje po četvoro najspretnijih i najsrećnijih naših vršnjaka i vršnjakinja vodimo u CINEPLEXX bioskope! 😀

    Naravno, nastavljamo da radimo isto i dalje, jer dobijamo sjajne povratne pozitivne komentare od vas. Pratite našu Fesjsbuk stranicu (kao i obično :D) ovih dana jer ćemo deliti karte za film “Vruća potera”. 

    Na programu ove nedelje se nalaze tri nova filmska naslova:

    1. Dete 44 –ekranizacija političkog trilera Toma Roba Smita, koji je osvojio 17 književnih nagrada, sa Tomom Hardijem u glavnoj ulozi;
    2. Vruća potera – nezaboravna komedija s neodoljivom Sofijom Vergarom i dobitnicom Oskara Ris Viderspun;
    3. Čovek koji je previše voleo – uzbudljiva drama o ljubavi između ćerke vlasnice Pale de la Mediteran i deset godina starijeg advokata;

    Cineplexx  i PortalMladi bioskop

    Cineplexx Delta City

    Bioskopski program od 07. do 13. maja

    ČETVRTAK 7. maj / PETAK 8. maj / PONEDELJAK 11. maj / UTORAK 12. maj / SREDA 13. maj

    Dete 44 – 16:40, 19:20, 22:00

    Vruća potera – 18:40, 20:30, 22:15

    Osvetnici – Era Altrona 3D – 15:30, 19:45, 22:30

    Osvetnici – Era Altrona – 18:15, 21:00

    Bezvremenska Adaline – 18:00, 20:15, 22:20

    Eskobar: Izgubljeni raj – 17:20, 22:40

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano) – 16:00, 16:50, 17:50

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano) – 15:00

    Ničije dete – 15:40

    Paklene ulice 7 – 20:00

    SUBOTA 9. maj / NEDELJA 10. maj

    Dete 44 – 16:40, 19:20, 22:00

    Vruća potera – 18:40, 20:30, 22:15

    Osvetnici – Era Altrona 3D – 12:30, 15:30, 19:45, 22:30

    Osvetnici – Era Altrona – 18:15, 21:00

    Bezvremenska Adaline – 18:00, 20:15, 22:20

    Eskobar: Izgubljeni raj – 17:20, 22:40

    Best Exotic Marigold Hotel 2 – 14:45

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano) – 12:00, 14:00, 16:00, 16:50, 17:50

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano) – 11:10, 13:00, 15:00

    Ničije dete – 15:40

    Paklene ulice 7 – 20:00

    Kod kuće 3D (sinhronizovano) – 11:00, 12:50, 14:40

    Kod kuće (sinhronizovano) – 11:40, 13:40

    Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano) – 11:20, 13:10

    Dete 44, Cineplexx bioskop

    Cineplexx USĆE Shopping Center

    Bioskopski program od 7. do 13. maja

    ČETVRTAK 7. maj / PETAK 8. maj / PONEDELJAK 11. maj / UTORAK 12. maj / SREDA 13. maj

    Dete 44 – 16:00, 19:35, 21:15, 22:15

    Vruća potera – 15:00, 16:50, 18:50, 20:10

    Čovek koji je previse voleo – 19:10

    Osvetnici – Era Altrona 3D – 14:30, 17:15, 18:15, 20:00, 21:00, 22:45

    Osvetnici – Era Altrona – 16:15, 19:00, 21:45

    Bezvremenska Adaline – 15:45, 18:00, 20:40, 22:00

    Eskobar: Izgubljeni raj – 20:30, 22:50

    Best Exotic Marigold Hotel 2 – 20:50

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano) – 15:20, 17:20, 19:20

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano) – 16:20, 18:35

    Noćna potera – 21:30

    Bezdušni 2 – 18:40

    Ničije dete – 17:10

    Paklene ulice 7 – 17:00, 19:40, 22:20

    Kod kuće 3D (sinhronizovano) – 15:45, 17:40

    Kod kuće (sinhronizovano) – 14:45, 16:40

    Fokus – 22:55

    Bićemo prvaci sveta – 14:40

    Vruća potera, Cineplexx bioskop

    SUBOTA 9. maj / NEDELJA 10. maj

    Dete 44 – 16:00, 19:35, 21:15, 22:15

    Vruća potera – 15:00, 16:50, 18:50, 20:10

    Čovek koji je previse voleo – 19:10

    Osvetnici – Era Altrona 3D – 11:45, 14:30, 17:15, 18:15, 20:00, 21:00, 22:45

    Osvetnici – Era Altrona – 13:30, 16:15, 19:00, 21:45

    Bezvremenska Adaline – 15:45, 18:00, 20:40, 22:00

    Eskobar: Izgubljeni raj – 20:30, 22:50

    Best Exotic Marigold Hotel 2 – 20:50

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano) – 13:20, 15:20, 17:20, 19:20

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano) – 12:20, 14:20, 16:20, 18:35

    Noćna potera – 21:30

    Bezdušni 2 – 18:40

    Ničije dete – 17:10

    Najduže putovanje – 13:10

    Zašto nisam pojeo svog tatu 3D (sinhronizovano) – 12:00

    Paklene ulice 7 – 14:10, 17:00, 19:40, 22:20

    Kod kuće 3D (sinhronizovano) – 11:50, 13:50, 15:45, 17:40

    Kod kuće (sinhronizovano) – 12:50, 14:45, 16:40

    Fokus – 22:55

    Bićemo prvaci sveta – 14:40

    DUFF – Dežurna neugledna drugarica – 13:40

    Pepeljuga – 12:40

    Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano) – 13:00

    PODELI
    Portal Mladi
    Portal Mladi je servis koji je nastao kao potreba da se na jednom mestu svakodnevno objavljuju informacije i konkursi sa idejom da se mladi informišu, edukuju i motivišu.

    POSTAVI ODGOVOR

    Please enter your comment!
    Please enter your name here