Spremite novac samo za kokice: Idemo opet u Cineplexx! (repertoar 21. – 27. maj)

    PONOVO RADI BIOSKOP! Onako, na mladalački način.

    Evo, malo duže od mesec dana PORTALMLADI svake nedelje po četvoro najspretnijih i najsrećnijih naših vršnjaka i vršnjakinja vodi u CINEPLEXX bioskope! 😀

    Naravno, nastavljamo da radimo isto i dalje, jer dobijamo sjajne povratne pozitivne komentare od vas. Pratite našu Fejsbuk stranicu (kao i obično 😉 ) STALNO, naravno, jer za vikend opet delimo karte za bioskop.

    Cineplexx  i PortalMladi bioskop

    Na programu od ove nedelje se nalazi tri nova filma:

    1. „Zemlja budućnosti“ misteriozna avantura dvostrukog oskarovca Breda Berda, u kojoj glavnu ulogu ima oskarovac Džordž Kluni.
    2. „Poltergajts: Kućni duh“ 3D, rimejk horor filma iz 80-ih.
    3. „Pitch perfect 2 – Na putu do zvezda“ komedija mjuzikl.

    U okviru prikazivanja filmova sa Beldocs festivala, ove nedelje se na repertoaru bioskopa Cineplexx UŠĆE Shopping Center nalazi film “Pepe Muhika – Lekcije iz cvetne leje”, priča o najsiromašnijem predsedniku na svetu.

    Cineplexx Delta City

    Bioskopski program od 21. do 27. maja

    ČETVRTAK 21. maj

    Zemlja budućnosti –15:30, 19:40, 22:10

    Pitch Perfect 2 – Na putu do zvezda – 14:40, 18:15, 20:30

    Poltergajst: Kućni duh 3D – 14:50, 18:00, 20:15, 22:10

    Poltergajst: Kućni duh – 17:00

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D – 15:15, 20:00, 22:20

    Pobesneli Maks: Autoput besa – 17:30, 21:15

    Dete 44 –22:00

    Vruća potera – 22:40

    Osvetnici – Era Altrona 3D – 19:20

    Osvetnici – Era Altrona – 16:40

    Bezvremenska Adaline – 19:00

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano) – 16:00, 17:50

    Dete 44, Cineplexx bioskopPETAK 22. maj / PONEDELJAK 25. maj / UTORAK 26. maj / SREDA 27. maj

    Zemlja budućnosti –15:30, 19:40, 22:10

    Pitch Perfect 2 – Na putu do zvezda – 14:40, 18:15, 20:30

    Poltergajst: Kućni duh 3D – 14:50, 18:45, 20:40, 22:30

    Poltergajst: Kućni duh – 17:00

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D – 15:15, 20:00, 22:20

    Pobesneli Maks: Autoput besa – 17:30, 21:15

    Dete 44 –22:00

    Vruća potera – 22:40

    Osvetnici – Era Altrona 3D – 19:20

    Osvetnici – Era Altrona – 16:40

    Bezvremenska Adaline – 19:00

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano) – 16:00, 17:50

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano) – 15:00

     

    SUBOTA 16. maj / NEDELJA 17. maj

    Zemlja budućnosti –15:30, 19:40, 22:10

    Pitch Perfect 2 – Na putu do zvezda – 14:40, 18:15, 20:30

    Poltergajst: Kućni duh 3D – 14:50, 18:45, 20:40, 22:30

    Poltergajst: Kućni duh – 17:00

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D – 15:15, 20:00, 22:20

    Pobesneli Maks: Autoput besa – 17:30, 21:15

    Dete 44 –22:00

    Vruća potera – 22:40

    Osvetnici – Era Altrona 3D – 12:10, 19:20

    Osvetnici – Era Altrona – 16:40

    Bezvremenska Adaline – 19:00

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano) – 12:00, 14:00, 16:00, 16:50, 17:50

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano) – 11:00, 13:00, 15:00

    Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano) – 11:40, 13:40

    Kod kuće 3D (sinhronizovano) – 12:40

    Pobesneli Maks,  Cineplexx bioskopCineplexx UŠĆE Shopping Center

    Bioskopski program od 21. do 27. maja

    ČETVRTAK 21. maj/ PONEDELJAK 25. maj / UTORAK 26. maj

    Zemlja budućnosti –15:00, 17:30, 19:45, 22:15

    Pitch Perfect 2 – Na putu do zvezda – 15:50, 18:10, 20:30, 22:50

    Poltergajst: Kućni duh 3D – 16:20, 20:15, 22:10

    Poltergajst: Kućni duh – 18:20

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D – 15:40, 18:00, 20:20, 22:40

    Pobesneli Maks: Autoput besa – 16:40, 19:00, 21:20

    Pepe Muhika – Lekcija iz cvetne leje – 21:00

    Dete 44 – 19:20

    Vruća potera – 18:50, 20:40

    Osvetnici – Era Altrona 3D – 17:00, 20:00, 22:45

    Osvetnici – Era Altrona – 18:15

    Bezvremenska Adaline – 19:30, 21:45

    Eskobar: Izgubljeni raj – 23:00

    Best Exotic Marigold Hotel 2 – 16:30

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano) – 15:10, 17:10, 19:10

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano) – 16:10

    Noćna potera – 22:30

    Paklene ulice 7 – 16:50, 22:00

    Kod kuće 3D (sinhronizovano) – 15:20, 17:20

     

    PETAK 22. maj

    Zemlja budućnosti –15:00, 17:30, 19:45, 22:15

    Pitch Perfect 2 – Na putu do zvezda – 15:50, 18:10, 20:30, 22:50

    Poltergajst: Kućni duh 3D – 16:20, 20:15, 22:10

    Poltergajst: Kućni duh – 18:20

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D – 15:40, 18:00, 20:20, 22:40

    Pobesneli Maks: Autoput besa – 16:40, 19:00, 21:20

    Pepe Muhika – Lekcija iz cvetne leje – 21:00

    Dete 44 – 19:20

    Vruća potera – 18:50, 20:40

    Osvetnici – Era Altrona 3D – 17:00, 20:00, 22:45

    Osvetnici – Era Altrona – 18:15

    Bezvremenska Adaline – 21:45

    Eskobar: Izgubljeni raj – 23:00

    Best Exotic Marigold Hotel 2 – 16:30

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano) – 15:10, 17:10, 19:10

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano) – 16:10

    Noćna potera – 22:30

    Paklene ulice 7 – 16:50, 22:00

    Kod kuće 3D (sinhronizovano) – 15:20, 17:20

    Osvetnici: Era Ultrona, CineplexxSUBOTA 23. maj / NEDELJA 24. maj

    Zemlja budućnosti –15:00, 17:30, 19:45, 22:15

    Pitch Perfect 2 – Na putu do zvezda – 13:30, 15:50, 18:10, 20:30, 22:50

    Poltergajst: Kućni duh 3D – 16:20, 20:15, 22:10

    Poltergajst: Kućni duh – 18:20, 21:10

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D – 13:20, 15:40, 18:00, 20:20, 22:40

    Pobesneli Maks: Autoput besa – 12:00, 14:20, 16:40, 19:00, 21:20

    Pepe Muhika – Lekcija iz cvetne leje – 21:00

    Dete 44 – 19:20

    Vruća potera – 18:50, 20:40

    Osvetnici – Era Altrona 3D – 14:15, 17:00, 20:00, 22:45

    Osvetnici – Era Altrona – 18:15

    Bezvremenska Adaline – 19:30, 21:45

    Eskobar: Izgubljeni raj – 14:30, 23:00

    Best Exotic Marigold Hotel 2 – 16:30

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano) – 13:10, 15:10, 17:10, 19:10

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano) – 12:10, 14:10, 16:10

    Noćna potera – 22:30

    Paklene ulice 7 – 16:50, 22:00

    Kod kuće 3D (sinhronizovano) – 13:20, 15:20, 17:20

    Kod kuće (sinhronizovano) – 12:30, 14:30

    Bezdušni 2 – 12:45

    Pepeljuga – 12:15

    Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano) – 13:00, 14:40

    Duff – 12:10

     

    SREDA 27. maj

    Zemlja budućnosti –15:00, 17:30, 19:45, 22:15

    Pitch Perfect 2 – Na putu do zvezda – 15:50, 18:10, 20:30, 22:50

    Poltergajst: Kućni duh 3D – 16:20, 20:15, 22:10

    Poltergajst: Kućni duh – 18:20

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D – 15:40, 18:00, 20:20, 22:40

    Pobesneli Maks: Autoput besa – 16:40, 19:00, 21:20

    Pepe Muhika – Lekcija iz cvetne leje – 21:00

    Dete 44 – 19:20

    Vruća potera – 18:50, 20:40

    Osvetnici – Era Altrona 3D – 17:00, 20:40, 22:45

    Osvetnici – Era Altrona – 18:15

    Bezvremenska Adaline – 19:30, 21:45

    Eskobar: Izgubljeni raj – 23:00

    Best Exotic Marigold Hotel 2 – 16:30

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano) – 15:10, 17:10, 19:10

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano) – 16:10

    Paklene ulice 7 – 16:50, 22:00

    Kod kuće 3D (sinhronizovano) – 15:20, 17:20

    PODELI
    Portal Mladi
    Portal Mladi je servis koji je nastao kao potreba da se na jednom mestu svakodnevno objavljuju informacije i konkursi sa idejom da se mladi informišu, edukuju i motivišu.

    POSTAVI ODGOVOR

    Please enter your comment!
    Please enter your name here