Besplatne karte za CINEPLEXX? Svake nedelje 2 x 2? Samo kod nas! :D

    Mi kažemo „mladi za mlade“, i zaista jeste tako kada se trudimo da svake nedelje po četvoro vas, najspretnijih i najsrećnijih naših vršnjaka i vršnjakinja odvedemo u CINEPLEXX bioskope! 😀

    Naravno, nastavljamo da radimo isto i dalje, jer dobijamo sjajne povratne pozitivne komentare od vas. Pratite našu Fejsbuk stranicu (kao i obično 😉 ) STALNO, jer za vikend opet delimo karte za bioskop.

    Za predstojeći ponedeljak delićemo besplatne karte za jedan od najnovijih filmova sa repertoara.

    Poklon, CineplexxNa programu se od ove nedelje nalaze tri nova naslova:

    1. Šifra U.N.C.L.E.“ – film u stilu Džejmsa Bonda u režiiji Gaja Ričija, koji obiluje eksplozivnim scenama i simpatičnim nadmetanjima tajnih operativaca;
    2. „Žabac Kreka“ (sinhronizovano) –  animirana porodična priča o žabi po imenu Kreka koja ima krizu identiteta: mrzi da skače i ima averziju prema vodi;
    3. „Toma Palčić i čarobno ogledalce“ (sinhronizovano) –  mali, ali veoma hrabri Toma Palčić kreće u avanturu sa ciljem da oslobodi kraljevstvo od čarolije i osvoji ruku princeze.

    Direktan prenos finala najvećeg svetskog turnira u kanter strajk igrici, Counter-Strike: Global Offensive, održaće se u nedelju, 23. avgusta od 19 časova u bioskopu Cineplexx UŠĆE Shopping Center.

    Žabac Kreka, CineplexxCineplexx Delta City

    Bioskopski program od 20. do 26. avgusta

    ČETVRTAK 20. avgust / PETAK 21. avgust / PONEDELJAK 24. avgust / UTORAK 25. avgust / SREDA 26. avgust

    Šifra U.N.C.L.E. – 15:50, 18:15, 20:00, 22:15

    Žabac Kreka (sinhronizovano) – 13:20, 15:20, 17:20

    Toma Palčić i čarobno ogledalce (sinhronizovano) – 14:30, 16:30

    Haos u najavi – 19:30, 22:00

    Poklon – 20:30, 22:30

    Fantastična četvorka – 18:40, 22:40

    Nemoguća misija: Otpadnička nacija – 17:45, 20:15, 21:20, 22:45

    Pikseli – 13:30, 15:40

    Antmen 3D – 19:00

    Malci 3D (sinhronizovano) – 14:00, 16:00, 18:00

    Malci (sinhronizovano) – 13:00, 15:00, 17:00

    Malci 3D (titlovano) – 20:40

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano) – 13:40

    SUBOTA 22. avgust / NEDELJA 23. avgust

    Šifra U.N.C.L.E. – 15:50, 18:15, 20:00, 22:15

    Žabac Kreka (sinhronizovano) – 11:20, 13:20, 15:20, 17:20

    Toma Palčić i čarobno ogledalce (sinhronizovano) – 11:00, 12:40, 14:30, 16:30

    Haos u najavi – 19:30, 22:00

    Poklon – 20:30, 22:30

    Fantastična četvorka – 18:40, 22:40

    Nemoguća misija: Otpadnička nacija – 17:45, 20:15, 21:20, 22:45

    Pikseli – 11:15, 13:30, 15:40

    Antmen 3D – 19:00

    Malci 3D (sinhronizovano) – 12:00, 14:00, 16:00, 18:00

    Malci (sinhronizovano) – 11:00, 13:00, 15:00, 17:00

    Malci 3D (titlovano) – 20:40

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano) – 11:40, 13:40

    Šifra UNCLE, CineplexxCineplexx UŠĆE Shopping Center

    Bioskopski program od 20. do 26. avgusta

    ČETVRTAK 20. avgust

    Šifra U.N.C.L.E. – 13:50, 16:15, 18:30, 20:00, 21:00, 22:15

    Žabac Kreka (sinhronizovano) – 14:00, 16:00, 16:50

    Toma Palčić i čarobno ogledalce (sinhronizovano) – 13:40, 15:15, 16:30

    Haos u najavi – 14:45, 17:10, 19:30, 21:10, 22:00

    Poklon – 14:30, 16:45, 19:00, 21:30

    Fantastična četvorka –18:00, 20:10, 22:20

    Nemoguća misija:Otpadnička nacija –15:00, 17:30, 18:45, 19:45, 21:20, 22:30

    Tajne Vatikana – 21:45

    Pikseli – 14:20, 18:40, 20:45

    Gradovi na papiru – 15:10, 17:20, 19:20

    Antmen 3D–17:00

    Malci 3D (sinhronizovano) –13:30, 15:20, 17:15, 19:10

    Malci (sinhronizovano) –14:15, 16:20, 18:15

    Malci 3D (titlovano) –20:20

    Terminator: Genesis 3D –22:50

    Ted 2 –22:10

    Svet iz doba Jure –14:40

    Toma Palčić, CineplexxPETAK 21. avgust/ PONEDELJAK 24. avgust / UTORAK 25. avgust /SREDA 26. avgust

    Šifra U.N.C.L.E. – 13:50, 16:15, 18:30, 19:45, 21:00, 22:15

    Žabac Kreka (sinhronizovano) – 14:00, 16:00, 16:50

    Toma Palčić i čarobno ogledalce (sinhronizovano) – 13:40, 15:15, 16:30

    Haos u najavi – 14:45, 17:10, 19:30, 21:10, 22:00

    Poklon – 14:30, 16:45, 19:00, 21:30

    Fantastična četvorka – 18:00, 20:10, 22:20

    Nemoguća misija:Otpadnička nacija –15:00, 17:30, 18:45, 20:00, 21:20, 22:30

    Tajne Vatikana – 21:45

    Pikseli – 14:20, 18:40, 20:45

    Gradovi na papiru – 15:10, 17:20, 19:20

    Antmen 3D–17:00

    Malci 3D (sinhronizovano) –13:30, 15:20, 17:15, 19:10

    Malci (sinhronizovano) –14:15, 16:20, 18:15

    Malci 3D (titlovano) –20:20

    Terminator: Genesis 3D –22:50

    Ted 2 –22:10

    Svet iz doba Jure – 14:40

    Haos u najavi, CineplexxSUBOTA 22. avgust

    Šifra U.N.C.L.E. – 13:50, 16:15, 18:30, 19:45, 21:00, 22:15

    Žabac Kreka (sinhronizovano) – 12:00, 14:00, 16:00, 16:50

    Toma Palčić i čarobno ogledalce (sinhronizovano) – 12:05, 13:40, 15:15

    Haos u najavi – 12:15, 14:45, 17:10, 19:30, 21:10, 22:00

    Poklon – 14:30, 16:45, 19:00, 21:30

    Fantastična četvorka –16:30, 18:00, 20:10, 22:20

    Nemoguća misija:Otpadnička nacija –12:30, 15:00, 17:30, 18:45, 20:00, 21:20, 22:30

    Tajne Vatikana – 21:45

    Pikseli –12:10, 14:20, 18:40, 20:45

    Gradovi na papiru – 15:10, 17:20, 19:20

    Antmen 3D–17:00

    Malci 3D (sinhronizovano) –13:30, 15:20, 17:15, 19:10

    Malci (sinhronizovano) –12:10, 14:15, 16:20, 18:15

    Malci 3D (titlovano) –20:20

    Terminator: Genesis 3D –22:50

    Ted 2 –22:10

    Svet iz doba Jure – 14:40

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano) –12:45

    NEDELJA 23. Avgust

    ESL One Keln 2015 Counter-Strike (direktan prenos finala turnira) – 19:00

    Šifra U.N.C.L.E. – 13:50, 16:15, 18:30, 19:45, 21:00, 22:15

    Žabac Kreka (sinhronizovano) – 12:00, 14:00, 16:00, 16:50

    Toma Palčić i čarobno ogledalce (sinhronizovano) – 12:05, 13:40, 15:15

    Haos u najavi – 12:15, 14:45, 17:10, 19:30, 21:10, 22:00

    Poklon – 14:30, 16:45, 19:00, 21:30

    Fantastična četvorka – 16:30, 20:45, 22:50

    Nemoguća misija:Otpadnička nacija – 12:30, 15:00, 17:30, 18:45, 20:00, 21:20, 22:30

    Tajne Vatikana – 21:45

    Pikseli – 12:10, 14:20, 18:40

    Gradovi na papiru – 15:10, 17:20, 19:20

    Antmen 3D–17:00

    Malci 3D (sinhronizovano) –13:30, 15:20, 17:15, 19:10

    Malci (sinhronizovano) –12:10, 14:15, 16:20, 18:15

    Malci 3D (titlovano) –20:20

    Ted 2 –22:10

    Svet iz doba Jure – 14:40

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano) – 12:45

    PODELI
    Portal Mladi
    Portal Mladi je servis koji je nastao kao potreba da se na jednom mestu svakodnevno objavljuju informacije i konkursi sa idejom da se mladi informišu, edukuju i motivišu.

    POSTAVI ODGOVOR

    Please enter your comment!
    Please enter your name here