Samo ovde vas čekaju besplatne karte za Cineplexx! :D (repertoar)

    Ovih vrelih letnjih dana možete da se rashladite na više načina: idite na Adu i igrajte “za dž” stoni tenis, badminton, veslajte ili igrajte odbojku, uzmite i jednostavno odradite sami jedan “ice bucket challenge” ili uz PORTALMLADI idite u Cineplexx bioskope i uživajte uz neki od vaših omiljenih filmova. 😀

    Pratite našu Fejsbuk stranicu (kao i obično 😉 ) STALNO, jer za vikend opet delimo 2 x 2 besplatne karte za jedan od najnovijih filmova sa repertoara.

    Magic Mike, Čarobni Majk, Cineplexx

    Na programu se od ove nedelje nalaze dva nova naslova:

    – „Malci“ – najlepša filmska avantura ovog leta će se na repertoaru bioskopa Cineplexx, pored sinhronizovane, naći i u titlovanoj verziji;

    – „Čarobni Mike XXL“ – nastavak priče o muškom striperu, koji danju vodi uobičajen život, a noću postaje „Čarobni Mike XXL“, sa Čeningom Tejtumom u glavnoj ulozi.

    Premijera Marvelovog filma „Antmen 3D“, priče o jednom od osnivača Osvetnika, zakazana je za sredu, 15. jul, sa početkom u 20 časova, na velikom platnu bioskopa Cineplexx.

    Program alternativnog sadržaja Metropoliten na bis, otvoriće Verdijeva opera „Travijata“ u sredu, 15. jula, sa početkom u 19 časova, u bioskopu Cineplexx UŠĆE Shopping Center.

    Malci, Minioni - Cineplexx

    Cineplexx Delta City

    Bioskopski program od 09. do 15. jula

    ČETVRTAK 9. jul

    Malci 3D (sinhronizovano)  – 13:00, 15:00, 17:00, 19:00

    Malci (sinhronizovano)  – 14:00, 16:00, 18:00

    Malci 3D (titlovano)  – 20:50, 22:15

    Čarobni Mike XXL  – 20:00, 22:50

    Terminator: Genesis 3D  – 18:30, 20:00, 22:30

    Terminator: Genesis – 15:20, 21:15

    Ted 2  – 15:40, 18:10, 20:30, 22:40

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano)  – 14:30, 16:30

    U mojoj glavi (sinhronizovano)  – 13:20

    Svet iz doba Jure – 14:45, 17:15, 20:15

    Špijuni – 17:45, 22:40

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  13:40

    PETAK 10. jul / PONEDELJAK 13. jul / UTORAK 14. jul

    Malci 3D (sinhronizovano)  – 13:00, 15:00, 17:00, 19:00

    Malci (sinhronizovano)  – 14:00, 16:00, 18:00

    Malci 3D (titlovano)   – 20:50, 22:00

    Čarobni Mike XXL  – 19:40, 22:50

    Terminator: Genesis 3D  – 18:30, 20:00, 22:30

    Terminator: Genesis – 15:20, 21:15

    Ted 2  – 15:40, 18:10, 20:30, 22:40

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano)  – 14:30, 16:30

    U mojoj glavi (sinhronizovano)  – 13:20

    Svet iz doba Jure – 14:45, 17:15, 20:15

    Špijuni – 17:45, 22:40

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  13:40

    Terminator Genesis, Cineplexx

    SUBOTA 11. jul / NEDELJA 12. jul

    Malci 3D (sinhronizovano)  – 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00

    Malci (sinhronizovano)  – 12:00, 14:00, 16:00, 18:00

    Malci 3D (titlovano)   – 20:50, 22:00

    Čarobni Mike XXL  – 19:40, 22:50

    Terminator: Genesis 3D  – 18:30, 20:00, 22:30

    Terminator: Genesis – 15:20, 21:15

    Ted 2  – 15:40, 18:10, 20:30, 22:40

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano)  – 12:30, 14:30, 16:30

    U mojoj glavi (sinhronizovano)  – 11:20, 13:20

    Svet iz doba Jure – 12:15, 14:45, 17:15, 20:15

    Špijuni – 17:45, 22:40

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  11:40, 13:40

    SREDA 15. jul

    Antmen 3D (premijera)  – 20:00

    Malci 3D (sinhronizovano)  – 13:00, 15:00, 17:00, 19:00

    Malci (sinhronizovano)  – 14:00, 16:00, 18:00

    Malci 3D (titlovano)  – 20:50, 22:15

    Čarobni Mike XXL  – 20:15, 22:50

    Terminator: Genesis 3D  – 18:30, 20:00, 22:30

    Terminator: Genesis – 15:20, 21:15

    Ted 2  – 15:40, 18:10, 20:30, 22:40

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano)  – 14:30, 16:30

    U mojoj glavi (sinhronizovano)  – 13:20

    Svet iz doba Jure – 14:45, 17:15

    Špijuni – 17:45, 22:40

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  13:40

    TED 2 plakat, Cineplexx bioskop

    Cineplexx UŠĆE Shopping Center

    Bioskopski program od 09. do 15. jula

    ČETVRTAK 9. jul

    Malci 3D (sinhronizovano)  –13:20, 15:20, 16:45, 17:20, 18:45, 19:20, 20:40, 21:20

    Malci (sinhronizovano)  –14:20, 16:20, 18:20

    Malci 3D (titlovano)  –20:15, 22:10

    Čarobni Mike XXL  –13:40, 16:00, 18:15, 20:00, 23:00

    Terminator: Genesis 3D –15:00, 17:30, 20:30, 22:30

    Terminator: Genesis–19:00, 21:30

    Ted 2  –13:50, 16:15, 18:30, 20:45,23:00

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano)  –13:45, 15:50, 18:00

    U mojoj glavi (sinhronizovano)  –14:50, 17:00

    Svet iz doba Jure –14:25, 16:50, 19:15, 21:40

    Svita –20:10, 22:15

    Špijuni –14:40, 17:10,19:30, 22:00

    San Andreas 3D –18:40

    Poltergajst: Kućni duh 3D –22:35

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  –21:00

    Osvetnici – Era Altrona 3D  –14:00

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –14:30, 16:30

    U mojoj glavi, Cineplexx bioskop

    PETAK 10. jul/ PONEDELJAK 13. jul / UTORAK 14. jul

    Malci 3D (sinhronizovano)  –13:20, 15:20, 16:45, 17:20, 18:45, 19:20, 20:40, 21:20

    Malci (sinhronizovano)  –14:20, 16:20, 18:20

    Malci 3D(titlovano) –20:15, 22:10

    Čarobni Mike XXL  –13:40, 16:00, 18:15, 20:30, 22:45

    Terminator: Genesis 3D –15:00, 17:30, 20:00, 22:30

    Terminator: Genesis– 19:00, 21:30

    Ted 2  –13:50, 16:15, 18:30, 20:45, 23:00

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano)  – 13:45, 15:50, 18:00

    U mojoj glavi (sinhronizovano)  – 14:50, 17:00

    Svet iz doba Jure –14:25, 16:50, 19:15, 21:40

    Svita – 20:10, 22:15

    Špijuni –14:40, 17:10, 19:30, 22:00

    San Andreas 3D – 18:40

    Poltergajst: Kućni duh  3D – 22:35

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  – 21:00

    Osvetnici – Era Altrona 3D  –14:00

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –14:30, 16:30

    Pikseli - film, Cineplexx

    SUBOTA 11. jul/ NEDELJA 12. jul

    Malci 3D (sinhronizovano)  –13:20, 15:20, 16:45, 17:20, 18:45, 19:20, 20:40, 21:20

    Malci (sinhronizovano)  –12:20, 14:20, 16:20, 18:20

    Malci 3D(titlovano) –20:15, 22:10

    Čarobni Mike XXL  –13:40, 16:00, 18:15, 20:30, 22:45

    Terminator: Genesis 3D –12:30, 15:00, 17:30, 20:00, 22:30

    Terminator: Genesis– 19:00, 21:30

    Ted 2  –13:50, 16:15, 18:30, 20:45, 23:00

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano)  – 13:45, 15:50, 18:00

    U mojoj glavi (sinhronizovano)  – 12:15, 14:50, 17:00

    Svet iz doba Jure –12:00, 14:25, 16:50, 19:15, 21:40

    Svita – 20:10, 22:15

    Špijuni –12:10, 14:40, 17:10, 19:30, 22:00

    San Andreas 3D – 18:40

    Poltergajst: Kućni duh  3D – 22:35

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  – 21:00

    Osvetnici – Era Altrona 3D  –14:00

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –13:00, 14:30, 16:30

     

    SREDA 15. jul

    Antmen3D (premijera)  –20:00

    Travijata (snimak opere u okviru programa Metropoliten na bis)  –19:00

    Malci 3D (sinhronizovano)  –13:20, 15:20, 16:45, 17:20, 18:45, 19:20, 20:40, 21:20

    Malci (sinhronizovano)  –14:20, 16:20, 18:20

    Malci 3D(titlovano)–20:15, 22:10

    Čarobni Mike XXL  –13:40, 16:00, 18:15, 20:30, 22:45

    Terminator: Genesis 3D –15:00, 17:30, 20:10, 22:30

    Terminator: Genesis– 21:50

    Ted 2  –13:50, 16:15, 18:30, 20:45, 23:00

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano)  – 13:45, 15:50, 18:00

    U mojoj glavi (sinhronizovano)  – 14:50, 17:00

    Svet iz doba Jure –14:25, 16:50, 19:15, 21:40

    Svita – 22:40

    Špijuni –14:40, 17:10, 19:30, 22:00

    San Andreas 3D – 18:40

    Poltergajst: Kućni duh  3D – 22:35

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  – 21:00

    Osvetnici – Era Altrona 3D  –14:00

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –14:30, 16:30

    PODELI
    Portal Mladi
    Portal Mladi je servis koji je nastao kao potreba da se na jednom mestu svakodnevno objavljuju informacije i konkursi sa idejom da se mladi informišu, edukuju i motivišu.

    POSTAVI ODGOVOR

    Please enter your comment!
    Please enter your name here