Besplatne karte za bioskop: Pravac u Cineplexx!

    Besplatne karte za bioskope, pozorišta, izložbe i razne druge kulturne manifestacije su nešto na šta smo vas navikli u prethodnih godinu dana. Uvek kada je nešto novo, tu smo i mi. Nakon proslave godišnjice saradnje Cineplexx-a i našeg mladalačkog sajta PortalMladi.com u kojem dobijate samo vi, naši čitaoci, nastavljamo i u ovoj godini da vas vodimo u bioskop!

    Naravno, nastavljamo da radimo isto i dalje, jer dobijamo sjajne povratne pozitivne komentare od vas. Pratite našu Fejsbuk stranicu jer za vikend opet delimo karte za bioskop.

    Ovog vikenda smo odlučili da malo promenimo ploču, pa vas zato sada čekaju 2 x 2 karte za jedan novi srpski film – „Jesen samuraja“, za projekciju u ponedeljak, 17. oktobra, u 19.30h u Delta city-ju.

    Jesen-samuraja, CineplexxNa programu se od ove nedelje nalaze se četiri nova naslova:

    1.       „Inferno“ još jedan filmski hit snimljen prema istoimenom književnom bestseleru po uzoru na „Da Vinčijev kod“ i „Anđele i demone“ autora Den Brauna;  

    2.      „Devojka iz voza“ devojka iz voza je napeti triler nastao prema istoimenom bestseleru Paule Hokins, sa Emili Blant u glavnoj ulozi;

    3.      „Pokradi lopova“ – uzbudljivi španski triler sa Lusiom Tosaom u glavnoj ulozi gde grupa lopova, predvođena čuvenim Urugvajcem, planira pljačku banke u Valensiji;

    4.      „Devojka sa fotografija“ – horor koji nam donosi priču o mladoj ženi, koja živi dosadnim životom u uspavanom gradiću Spirfiš, počinju da pristižu fotografije brutalno ubijene devojke;

    Premijera filma “Ustav Republike Hrvatske”, reditelja Rajka Grlića,  zakazana je za nedelju, 16. oktobar, u bioskopu Cineplexx UŠĆE Shopping Center, sa početkom u 20 časova.

    Nova sezona direktnih prenosa baleta iz Boljšoj teatra počinje izvođenjem Šostakovičevog dela “Zlatno doba”, samo u bioskopu Cineplexx UŠĆE Shopping Center, ovenedelje, 16.oktobra, sa početkom u 17 časova.

    *** Saznajte prvi informacije koje se tiču nas, mladih! Šta je to novo u gradu, festivali, studentska obaveštenja…

    *** Laguna i PM imaju poklon(e) za vas: Dve knjige svake dve nedelje za naše čitaoce!

    MissPeregrinePoster, CineplexxPorodični dan uz prikazivanje animirane avanture “Rode” zakazan za je za nedelju, 16. oktobar, u periodu od 12 do 17 časova. Mališani će imati priliku da saznaju kako to rode donose decu, ali I da uživaju u kreativnim radionicama.

    Svim posetiocima bioskopa Cineplexx, u periodu od 1. oktobra do 30. novembra, uz sakupljenih4.000 bodova na Cineplexx bonus kartici poklanjamo još 4.000 bodova gratis!

    Inferno-premijera, Cineplexx

    Cineplexx Delta City

    Bioskopski program od 13. do 19. oktobra

    ČETVRTAK 13. oktobar

    Infeno – 16:00, 20:20, 22:40

    Devojka iz voza – 17:45, 20:00, 22:15

    Jesen samuraja – 14:30, 17:00, 18:15, 19:30, 20:30, 22:00

    Ostavljeni – 22:50

    Dva ortaka i jazavac – 14:40, 16:15

    Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D – 19:00

    Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu – 16:30

    Snouden – 21:30

    Beba Bridžit Džons – 19:15, 21:45

    Ko se boji vuka još (sinhronizovano) 3D – 15:40

    Čudo sa Hadsona – 18:20

    Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D – 17:20

    Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) – 15:20   

    Ostavljeni, CineplexxPETAK 14. oktobar / PONEDELJAK 17. oktobar  / UTORAK 18. oktobar / SREDA 19. oktobar

    Infeno – 16:00, 20:00, 22:20

    Devojka iz voza – 17:45, 20:20, 22:40

    Jesen samuraja – 14:30, 17:00, 18:15, 19:30, 20:30, 22:00

    Ostavljeni – 22:50

    Dva ortaka i jazavac – 14:40, 16:15

    Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D – 19:00

    Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu – 16:30

    Snouden – 21:30

    Beba Bridžit Džons – 19:15, 21:45

    Ko se boji vuka još (sinhronizovano) 3D – 15:40

    Čudo sa Hadsona – 18:20

    Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D – 17:20

    Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) – 15:20  

    pokradi-lopova, Cineplexx

    SUBOTA 15. oktobar / NEDELJA 16. oktobar

    Rode (pretpremijerno) – 12:00, 14:00, 16:00

    Infeno – 18:00, 20:20, 22:40

    Devojka iz voza – 17:50, 20:00, 22:15

    Jesen samuraja – 12:00, 14:30, 17:00, 18:15, 19:30, 20:30, 22:00

    Ostavljeni – 22:50

    Dva ortaka i jazavac – 11:00, 12:40, 14:40, 16:15

    Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D – 14:00, 19:00

    Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu – 16:30

    Snouden – 21:30

    Beba Bridžit Džons – 19:15, 21:45

    Ko se boji vuka još (sinhronizovano) 3D – 15:40

    Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D – 13:20, 17:20

    Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) – 11:20, 15:20   

    Hrabri vitez Trenk (sinhronizovano) – 12:20

    Ledeno doba: Veliki udar (sinhronizovano) 3D – 11:40, 13:40

    devojka_iz_voza, Cineplexx

    Cineplexx UŠĆE Shopping Center

    Bioskopski program od 13. do 19. oktobra

    ČETVRTAK 13. oktobar

    Infeno – 15:00, 17:25, 19:50, 22:15

    Devojka iz voza – 15:45, 18:00, 20:00, 22:35

    Pokradi lopova – 19:20, 22:25

    Devojka sa fotografija – 20:45, 22:45

    Jesen samuraja – 15:20, 16:30, 17:40, 18:50, 20:15, 21:10, 22:20

    Ostavljeni – 17:10

    Dva ortaka i jazavac – 16:20, 17:55

    Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D – 14:55, 19:30

    Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 4K – 17:00, 21:20

    Snouden – 19:40, 22:00

    Keš i metak – 17:05

    Sedmorica veličanstvenih – 19:15, 21:50

    Povratak veštice iz Blera – 17:15

    Beba Bridžit Džons – 16:35, 19:00, 21:30

    Sausage party – 18:55

    Čudo sa Hadsona – 21:35

    Mehaničar: Povratak – 17:20

    Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D – 15:25

    devojka-sa-fotografije, CineplexxPETAK 14. oktobar / PONEDELJAK 17. oktobar  / UTORAK 18. oktobar / SREDA 19. oktobar

    Infeno – 15:00, 17:25, 19:50, 22:15

    Devojka iz voza – 15:45, 18:00, 20:15, 22:30

    Pokradi lopova – 19:20, 22:25

    Devojka sa fotografija – 20:45, 22:45

    Jesen samuraja – 15:20, 16:30, 17:40, 18:50, 20:00, 21:10, 22:20

    Ostavljeni – 17:10

    Dva ortaka i jazavac – 16:20, 17:55

    Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D – 14:55, 19:30

    Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 4K – 17:00, 21:20

    Snouden – 19:40, 22:00

    Keš i metak – 17:05

    Sedmorica veličanstvenih – 19:15, 21:50

    Povratak veštice iz Blera – 17:15

    Beba Bridžit Džons – 16:35, 19:00, 21:30

    Sausage party – 18:55

    Čudo sa Hadsona – 17:20, 21:35

    Mehaničar: Povratak – 19:35

    Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D – 15:50

    zlatno_doba, CineplexxSUBOTA 15. oktobar

    Rode (pretpremijerno) – 12:00, 13:50, 15:40, 17:30

    Infeno – 12:30, 15:00, 17:25, 19:50, 22:15

    Devojka iz voza – 15:45, 18:00, 20:15, 22:30

    Pokradi lopova – 19:20, 22:25

    Devojka sa fotografija – 20:45, 22:45

    Jesen samuraja – 13:00, 14:10, 15:20, 16:30, 17:40, 18:50, 20:00, 21:10, 22:20

    Ostavljeni – 17:10

    Dva ortaka i jazavac – 12:55, 14:40, 16:20, 17:55

    Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D – 12:05, 14:30, 19:30

    Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 4K – 13:15, 17:00, 21:20

    Snouden – 19:40, 22:00

    Keš i metak – 17:05

    Sedmorica veličanstvenih – 19:15, 21:50

    Povratak veštice iz Blera – 17:00

    Beba Bridžit Džons – 16:35, 19:00, 21:30

    Sausage party – 18:55

    Čudo sa Hadsona – 21:35

    Mehaničar: Povratak – 19:35

    Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D – 12:10, 14:00, 15:50, 17:40

    Hrabri vitez Trenk (sinhronizovano) – 12:20

    Ko se boji vuka još (sinhronizovano) 3D – 13:20, 15:15

    Odred otpisanih 3D – 14:05

    Snouden, CineplexxNEDELJA 16. oktobar

    Ustav Republike Hrvatske (premijera) – 20:00

    Zlatno doba (direktan prenos baleta iz Boljšoja) – 17:00

    Rode (pretpremijerno) – 12:00, 13:50, 15:40, 17:30

    Infeno – 12:30, 15:00, 17:25, 19:50, 22:15

    Devojka iz voza – 15:45, 18:00, 20:30, 22:35

    Pokradi lopova – 19:20, 22:25

    Devojka sa fotografija – 18:25, 22:45

    Jesen samuraja – 13:00, 14:10, 15:20, 16:30, 17:40, 18:50, 20:15, 21:10, 22:10

    Ostavljeni – 14:40

    Dva ortaka i jazavac – 12:55, 14:40, 16:20, 17:55

    Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D – 12:05, 14:30, 19:30

    Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 4K – 13:15, 16:35, 21:20

    Snouden – 19:40, 22:00

    Sedmorica veličanstvenih – 19:15, 21:50

    Povratak veštice iz Blera – 16:30

    Beba Bridžit Džons – 16:50, 19:00, 21:30

    Čudo sa Hadsona – 21:35

    Mehaničar: Povratak – 19:35

    Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D – 12:10, 14:00, 15:50, 17:40

    Hrabri vitez Trenk (sinhronizovano) – 12:20

    Ko se boji vuka još (sinhronizovano) 3D – 13:20, 15:05

    Odred otpisanih 3D – 14:05

    POSTAVI ODGOVOR

    Please enter your comment!
    Please enter your name here