Vodimo vas u Cineplexx: Prijavite se i osvojite besplatne karte! (repertoar)

    Ovih vrelih letnjih dana možete da se rashladite na više načina: idite na Adu i igrajte „za dž“ stoni tenis, badminton, veslajte ili igrajte odbojku, uzmite i jednostavno odradite sami jedan „ice bucket challenge“ ili uz PORTALMLADI idite u Cineplexx bioskope i uživajte uz neki od vaših omiljenih filmova. 😀

    Pratite našu Fejsbuk stranicu (kao i obično 😉 ) STALNO, jer za vikend opet delimo 2 x 2 besplatne karte za jedan od najnovijih filmova sa repertoara.

    Antmen, Cineplexx

    Na programu se od ove nedelje nalaze tri nova naslova:

    – „Antmen“ – napeta i uzbudljiva Marvelova avantura, sa Polom Radom u ulozi jednog od osnivača Osvetnika;

    – „Džoker Wild Card“ – Sofija Vergara i Džejson Stejtam u uzbudljivoj akciji reditelja Sajmona Vesta;

    – „Čarobni Mike XXL“ – nastavak priče o muškom striperu, koji danju vodi uobičajen život, a noću postaje „Čarobni Mike XXL“, sa Čeningom Tejtumom u glavnoj ulozi.

    Premijera filma „Pikseli“, naučno-fantastične komedije sa fenomenalnom glumačkom ekipom, zakazana je za sredu, 22. jul, sa početkom u 20 časova, na velikom platnu bioskopa Cineplexx UŠĆE Shopping Center.

    U nastavku programa Metropoliten na bis, biće prikazana romantična opera Gaetana Donicetija, Kći puka“ u sredu, 22. jula, sa početkom u 19 časova, u bioskopu Cineplexx UŠĆE Shopping Center.

    Magic Mike, Čarobni Majk, Cineplexx

    Cineplexx Delta City

    Bioskopski program od 16. do 22. jula

    ČETVRTAK 16. jul / PETAK 17. jul / PONEDELJAK 20. jul / UTORAK 21. jul / SREDA 22. jul

    Antmen 3D – 16:20, 19:40, 22:00

    Antmen – 14:45, 18:40

    Džoker – Wild Card – 20:20, 22:30

    Čarobni Mike XXL  – 17:15, 19:30, 22:40

    Malci 3D (sinhronizovano)  – 13:00, 15:00, 17:00, 19:00

    Malci (sinhronizovano)  – 14:00, 16:00, 17:50

    Malci 3D (titlovano)  – 20:40, 22:00

    Terminator: Genesis 3D  – 20:00, 22:30

    Terminator: Genesis – 15:20

    Ted 2  – 15:20, 17:35, 21:15

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano)  – 14:20

    U mojoj glavi (sinhronizovano)  – 13:20

    Svet iz doba Jure – 17:45

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  13:30

    Džoker Wild Card, Cineplexx

    SUBOTA 18. jul / NEDELJA 19. jul

    Antmen 3D – 16:20, 19:40, 22:00

    Antmen – 14:45, 18:40

    Džoker – Wild Card – 20:20, 22:20

    Čarobni Mike XXL  – 17:15, 19:30, 22:40

    Malci 3D (sinhronizovano)  – 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00

    Malci (sinhronizovano)  – 12:00, 14:00, 16:00, 17:50

    Malci 3D (titlovano)  – 20:40, 21:45

    Terminator: Genesis 3D  – 20:00, 22:30

    Terminator: Genesis – 15:20

    Ted 2  – 15:20, 17:35, 21:15

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano)  – 12:20, 14:20

    U mojoj glavi (sinhronizovano)  – 11:20, 13:20

    Svet iz doba Jure – 12:15, 17:45

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  11:40, 13:30

    Cineplexx UŠĆE Shopping Center

    Bioskopski program od 16. do 22. jula

    ČETVRTAK 16. jul / PETAK 17. jul/ PONEDELJAK 20. jul / UTORAK 21. jul

    Antmen 3D–15:20, 17:40, 20:00, 22:20

    Antmen – 14:20, 16:40, 19:00, 21:20

    Džoker – Wild Card –19:00, 20:50, 22:40

    Čarobni Mike XXL  –17:50, 20:15, 22:30

    Malci 3D (sinhronizovano)  –13:20, 15:15, 16:45, 17:20, 18:45, 19:20, 20:40

    Malci (sinhronizovano)  –14:15, 16:20, 18:15

    Malci 3D (titlovano)  –20:10, 22:00

    Terminator: Genesis 3D –14:45, 17:15, 19:45, 22:10

    Terminator: Genesis–18:30, 21:00

    Ted 2  –13:40, 16:00, 18:15, 20:30,22:45

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano)  –13:30, 15:40

    U mojoj glavi (sinhronizovano)  –14:40

    Svet iz doba Jure –14:35, 17:00, 21:15

    Svita –14:00, 16:50

    Špijuni –14:30, 19:25, 21:45

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  –16:10, 22:35

    Terminator Genesis, Cineplexx

    SUBOTA 18. jul/ NEDELJA 19. jul

    Antmen 3D–13:00, 15:20, 17:40, 20:00, 22:20

    Antmen –12:00, 14:20, 16:40, 19:00, 21:20

    Džoker – Wild Card – 19:00, 20:50, 22:40

    Čarobni Mike XXL  –17:50, 20:15, 22:30

    Malci 3D (sinhronizovano)  –13:20, 15:15, 16:45, 17:20, 18:45, 19:20, 20:40

    Malci (sinhronizovano)  –12:20, 14:15, 16:20, 18:15

    Malci 3D (titlovano)  –20:10, 22:00

    Terminator: Genesis 3D –12:15, 14:45, 17:15, 19:45, 22:10

    Terminator: Genesis– 18:30, 21:00

    Ted 2  –13:40, 16:00, 18:15, 20:30, 22:45

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano)  – 13:30, 15:40

    U mojoj glavi (sinhronizovano)  –12:30, 14:40

    Svet iz doba Jure –12:10, 14:35, 17:00, 21:15

    Svita – 14:00, 16:50

    Špijuni –14:30, 19:25, 21:45

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  – 16:10, 22:35

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –12:40

    TED 2 plakat, Cineplexx bioskop

    SREDA 22. jul

    Pikseli (premijera)  –20:00

    Kći puka (snimak opere u okviru programa Metropoliten na bis)  –19:00

    Antmen 3D– 15:20, 17:40, 20:00, 22:20

    Antmen – 14:20, 16:40, 19:00, 21:20

    Džoker – Wild Card –17:00, 21:50

    Čarobni Mike XXL  –17:50, 22:10

    Malci 3D (sinhronizovano)  –13:20, 15:15, 16:45, 17:20, 18:45, 19:20, 20:40

    Malci (sinhronizovano)  –14:15, 16:15, 18:10

    Malci 3D (titlovano)  –20:15, 22:00

    Terminator: Genesis 3D –14:45, 17:15, 19:45, 22:10

    Terminator: Genesis– 18:30, 21:00

    Ted 2  –13:40, 16:00, 18:15, 20:30, 22:45

    U mojoj glavi 3D (sinhronizovano)  – 13:30, 15:40

    U mojoj glavi (sinhronizovano)  – 14:40

    Svet iz doba Jure –14:35, 17:00, 21:15

    Svita – 14:00

    Špijuni –14:30, 19:25, 21:45

    Pobesneli Maks: Autoput besa 3D  – 16:10, 22:35

    POSTAVI ODGOVOR

    Please enter your comment!
    Please enter your name here