Najviše sala u Beogradu za najbolje filmove… I to za DŽ – idemo u Cineplexx! (repertoar)

    Mi kažemo “mladi za mlade”, i zaista jeste tako kada se trudimo da svake nedelje po četvoro vas, najspretnijih i najsrećnijih naših vršnjaka i vršnjakinja odvedemo u CINEPLEXX bioskope! 😀

    Naravno, nastavljamo da radimo isto i dalje, jer dobijamo sjajne povratne pozitivne komentare od vas. Pratite našu Fejsbuk stranicu (kao i obično 😉 ) STALNO, jer za vikend opet delimo karte za bioskop.

    San Andreas, Cineplexx

    Na programu od ove nedelje se nalazi filmovi:

    1. „San Andreas“ 3D – akcioni triler koji na velika platna donosi odgovor na pitanje šta bi se desilo da se najpoznatiji rased na svetu probudi.
    2. „Sunčanica“ – „vremeplov“ koji nas vodi u dvadesete godine prošlog veka, sa Milošem Bikovićem u jednoj od glavnih uloga.
    3. „Špijuni“ (pretpremijerno) – urnebesna komedija sa Melisom Mekarti, Džejsonom Stetamom i Džud Louom u glavnim ulogama.

    U okviru prikazivanja filmova sa Beldocs festivala, ove nedelje se na repertoaru bioskopa Cineplexx UŠĆE Shopping Center nalazi film “Citizenfour: Dosije Snouden”, priča o aferi prisluškivanja koja je uzburkala svetsku javnost.

    Pobesneli Maks,  Cineplexx bioskop

    Cineplexx Delta City

    Bioskopski program od 28. maja do 03. juna

    ČETVRTAK 28. maj / PETAK 29. maj

    San Andreas 3D – 15:30, 17:45, 20:00, 22:15

    San Andreas – 18:45, 21:30

    Sunčanica – 18:30, 21:45

    Zemlja budućnosti – 16:00, 19:00

    Pitch Perfect 2 – Na putu do zvezda –  18:15

    Poltergajst: Kućni duh 3D – 16:20, 20:30, 22:30

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  – 19:30, 22:00

    Pobesneli Maks: Autoput besa – 16:40, 21:00

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  15:40, 16:50, 17:30

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  15:00

     

    SUBOTA 30. maj / NEDELJA 31. maj

    Špijuni (pretpremijerno)  – 21:30

    San Andreas 3D – 15:30, 17:45, 20:00, 22:15

    San Andreas – 18:45, 21:00

    Sunčanica – 18:30, 21:45

    Zemlja budućnosti – 11:30, 16:00, 19:00

    Pitch Perfect 2 – Na putu do zvezda –  14:00, 18:15

    Poltergajst: Kućni duh 3D – 16:20, 20:30, 22:30

    Poltergajst: Kućni duh – 14:10

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  – 14:20, 19:30, 22:00

    Pobesneli Maks: Autoput besa – 16:40

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  12:00, 13:50, 15:40, 16:50, 17:30

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  11:00, 13:00, 15:00

    Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano)  – 11:00, 12:30

    Kod kuće 3D (sinhronizovano) – 11:40, 13:40

    Kod kuće (sinhronizovano) – 12:20

    Dete 44, Cineplexx bioskop

     

    PONEDELJAK 01. jun / UTORAK 02. jun / SREDA 03. jun

    Špijuni (pretpremijerno)  – 21:30

    San Andreas 3D – 15:30, 17:45, 20:00, 22:15

    San Andreas – 18:45, 21:00

    Sunčanica – 18:30, 21:45

    Zemlja budućnosti – 16:00, 19:00

    Pitch Perfect 2 – Na putu do zvezda –  18:15

    Poltergajst: Kućni duh 3D – 16:20, 20:30, 22:30

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  – 19:30, 22:00

    Pobesneli Maks: Autoput besa – 16:40

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  15:40, 16:50, 17:30

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  15:00

     

    Cineplexx UŠĆE Shopping Center

    Bioskopski program od 28. maja do 03. juna

    ČETVRTAK 28. maj /PETAK 29. maj

    San Andreas 3D – 15:15, 17:40, 20:00, 22:20

    San Andreas – 19:00, 21:15

    Sunčanica – 17:45, 21:00

    Citizenfour: Dosije Snouden  – 21:00

    Zemlja budućnosti –15:10, 18:30, 21:10

    Pitch Perfect 2 – Na putu do zvezda – 16:00, 18:20, 20:40

    Poltergajst: Kućni duh 3D – 16:45, 20:30, 22:30

    Poltergajst: Kućni duh  – 18:40, 21:30

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  – 15:10, 18:00, 20:20, 22:40

    Pobesneli Maks: Autoput besa – 16:50, 19:10, 21:40

    Dete 44  –22:00

    Vruća potera  –17:00

    Osvetnici – Era Altrona 3D  –16:15, 19:20

    Bezvremenska Adaline  –18:50

    Eskobar: Izgubljeni raj –22:55

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –15:30, 17:30, 19:30

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –16:30

    Paklene ulice 7  –16:40

    Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –14:55

    Sunčanica, Cineplexx

    SUBOTA 30. maj / NEDELJA 31. maj

    Špijuni (pretpremijerno)  – 15:20, 21:30

    San Andreas 3D – 13:00, 15:15, 17:40, 20:00, 22:20

    San Andreas – 19:00, 21:15

    Sunčanica – 17:45, 21:00

    Citizenfour: Dosije Snouden  – 21:00

    Zemlja budućnosti –14:10, 18:30, 21:10

    Pitch Perfect 2 – Na putu do zvezda – 13:45, 16:00, 18:20, 20:40

    Poltergajst: Kućni duh 3D – 16:45, 20:30, 22:30

    Poltergajst: Kućni duh  – 18:40

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  –12:50, 15:10, 18:00, 20:20, 22:40

    Pobesneli Maks: Autoput besa – 16:50, 19:10, 21:40

    Dete 44  –22:00

    Vruća potera  – 17:00

    Osvetnici – Era Altrona 3D  –12:40, 16:15, 19:20

    Osvetnici – Era Altrona–14:15

    Bezvremenska Adaline  –18:50

    Eskobar: Izgubljeni raj –22:55

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –13:30, 15:30, 17:30, 19:30

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –12:30, 14:30, 16:30

    Paklene ulice 7  –13:50, 16:40

    Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –13:00, 14:55

    Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano)  –12:00, 14:00

    P1.43 (AFTER_004D_G - Payoff Poster (ONLINE DEBUT FEBRUARY 24 @ 9AM PST])

    PONEDELJAK 01. jun

    Špijuni (pretpremijerno)  – 15:20, 21:30

    San Andreas 3D – 15:15, 17:40, 20:00, 22:20

    San Andreas – 19:00, 21:15

    Sunčanica – 17:45, 21:00

    Citizenfour: Dosije Snouden  – 21:00

    Zemlja budućnosti –18:30, 21:10

    Pitch Perfect 2 – Na putu do zvezda – 16:00, 18:20, 20:40

    Poltergajst: Kućni duh 3D – 16:45, 20:30, 22:30

    Poltergajst: Kućni duh  – 18:40

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  – 15:10, 18:00, 20:20, 22:40

    Pobesneli Maks: Autoput besa – 16:50, 19:10, 21:40

    Dete 44  –22:00

    Vruća potera  – 17:00

    Osvetnici – Era Altrona 3D  –16:15, 19:20

    Bezvremenska Adaline  –18:50

    Eskobar: Izgubljeni raj –22:55

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –15:30, 17:30, 19:30

    Paklene ulice 7  –  16:40

    Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –14:55

    Sunđer Bob Kockalone Cineplexx

    UTORAK 02. jun / SREDA 03. jun

    Špijuni (pretpremijerno)  – 15:20, 21:30

    San Andreas 3D – 15:15, 17:40, 20:00, 22:20

    San Andreas – 19:00, 21:15

    Sunčanica – 17:45, 21:00

    Citizenfour: Dosije Snouden  – 21:00

    Zemlja budućnosti – 18:30, 21:10

    Pitch Perfect 2 – Na putu do zvezda – 16:00, 18:20, 20:40

    Poltergajst: Kućni duh 3D – 16:45, 20:30, 22:30

    Poltergajst: Kućni duh  – 18:40

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  – 15:10, 18:00, 20:20, 22:40

    Pobesneli Maks: Autoput besa – 16:50, 19:10, 21:40

    Dete 44  –22:00

    Vruća potera  – 17:00

    Osvetnici – Era Altrona 3D  –16:15, 19:20

    Bezvremenska Adaline  –18:50

    Eskobar: Izgubljeni raj –22:55

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –15:30, 17:30, 19:30

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –  16:30

    Paklene ulice 7  –  16:40

    Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –14:55

    PODELI
    Portal Mladi
    Portal Mladi je servis koji je nastao kao potreba da se na jednom mestu svakodnevno objavljuju informacije i konkursi sa idejom da se mladi informišu, edukuju i motivišu.

    POSTAVI ODGOVOR

    Please enter your comment!
    Please enter your name here