Nedeljni repertoar CINEPLEXX Ušće i Delta city: 23. – 29. april

    Kao što ste već mogli da vidite, PORTALMLADI je pokrenuo akciju za vas i od sada svake nedelje po četvoro najspretnijih i najsrećnijih naših vršnjaka i vršnjakinja vodimo u CINEPLEXX bioskope! 😀

    Na programu ove nedelje se nalaze tri nova filmska naslova:

    1. Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  – superherojska animirana avantura omiljenog sunđera i njegovih prijatelja, sinhronizovana na srpski jezik;
    2. Best Exotic Marigold Hotel 2 – nastavak istoimenog hit-filma iz 2010. godine sa fenomenalnom glumačkom ekipom koju čine Džudi Denč, Ričard Gir, Megi Smit i mnogi drugi;
    3. Bezvremenska Adaline (pretpremijerno) – inspirativna i dirljiva ljubavna priča sa Blejk Lajvli u glavnoj ulozi;

    Premijera epskog nastavka najuspešnijeg Marvelovog filma o superherojima, Osvetnici – Era Altrona 3D, zakazana je za sredu, 29. april u bioskopima Cineplexx, sa početkom u 20 časova. Karte za premijernu projekciju su već u prodaji

    Cineplexx Delta City

    Bioskopski program od 16. do 22. aprila

    ČETVRTAK 23. april / PONEDELJAK 27. april / UTORAK 28. april 

    Best Exotic Marigold Hotel 2 –  17:00, 20:00, 22:30

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  16:00, 16:50, 17:50

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –  15:00

    Noćna potera  –  18:20, 20:30, 22:40

    Bezdušni 2  –  19:15, 21:30

    Nepokoren  –  22:10

    Ničije dete  –  20:15

    Najduže putovanje  –  15:40

    Paklene ulice 7  –  18:45, 19:45, 21:20, 22:20

    DUFF – Dežurna neugledna drugarica  –  18:15

    Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –  16:30, 17:20

    Kod kuće (sinhronizovano)  –  15:10

    Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano)  – 15:30

    PETAK 24. april 

    Bezvremenska Adaline (pretpremijerno) –  20:30

    Best Exotic Marigold Hotel 2 –  17:00, 20:00, 22:30

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  16:00, 16:50, 17:50

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –  15:00

    Noćna potera  –  20:15, 22:40

    Bezdušni 2  –  19:15, 21:30

    Nepokoren  –  22:30

    Ničije dete  –  18:20

    Najduže putovanje  –  15:40

    Paklene ulice 7  –  18:45, 19:45, 21:20, 22:20

    DUFF – Dežurna neugledna drugarica  –  18:15

    Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –  16:30, 17:20

    Kod kuće (sinhronizovano)  –  15:10

    Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano)  – 15:30

    Sunđer Bob Kockalone Cineplexx

    SUBOTA 25. april / NEDELJA 26. april

    Bezvremenska Adaline (pretpremijerno) –  20:30

    Best Exotic Marigold Hotel 2 –  17:00, 20:00, 22:30

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  12:00, 14:00, 16:00, 16:50, 17:50

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –  11:00, 13:00, 15:00

    Noćna potera  –  20:15, 22:40

    Bezdušni 2  –  19:15, 21:30

    Nepokoren  –  22:30

    Ničije dete  –  18:20

    Najduže putovanje  –  15:40

    Zašto nisam pojeo svog tatu 3D (sinhronizovano)  – 11:40, 13:40

    Paklene ulice 7  –  18:45, 19:45, 21:20, 22:20

    DUFF – Dežurna neugledna drugarica  –  18:15

    Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –  12:30, 14:30, 16:30, 17:20

    Kod kuće (sinhronizovano)  –  11:20, 13:20, 15:10

    Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano)  – 11:30, 13:30, 15:30

    SREDA 29. april

    Osvetnici – Era Altrona 3D (premijera)  –  20:00

    Best Exotic Marigold Hotel 2 –  17:00, 19:45, 22:40

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  16:00, 16:50, 17:50

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –  15:00

    Noćna potera  –  18:20, 20:30, 22:40

    Bezdušni 2  –  19:15, 21:30

    Nepokoren  –  22:10

    Ničije dete  –  20:15

    Najduže putovanje  –  15:40

    Paklene ulice 7  –  18:45, 21:20, 22:20

    DUFF – Dežurna neugledna drugarica  –  18:15

    Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –  16:30, 17:20

    Kod kuće (sinhronizovano)  –  15:10

    Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano)  – 15:30

    Noćna potera Cineplexx

    Cineplexx USĆE Shopping Center

    Bioskopski program od 23. do 29. aprila

    ČETVRTAK 23.april / PONEDELJAK 27. april / UTORAK 28. april

    Best Exotic Marigold Hotel 2 –17:10, 19:30, 22:10

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –16:30, 18:30

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –15:30, 17:30

    Noćna potera  –15:45, 18:00, 20:15, 22:30

    Bezdušni 2  –17:00, 19:45, 22:00

    Nepokoren  –18:25, 21:50

    Ničije dete  –19:35, 21:30

    Najduže putovanje  –19:00, 21:40

    Zašto nisam pojeo svog tatu 3D (sinhronizovano)  –15:10

    Pakleneulice7  –17:20, 20:00, 21:20, 22:40

    DUFF – Dežurna neugledna drugarica  –18:45, 20:45

    Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –15:55, 17:50

    Kod kuće (sinhronizovano) –16:50

    Strelac  –21:10

    Pepeljuga –16:45, 19:00

    Čepi: Robot koji je promenio svet –14:40

    Fokus –20:30, 22:35

    Čovek ptica –22:50

    Bićemo prvaci sveta  –16:00, 19:15

    Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano)  –15:15, 17:15

    Best exotic Marigolad hotel, Cineplexx

    PETAK 24.april

    Bezvremenska Adaline (pretpremijerno) –20:30

    Best Exotic Marigold Hotel 2 –17:10, 19:30, 22:10

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –16:30, 18:30

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –15:30, 17:30

    Noćna potera  –15:45, 18:00, 20:15, 22:30

    Bezdušni2  –17:00, 19:45, 22:00

    Nepokoren  –18:25, 21:50

    Ničije dete  –19:35, 21:30

    Najduže putovanje  –19:00, 21:40

    Zašto nisam pojeo svog tatu 3D (sinhronizovano)  –15:10

    Paklene ulice 7  –17:20, 20:00, 21:20, 22:40

    DUFF – Dežurna neugledna drugarica  –18:45, 20:45

    Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –  15:55, 17:50

    Kod kuće (sinhronizovano) –  16:50

    Strelac  – 21:10

    Pepeljuga – 16:45, 19:00

    Čepi: Robot koji je promenio svet – 14:40

    Fokus –20:30, 22:35

    Čovek ptica –22:50

    Bićemo prvaci sveta  – 16:00, 19:15

    Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano)  – 15:15, 17:15

     

    SUBOTA 25.april

    Kavalerija Rustikana i Pajaci (direktan prenos duplog programa iz Metropolitena) 18:30

    Bezvremenska Adaline (pretpremijerno) –20:30

    Best Exotic Marigold Hotel 2 –17:10, 19:30, 22:10

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –12:30, 13:00, 14:25, 16:30, 18:30

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –13:30, 15:30, 17:30

    Noćna potera  –13:20, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30

    Bezdušni 2  –17:00, 19:45, 22:00

    Nepokoren  –19:15, 21:50

    Ničije dete  –19:35, 21:30

    Najduže putovanje  –19:00, 21:40

    Zašto nisam pojeo svog tatu 3D (sinhronizovano)  –12:40, 15:10

    Pakleneulice 7  –12:00, 14:40, 17:20, 20:00, 21:20, 22:40

    DUFF – Dežurna neugledna drugarica  –18:45

    Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –  12:00, 14:00, 15:55, 17:50

    Kod kuće (sinhronizovano) –12:50, 14:55, 16:50

    Pepeljuga – 12:15, 14:30, 16:45, 19:00

    Čepi: Robot koji je promenio svet – 14:40

    Fokus –20:45, 22:45

    Čovek ptica –22:50

    Bićemo prvaci sveta  – 16:00, 22:20

    Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano)  – 13:15, 15:15, 17:15

    Ovčica Šone– 12:20, 14:10

     

    NEDELJA 26.april

    Bezvremenska Adaline (pretpremijerno) –20:30

    Best Exotic Marigold Hotel 2 –17:10, 19:30, 22:10

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –12:30, 13:00, 14:25, 16:30, 18:30

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –13:30, 15:30, 17:30

    Noćna potera  –13:20, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30

    Bezdušni 2  –17:00, 19:45, 22:00

    Nepokoren  –18:25, 21:50

    Ničije dete  –19:35, 21:30

    Najduže putovanje  –19:00, 21:40

    Zašto nisam pojeo svog tatu 3D (sinhronizovano)  –12:40, 15:10

    Paklene ulice 7  –12:00, 14:40, 17:20, 20:00, 21:20, 22:40

    DUFF – Dežurna neugledna drugarica  –18:45, 20:45

    Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –  12:00, 15:55, 17:50

    Kod kuće (sinhronizovano) –  12:50, 14:55, 16:50

    Pepeljuga – 12:15, 14:30, 16:45, 19:00

    Čepi: Robot koji je promenio svet – 14:40

    Fokus –21:10, 22:45

    Čovek ptica –22:50

    Bićemo prvaci sveta  – 16:00, 19:15

    Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano)  – 13:15, 15:15, 17:15

    Ovčica Šone – 12:20, 14:10

    Osvetnici: Era Ultrona, Cineplexx

    SREDA 29.april

    Osvetnici – Era Altrona 3D (premijera)  –20:00

    Best Exotic Marigold Hotel 2 –17:10, 19:30, 22:10

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –16:30, 18:30

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –15:30, 17:30

    Noćna potera  –15:45, 18:00, 20:15, 22:30

    Bezdušni 2  –17:00, 19:45, 22:00

    Nepokoren  –18:25, 21:50

    Ničije dete  –19:35, 21:30

    Najduže putovanje  –19:00, 21:40

    Zašto nisam pojeo svog tatu 3D (sinhronizovano)  –15:10

    Paklene ulice 7  –17:20, 20:30, 21:20, 22:45

    DUFF – Dežurna neugledna drugarica  –18:45, 20:45

    Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –  15:55, 17:50

    Kod kuće (sinhronizovano) –  16:50

    Strelac  –22:50

    Pepeljuga – 16:45, 19:00

    Čepi: Robot koji je promenio svet – 14:40

    Fokus –21:10

    Bićemo prvaci sveta  – 16:00, 19:15

    Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano)  – 15:15, 17:15

    PODELI
    Portal Mladi
    Portal Mladi je servis koji je nastao kao potreba da se na jednom mestu svakodnevno objavljuju informacije i konkursi sa idejom da se mladi informišu, edukuju i motivišu.

    POSTAVI ODGOVOR

    Please enter your comment!
    Please enter your name here