SVI U BIOSKOP: Svake nedelje 2×2 besplatne karte za CINEPLEXX! (repertoar)

    Beše to još “davni” 15. april kada smo počeli da vas vodimo svakog ponedeljka u Cineplexx bioskope! Do sada je vas 40 mladih, pogledalo 20 filmova, i nema nikakvog razloga da se na tom broju zaustavimo! 😀

    Malo duže od dva meseca PORTALMLADI svake nedelje po četvoro najspretnijih i najsrećnijih naših vršnjaka i vršnjakinja vodi u CINEPLEXX bioskope! 

    Naravno, nastavljamo da radimo isto i dalje, jer dobijamo sjajne povratne pozitivne komentare od vas. Pratite našu Fejsbuk stranicu (kao i obično 😉 ) jer za vikend opet delimo besplatne karte za bioskop, i to za nastavk jedne hit komedije. 

    TED 2, Cineplexx

    Na programu se od ove nedelje nalazi nastavak hit komedije „Ted 2“, sa Setom Mekfarlanom kao scenaristom, rediteljem i glasom glavnog lika u filmu i Markom Volbergom u ulozi njegovog najboljeg prijatelja.

    Ekskluzivna projekcija prvog filma „Terminator“ iz davne 1984. godine, zakazana je za subotu, 27. Jun, sa početkom u 20:30h, na velikom platnu bioskopa Cineplexx Delta City i UŠĆE Shopping Center.

    Premijera najnovijeg filma „Terminator: Genisis“ 3D, sa Arnoldom Švarcenegerom u glavnoj ulozi, održaće se u sredu, 01.jula, sa početkom u 20 časova.

    Pikseli - film, Cineplexx

    Cineplexx Delta City

    Bioskopski program od 25. juna do 01. jula

    ČETVRTAK 25. jun / PETAK 26. jun / PONEDELJAK 29. jun / UTORAK 30. jun

    Ted 2  – 13:15, 15:30, 17:45, 18:30, 20:00, 21:00, 22:15

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano)  – 13:00, 15:00, 17:00, 19:00

    U mojoj glavi (sinhronizovano)  – 14:00, 16:00, 18:15

    Svet iz doba Jure – 13:45, 16:45, 19:10, 20:45, 22:40

    Svita – 20:30

    Špijuni – 15:45, 18:00, 20:00

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  – 21:30

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  14:15, 16:10

    Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –  13:30

    Poltergajst: Kućni duh 3D  – 22:30

    SUBOTA 27. jun

    Terminator  (ekskluzivna projekcija prvog dela filma iz 1984. godine) – 20:30

    Ted 2  – 13:15, 15:30, 17:45, 18:30, 20:00, 21:00, 22:15

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano)  – 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00

    U mojoj glavi (sinhronizovano)  – 12:00, 14:00, 16:00, 18:20

    Svet iz doba Jure – 11:15, 13:45, 16:45, 19:10, 20:45

    Svita – 22:40

    Špijuni – 15:45, 18:00, 20:00

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  – 21:30

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  12:15, 14:15, 16:10

    Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –  11:30, 13:30

    Poltergajst: Kućni duh 3D  – 22:30

    Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano)  – 11:40

    NEDELJA 28. jun

    Ted 2  – 13:15, 15:30, 17:45, 18:30, 20:00, 21:00, 22:15

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano)  – 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00

    U mojoj glavi (sinhronizovano)  – 12:00, 14:00, 16:00, 18:15

    Svet iz doba Jure – 11:15, 13:45, 16:45, 19:10, 20:45, 22:40

    Svita – 20:30

    Špijuni – 15:45, 18:00, 20:15

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  – 21:30

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  12:15, 14:15, 16:10

    Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –  11:30, 13:30

    Poltergajst: Kućni duh 3D  – 22:30

    Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano)  – 11:40

    Cineplexx Cool sreda

    SREDA 1. jul

    Terminator: Genisis 3D (premijera)  – 20:00

    Ted 2  – 13:15, 15:30, 17:45, 18:30, 20:15, 21:00, 22:15

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano)  – 13:00, 15:00, 17:00, 19:00

    U mojoj glavi (sinhronizovano)  – 14:00, 16:00, 18:15

    Svet iz doba Jure – 13:45, 16:45, 19:10, 20:45, 22:45

    Špijuni – 15:45, 18:00, 20:30

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  – 22:00

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  14:15, 16:10

    Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –  13:30

    Poltergajst: Kućni duh 3D  – 22:40

    Pobesneli Maks,  Cineplexx bioskop

    Cineplexx UŠĆE Shopping Center

    Bioskopski program od 25. juna do 01. jula

    ČETVRTAK 25. jun / PETAK 26. jun / PONEDELJAK 29. jun / UTORAK 30. jun

    Ted 2  – 13:20, 14:20, 15:30, 16:40, 17:50, 19:00, 20:00, 21:15, 22:15

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano)  – 15:00, 17:00, 19:15

    U mojoj glavi (sinhronizovano)  – 14:00, 16:00, 18:00

    Svet iz doba Jure – 15:10, 17:40, 20:15, 21:30, 22:40

    Svita – 14:10, 16:15, 18:30, 20:40, 22:45

    Špijuni – 13:50, 16:20, 18:40, 20:10, 21:00, 22:30

    San Andreas 3D – 17:30, 19:45, 22:00

    Poltergajst: Kućni duh  3D – 20:20, 22:50

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  – 13:30, 15:50, 18:10, 20:30

    Pobesneli Maks: Autoput besa – 22:20

    Osvetnici – Era Altrona 3D  – 16:10, 18:50, 21:45

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  14:30, 16:30, 18:20

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –  13:40, 15:40

    SUBOTA 27. jun

    Terminator  (ekskluzivna projekcija prvog dela filma iz 1984. godine) – 20:30

    Ted 2  – 12:10, 13:20, 14:20, 15:30, 16:40, 17:50, 19:00, 20:00, 21:15, 22:15

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano)  – 13:00, 15:00, 17:00, 19:15

    U mojoj glavi (sinhronizovano)  – 12:00, 14:00, 16:00, 18:00

    Svet iz doba Jure – 12:40, 15:10, 17:40, 20:15, 21:30, 22:40

    Svita – 14:10, 16:15, 18:30, 20:40, 22:45

    Špijuni – 13:50, 16:20, 18:40, 20:10, 21:00, 22:30

    San Andreas 3D – 17:30, 22:10

    Poltergajst: Kućni duh  3D – 20:20, 22:50

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  – 13:30, 15:50, 18:10, 19:45

    Pobesneli Maks: Autoput besa – 22:20

    Osvetnici – Era Altrona 3D  – 16:10, 18:50, 21:45

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  12:30, 14:30, 16:30, 18:20

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –  13:40, 15:40

    Zemlja budućnosti – 13:10

    Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano)  –  12:00

    Svita film, Cineplexx

    NEDELJA 28. jun

    Ted 2  – 12:10, 13:20, 14:20, 15:30, 16:40, 17:50, 19:00, 20:00, 21:15, 22:15

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano)  – 13:00, 15:00, 17:00, 19:15

    U mojoj glavi (sinhronizovano)  – 12:00, 14:00, 16:00, 18:00

    Svet iz doba Jure – 12:40, 15:10, 17:40, 20:15, 21:30, 22:40

    Svita – 14:10, 16:15, 18:30, 20:40, 22:45

    Špijuni – 13:50, 16:20, 18:40, 20:10, 21:00, 22:30

    San Andreas 3D – 17:30, 19:45, 22:00

    Poltergajst: Kućni duh  3D – 20:20, 22:50

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  – 13:30, 15:50, 18:10, 20:30

    Pobesneli Maks: Autoput besa – 22:20

    Osvetnici – Era Altrona 3D  – 16:10, 18:50, 21:45

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  12:30, 14:30, 16:30, 18:20

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –  13:40, 15:40

    Zemlja budućnosti – 13:10

    Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano)  –  12:00

    SREDA 1. jul

    Terminator: Genisis 3D (premijera)  – 20:00

    Ted 2  – 13:20, 14:20, 15:30, 16:40, 17:50, 19:00, 20:15, 21:15, 22:30

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano)  – 15:00, 17:00, 19:15

    U mojoj glavi (sinhronizovano)  – 14:00, 16:00, 18:00

    Svet iz doba Jure – 15:10, 17:40, 20:30, 21:30, 22:40

    Svita – 14:10, 16:15, 18:30, 20:40, 22:45

    Špijuni – 13:50, 16:20, 18:40, 20:10, 21:00, 22:30

    San Andreas 3D – 17:30, 22:10

    Poltergajst: Kućni duh  3D – 20:20, 23:00

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  – 13:30, 15:50, 18:10, 19:45

    Pobesneli Maks: Autoput besa – 22:20

    Osvetnici – Era Altrona 3D  – 16:10, 18:50, 21:45

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  14:30, 16:30, 18:20

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –  13:40, 15:40

    POSTAVI ODGOVOR

    Please enter your comment!
    Please enter your name here