Odlazak u Cineplexx bioskope uz PM je mnogo lakši

    Karte za bioskop, i odlazak u pozorišta, na izložbe i razne druge kulturne manifestacije su nešto na šta smo vas navikli u prethodnih skoro dve godine. Uvek kada je nešto novo, tu smo i mi. Bliži nam se dvogodišnjica saradnje Cineplexx-a i našeg mladalačkog sajta PortalMladi.com u kojem dobijate samo vi, naši čitaoci, te nastavljamo i u 2017. godini da vas vodimo u bioskop, da pogledate neki film!

    Naravno, nastavljamo da radimo isto i dalje, jer dobijamo sjajne povratne pozitivne komentare od vas. Pratite našu Fejsbuk stranicu jer za vikend opet delimo karte za bioskop.

    Ove nedelje vas vodimo u Delta city da gledate novi film sa repertoara Cineplexx-a, i to novi film maestralnog Martina Skorsezea – „TIŠINA“, za projekciju u ponedeljak, 13. marta, u 19.00h u Delta city-ju.

    Na programu se ove nedelje nalazi sedam novih naslova:

    1. „Travijata – Nova produkcija Verdijeve opere u direktnom prenosu iz Metropolitena. U ovoj melodramičnoj priči o ljubavi i žrtvi, čija je radnja smeštena u Parizu i okolini, polovinom 19. veka, Đuzepe Verdi se bavi večnim temama društvenog licemerja i iskupljenja.

    *** Saznajte prvi informacije koje se tiču nas, mladih! Šta je to novo u gradu, festivali, studentska obaveštenja…

    *** Laguna i PM imaju poklon(e) za vas: Dve knjige svake dve nedelje za naše čitaoce!

    2. „Džeki – Radnja prati život Džeki Kenedi od trenutka atentata na njenog muža i intervjua koji je povodom tragičnog događaja morala da da magazinu Lajf, oslanjajući se na svoju privatnost i javnu personu.

    3. „Tišina – Najnoviji film reditelja Martina Skorsezea. Priča prati dvojicu portugalskih sveštenika jezuita, koji se bore sa različitim oblicima progona, uključujući i mučenje, dok putuju kroz Japan kako bi ponovo sreli svog učitelja.

    4. „Moj život kao tikvica – Sinhronizovana avantura nam donosi priču o Ikaru, koji sa devet godina ostaje bez samohrane majke nakon čega sirotište postaje njegov novi dom. Kao novajija sa neobičnim nadimkom Tikvica, Ikar postaje laka meta dežurnog dečaka siledžije u domu.

    5. „Nevidljivi svedok – Španski triler sa Mariom Kasasom u ulozi mladog biznismena koji se budi hotelskoj sobi, zaključanoj iznutra sa telom ljubavnice u krevetu.

    6. „Kong: Ostrvo lobanja 2D i 3D – Raznoliku ekipu istraživača okupila je avantura na nepoznatom i neistraženom ostrvu u Tihom okeanu – lepo, ali i opasno, ne znaju da su ušli u prostor mitskog Konga.

    7. „Zemlja bogova – Nakon dugog izgnanstva, Rahul se vraća u svoje selo na Himalajima. Rahul mora da se suoči sa izolovanim svetom punim  predrasuda i nepravde zasnovane na kastinskoj pripadnosti, u kome žene ne mogu same da odlučuju o svojoj sudbini.

     

    Cineplexx Delta City

    Bioskopski program od 09. marta do 15.marta

    ČETVRTAK 09.mart / PETAK 10.mart / PONEDELJAK 13. mart/ UTORAK 14.mart/SREDA 15.mart

    Moj život kao tikvica (sinhronizovano) – 14:50

    Tišina – 19:00, 22:00

    Kong: Ostrvo lobanja 2D – 21:15

    Kong: Ostrvo lobanja 3D – 16:10, 20:00, 22:20

    Nevidljivi svedok – 18:50

    Džeki – 18:30, 20:30

    Bostonski heroji – 16:30

    Džon Vik 2 – 22:30

    Vajana (sinhronizovano) – 14:45

    Biser Bojane – 17:10

    Na mlečnom putu – 19:15, 21:50

    Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D – 15:00, 17:00

    Logan – 19.30, 22:10

    Autoput smrti – 17:30

    Ričard roda (sinhronizovano) – 16:00

    Ričard roda 3D (sinhronizovano) – 18:00

    Pevajmo (sinhronizovano) – 15:20

     

    SUBOTA 11.mart/ NEDELJA 12. mart

    Moj život kao tikvica (sinhronizovano) –  11:45, 13:20, 14:50

    Tišina – 19:00, 22:00

    Kong: Ostrvo lobanja 2D – 21:15

    Kong: Ostrvo lobanja 3D – 16:10, 20:00, 22:20

    Nevidljivi svedok – 18:50

    Džeki – 18:30, 20:30

    Bostonski heroji – 16:30

    Džon Vik 2 – 22:30

    Lego Betmen film – 11:30

    Lego Betmen film 3D – 13:45

    Snežna kraljica 3: vatra i led 3D (sinhronizovano)– 11:20

    Pevajmo (sinhronizovano) 3D – 13:10

    Pevajmo (sinhronizovano) – 15:20

    Vajana (sinhronizovano) – 14:45

    Vajana (sinhronizovano) 3D – 12:30

    Biser Bojane – 17:10

    Na mlečnom putu – 19:15, 21:50

    Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D – 11:00, 13:00, 15:00, 17:00

    Logan – 19:30, 22:10

    Autoput smrti – 17:30

    Ričard roda (sinhronizovano) – 12:00, 16:00

    Ričard roda 3D (sinhronizovano) – 14:00, 18:00

    Cineplexx UŠĆE Shopping Center

    Bioskopski program od 09. marta do 15.marta

    ČETVRTAK 09. mart  

    Kong: Ostrvo lobanja 2D – 16:30, 17:40, 21:10

    Kong: Ostrvo lobanja 3D – 15:20, 20:00, 22:20,

    Tišina – 14:20, 21:40,

    Nevidljivi svedok – 18:20, 20:40,

    Moj život kao tikvica (sinhronizovano) – 15:00

    Džeki – 18:10, 20:10, 22:10

    Logan – 14:30, 17:10, 19:50, 22:30,

    Biser Bojane – 14:50, 17:05, 19:20

    Na mlečnom putu: – 16:45, 19:30, 22:15

    Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D – 14:20, 16:10

    Džon Vik 2 – 18:00, 20:20, 22:40

    Pedeset nijansi mračnije – 17:20, 22:25

    Podeljen – 20:30

    Veliki kineski zid 3D – 22:50

    Bostonski heroji – 15:50, 22:45

    Autoput smrti – 18:30

    Ričard roda (sinhronizovano) 3D – 16:45

    Ričard roda (sinhronizovano) – 15:00

    PETAK 10. mart/ UTORAK 14. mart

    Kong: Ostrvo lobanja 2D – 16:30, 17:40, 21:10

    Kong: Ostrvo lobanja 3D – 15:20, 20:00, 22:20

    Zemlja bogova – 17:45

    Nevidljivi svedok – 18:20, 20:40

    Tišina – 18:50, 21:50

    Moj život kao tikvica (sinhronizovano) – 15:00

    Džeki – 18:10, 20:10, 22:10

    Logan – 14:30, 17:10, 19:50, 22:30

    Biser Bojane – 14:50, 17:05, 19:20, 21:40

    Na mlečnom putu – 16:45, 19:30, 22:15

    La La Land – 15:40

    Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D – 14:20, 16:10

    Džon Vik 2 – 18:00, 20:20, 22:40

    Torba puna sećanja – 15:30

    Pedeset nijansi mračnije – 19:40, 22:00

    Zona Zamfirova drugi deo – 16:20

    Podeljen  – 20:30

    Veliki kineski zid 3D – 22:50

    Bostonski heroji  – 15:50, 22:45

    Autoput smrti – 18:30

    Ričard roda (sinhronizovano) – 15:10

    Ričard roda (sinhronizovano) 3D – 17:00

    T2: Trejnspoting – 18:45

    SUBOTA 11. mart

    Travijata, NY Met, 2017 – 18:55

    Kong: Ostrvo lobanja 2D – 16:30, 17:40, 21:10

    Kong: Ostrvo lobanja 3D – 13:00, 15:20, 20:00, 22:20

    Zemlja bogova ­­- 13:05

    Nevidljivi svedok – 18:20, 20:40

    Moj život kao tikvica (sinhronizovano) – 12:00, 13:30, 15:00

    Tišina- 18:50, 21:50

    Džeki – 18:10, 20:10, 22:10

    Logan – 13:35, 16:15, 19:40, 22:30

    Biser Bojane – 12:35, 14:50, 17:05, 19:20, 21:40

    Lego Betmen film 3D – 11:55, 14:15

    Na mlečnom putu – 14:00, 16:45, 19:30, 22:15

    Pevajmo (sinhronizovano) 3D – 13:35

    La La Land – 15:40

    Torba puna sećanja – 15:00

    Pedeset nijansi mračnije – 17:20, 22:25

    Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D – 12:30, 14:20, 16:10

    Džon Vik 2 – 18:00, 20:20, 22:40

    Ričard roda (sinhronizovano) – 12:20, 15:10

    Ričard roda (sinhronizovano) 3D – 13:20, 17:00

    Zona Zamfirova drugi deo – 16:20

    Podeljen – 20:30

    Veliki kineski zid 3D – 22:50

    Stado – 13:50

    Bostonski heroji – 15:50, 22:45

    Autoput smrti – 18:30

    T2: Trejnspoting- 18:45

    NEDELJA 12. mart

    Kong: Ostrvo lobanja 2D – 16:30, 17:40, 21:10

    Kong: Ostrvo lobanja 3D – 13:00, 15:20, 20:00, 22:20

    Džeki – 18:10, 20:10, 22:10

    Zemlja bogova – 17:45

    Nevidljivi svedok – 18:20, 20:40

    Moj život kao tikvica (sinhronizovano) –  12:00, 13:30, 15:00

    Tišina – 18:50, 21:50

    Logan – 11:50, 14:30, 17:10, 19:50, 22:30

    Biser Bojane – 12:35, 14:50, 17:05, 19:20, 21:40

    Lego Betmen film 3D – 11:55, 14:15

    Na mlečnom putu – 14:00, 16:45, 19:30, 22:15

    Pevajmo (sinhronizovano) 3D – 13:35

    La La Land – 15:40

    Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D – 12:30, 14:20, 16:10

    Džon Vik 2 – 18:00, 20:20, 22:40

    Veliki kineski zid 3D – 13:10, 22:50

    Torba puna sećanja – 15:30

    Pedeset nijansi mračnije – 19:40, 22:00

    Ričard roda (sinhronizovano) – 12:20, 15:10

    Ričard roda (sinhronizovano) 3D – 13:20, 17:00

    Zona Zamfirova drugi deo – 16:20

    Podeljen – 20:30

    Stado – 13:50

    Bostonski heroji – 15:50, 22:45

    Autoput smrti – 18:30

    T2: Trejnspoting – 18:45

    PONEDELJAK 13. mart

    Kong: Ostrvo lobanja 2D – 16:30, 17:40, 21:10

    Kong: Ostrvo lobanja 3D –15:20, 20:00, 22:20

    Džeki – 18:10, 20:10, 22:10

    Zemlja bogova – 17:45

    Nevidljivi svedok – 18:20, 20:40

    Moj život kao tikvica (sinhronizovano) – 15:00

    Tišina – 18:50, 21:50

    Logan – 14:30, 17:10, 19:50, 22:30

    Biser Bojane – 14:50, 17:05, 19:20, 21:40

    Na mlečnom putu –16:45, 19:30, 22:15

    La La Land – 15:40

    Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D – 14:20, 16:10

    Džon Vik 2 – 18:00, 20:20, 22:40

    Torba puna sećanja – 15:30

    Pedeset nijansi mračnije – 19:40, 22:00

    Zona Zamfirova drugi deo – 16:20

    Veliki kineski zid 3D – 22:50

    Bostonski heroji – 15:50, 22:45

    Autoput smrti – 18:30

    Ričard roda (sinhronizovano) – 15:10

    Ričard roda (sinhronizovano) 3D – 17:00

    T2: Trejnspoting – 18:45

    SREDA 15. mart

    Kong: Ostrvo lobanja 2D – 16:30, 17:40, 21:10

    Kong: Ostrvo lobanja 3D – 15:20, 20:00, 22:20

    Zemlja bogova – 17:45

    Nevidljivi svedok – 18:20, 20:40

    Tišina – 18:50, 21:50

    Moj život kao tikvica (sinhronizovano) – 15:00

    Logan – 14:30, 17:10, 19:50, 22:30

    Biser Bojane – 14:50, 17:05, 19:20, 21:40

    Na mlečnom putu –, 16:45, 19:30, 22:15

    La La Land – 15:40

    Džeki – 18:10, 20:10, 22:10

    Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D – 14:20, 16:10

    Džon Vik 2 – 18:00, 20:20, 22:40

    Torba puna sećanja  – 15:30

    Pedeset nijansi mračnije – 19:40, 22:00

    Zona Zamfirova drugi deo – 16:20

    Podeljen  – 20:30

    Bostonski heroji  – 15:50, 22:45

    Autoput smrti – 18:30

    Ričard roda (sinhronizovano) – 15:10

    Ričard roda (sinhronizovano) 3D – 17:00

    T2: Trejnspoting – 18:45

    POSTAVI ODGOVOR

    Please enter your comment!
    Please enter your name here